“U2” atsisako pop muzikos ir grįžta prie roko

 (1)
Kaip teigia garsiosios grupės “U2” lyderis Bono, savo naujajame rudeni pasirodysiančiame albume vietoj 10 dešimtmečio muzikos albumams būdingos elektroninės pop muzikos bus galima išgirsti “ranka mušamų būgnų” garsą.
“Aš tik norėjau įsitikinti, kad įraše bus girdimas mūsų būgnininkas Larry Mullenas,” sekmadienį internetiniame pokalbyje su gerbėjais teigė Bono. “Šiuolaikinėje muzikoje juk taip trūksta paprasčiausio žmogiškumo.”

“Aš tiesiog labai susijaudinęs,” gerbėjams prisipažino ir “U2” gitaristas Edge. “Mano nuomone, tai tiesiog pats geriausias dalykas, kurį mes esamę darę per visus grupės egzistavimo metus. Aš tiesiog negaliu sulaukti, kada mes pabaigsime įrašus ir pateiksime juos jums.”

Iš pradžių buvo numatyta, kad tik vienas Bono (tikrasis vardas Paulas Hewsonas) kartu su gerbėjais internete aptars grupės sukurtą garso takelį filmui “The Million Dollar Hotel” (Milijono dolerių viešbutis), tačiau prie jo trumpam prisijungė ir gitaristas Edge (tikrasis vardas Davidas Evansas), prodiuseris Danielis Lanoisas bei grupės fotografas Antonas Corbijnas, o pats pokalbis greitai pradėjo suktis apie naująjį “U2” albumą.

Ankstesnieji Airijos rokerių albumai “Pop” (1997), “Zooropa” (1993), “Achtung Baby” (1991) buvo pripildyti elektroninės šokių muzikos ritmų, tačiau naujasis albumas bus tikrai “natūralesnis” ir atliekamas gyvai, sakė “U2” lyderis.

Specialios padėkos sulaukė ir padrasinęs grupę sugrįžti prie tikrojo roko DJ Howie B., lydėjęs grupę per visą “Pop” turą.

“Jis mums stengėsi visada priminti, kad mūsų grupė yra unikali ir jai nereikia orientuotis tik į hip-hopo ar šokių muzikos auditoriją,” pasakojo Bono.

Kita vertus, grupės vokalistas prisipažino, kad “U2” jau turbūt tikrai negrįš prie to pakilaus, net iškilmingo garso, kuriuo pasižymėjo klasikiniai jų albumai tokie kaip “The Joshua Tree” (1987).

“Mes neturime atbulinių bėgių savo mašinoje, todėl negalima kalbėti apie sugrįžimą prie ištakų,” sakė jis. “Mes keliaujame paprastumo link. Tai ir yra “U2” esmė.”

Pirmąjį albumą “Boy” Airijos roko grupė išleido 1980-siais, tačiau ypač išpopuliarėjo po albumo „Joshua Tree”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Grupė „Arbata“ išskirtinio dizaino vinilinę plokštelę pristatys koncertiniame ture (4)

Penkiolika metų gyvuojantys roko scenos atstovai „Arbata“ melomanams paruošė jau šeštąjį savo muzikos albumą „15+-1“. Tačiau šįkart kūrinių rinkinys sugulė ne, kaip įprasta, kompaktiniame diske, o autentika kvepiančioje vinilo plokštelėje. Ši išsiskiria savo spalva. Prie balto plastiko laikmenos gamybinio proceso prisidėti panoro ir Lietuvos autorinių teisių gynimo asociacija LATGA. Agentūra apmokėjo didelę dalį realizacijos išlaidų.

Pavasario ture per Lietuvą kartu su M. Levickiu dalvaus ir jo šuo (3)

„Turėjau vieną laisvą dieną. Grįžau į Lietuvą, beveik slaptai“, - su jam būdinga ugnele akyse prisipažįsta akordeonistas Martynas Levickis. Vos pabaigęs turą Kinijoje, šį mėnesį jis jau spėjo surengti koncertus Londone, Bulgarijoje, Rumunijoje, du pasirodymus Vokietijoje… Dieną praleidęs Vilniuje Martynas vėl sės į lėktuvą. Tačiau balandžio 7-29 dienomis jis visas priklausys Lietuvos publikai.

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia (4)

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.