“U2” buvo pagerbta gimtajame Dubline

Tūkstančiai “U2” gerbėjų šeštadienį užtvindė Dublino centrą, norėdami stebėti savo numylėtinių pagerbimo ceremoniją. Muzikantų ketveriukei bei grupės vadybininkui Paului McGuinmnessui Dublino Smithfieldo aikštėje, į kurią buvo susirinkusi net 11 000 žmonių minia, miesto meras įteikė specialius garbės piliečių pažymėjimus.
Norėdama kartu su Dublino gyventojais atšvęsti šią iškilmingą progą, grupė iš pradžių planavo surengti koncertą po atviru dangumi, tačiau kadangi šiuo metu “U2” intensyviai įrašinėja naująjį savo albumą, grupės nariai prisipažino kad galiausiai viską suplanuoti ir surengti jiems pritrūko laiko.

“Mes velniškai daug dirbame, nes norime dar šiais metais išleisti savo albumą. Būtent todėl mes ir nesurengėme koncerto Smithfielde,” teigė grupės lyderis Bono. “Tačiau šis mūsų įvertinimas ir pagerbimas yra labai rekšmingas mums. Tai tiesiog fantastiška.”

Beje, ceremonijos pabaigoje susirinkusi gerbėjų minia visgi išprašė muzikantų atlikti keturias savo populiariausias dainas.

Nors Bono susitiko su Edge’u, Larry Mullenu bei Adamu Claytonu dar 1976-aisiais, tačiau “U2” išpopuliarėjo 9 dešimtmečio pabaigoje. Iš pradžių ši airių grupė sulaukė didžiulio pasisekimo gimtojoje Airijoje, bet vėliau sugebėjo užkariauti ir daugelio muzikos gerbėjų širdis Didžiojoje Britanijoje, Amerikoje ir galiausiai visame pasaulyje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.