"Travis" atsikratė 'lietingosios' grupės įvaizdžio

Roko grupei "Travis" pavyko atsikratyti "lietingosios" grupės įvaizdžio, nes jų koncerto Glastonburio festivalyje metu neiškrito nei vienas lietaus lašelis.
Škotų grupei prilipo "lietingųjų" įvaizdis po pernai metais vykusio festivalio, per kurį "Travis" atliekant savo dainą "Why Does It Always Rain On Me?" prasidėjo liūtis.

"Manau, kad šiais metais mes pagaliau sulaužėme prietarą, nes iki šiol neiškrito dar nei vienas lašas ir todėl aš labai laimingas," teigė grupės vokalistas Franas Healey susirinkusiems gerbėjams. "Šį kartą žemė po mūsų kojomis sausa."

Britų muzikos apdovanojimo nusipelniusi grupė atliko populiariuosius savo kūrinius "Driftwood", "Turn" bei "All I Want To Do Is Rock", be to, žiūrovai išgirdo ir Britney Spears "Baby Stay... One More Time" koverį.

Prieš "Travis" susirinkusi žiūrovų minia entuziastingai šėlo kartu su "Pet Shop Boys".

Sekmadienį festivalyje koncertą surengė roko legenda Davidas Bowie. Tai buvo antrasis jo pasirodymas festivalyje po 1971-ųjų. Beje, festivalio metu už įvairius nusikaltimus jau areštuoti 187 žmonės. Iš viso, pranešta apie 1 140 nusikaltimų, tarp jų 898 vagystes, 105 apiplėšimus ir 27 užpuolimus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (22)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (5)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (29)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (70)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (65)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.