"Travis" atsikratė 'lietingosios' grupės įvaizdžio

Roko grupei "Travis" pavyko atsikratyti "lietingosios" grupės įvaizdžio, nes jų koncerto Glastonburio festivalyje metu neiškrito nei vienas lietaus lašelis.
Škotų grupei prilipo "lietingųjų" įvaizdis po pernai metais vykusio festivalio, per kurį "Travis" atliekant savo dainą "Why Does It Always Rain On Me?" prasidėjo liūtis.

"Manau, kad šiais metais mes pagaliau sulaužėme prietarą, nes iki šiol neiškrito dar nei vienas lašas ir todėl aš labai laimingas," teigė grupės vokalistas Franas Healey susirinkusiems gerbėjams. "Šį kartą žemė po mūsų kojomis sausa."

Britų muzikos apdovanojimo nusipelniusi grupė atliko populiariuosius savo kūrinius "Driftwood", "Turn" bei "All I Want To Do Is Rock", be to, žiūrovai išgirdo ir Britney Spears "Baby Stay... One More Time" koverį.

Prieš "Travis" susirinkusi žiūrovų minia entuziastingai šėlo kartu su "Pet Shop Boys".

Sekmadienį festivalyje koncertą surengė roko legenda Davidas Bowie. Tai buvo antrasis jo pasirodymas festivalyje po 1971-ųjų. Beje, festivalio metu už įvairius nusikaltimus jau areštuoti 187 žmonės. Iš viso, pranešta apie 1 140 nusikaltimų, tarp jų 898 vagystes, 105 apiplėšimus ir 27 užpuolimus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (25)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

Neseniai ištekėjusi „Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (9)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.