Tina Turner vasaros pabaigoje atvyksta į Estiją

 (4)
Savo pasaulinio turo “Twenty Four Seven” pabaigoje, rugpjūčio 12-ą dieną Tina Turner ketina surengti koncertą ir Taline. Tinos Turner koncerto Taline organizatorius Lauris Laubre prisipažino, kad jam prireikė visų metų sunkaus darbo, kad pagaliau būtų pasirašytas kontraktas su superžvaigžde.
“Twenty Four Seven” tai paskutinis dainininkės karjeroje koncertinis turas, todėl daugelio šalių ir miestų koncertų organizatoriai tiesiog iš kailio neriasi, kad tik Turner sutiktų pas juos koncertuoti.

Koncertas Estijoje bus vienintelis Tinos Turnet pasirodymas visoje Rytų Europoje.

“Priimti šį sprendimą jai padėjo per kelis pastaruosius metus Taline įvykę “Rolling Stones” ir Michaelo Jacksono koncertai,” teigė Laubre. “Tina nori savo ištikimiesiems gerbėjams surengti tokį koncertą, kurį jie atsimins visą gyvenimą.”

Superžvaigždės koncertą Taline galės išvysti apie 45 000 žmonių. Keliaudama su savo turu po Europą dainininkė paprastai koncertuoja stadionuose, į kuriuos susirenka vidutiniškai apie 40 000 muzikos gerbėjų, todėl ir visa garso technika yra numatyta būtent tokiam klausytojų skaičiui.

Bilietai į koncertą šiuo metu kainuoja 120 Lt (495 Estijos kronas), tačiau vėliau kaina pakils dar 20 Lt (585 kronos).

“Dainininkės gerbėjai iš Baltijos šalių ir Suomijos jau norėjo užsisakyti bilietus tik pasklidus kalboms apie tai, kad Turner atvažiuoja į Estiją,” sakė Laubre.

“Priežastis, dėl kurios ji pasirinko Estiją, yra mūsų patirtis organizuojant didelius sėkmingus koncertus, tačiau kartu tai reiškia, kad mes esame įpareigoti organizuoti prekybą bilietais bei koncerto reklamą taip pat Latvijoje ir Lietuvoje.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Grupė „Arbata“ išskirtinio dizaino vinilinę plokštelę pristatys koncertiniame ture (4)

Penkiolika metų gyvuojantys roko scenos atstovai „Arbata“ melomanams paruošė jau šeštąjį savo muzikos albumą „15+-1“. Tačiau šįkart kūrinių rinkinys sugulė ne, kaip įprasta, kompaktiniame diske, o autentika kvepiančioje vinilo plokštelėje. Ši išsiskiria savo spalva. Prie balto plastiko laikmenos gamybinio proceso prisidėti panoro ir Lietuvos autorinių teisių gynimo asociacija LATGA. Agentūra apmokėjo didelę dalį realizacijos išlaidų.

Pavasario ture per Lietuvą kartu su M. Levickiu dalvaus ir jo šuo (3)

„Turėjau vieną laisvą dieną. Grįžau į Lietuvą, beveik slaptai“, - su jam būdinga ugnele akyse prisipažįsta akordeonistas Martynas Levickis. Vos pabaigęs turą Kinijoje, šį mėnesį jis jau spėjo surengti koncertus Londone, Bulgarijoje, Rumunijoje, du pasirodymus Vokietijoje… Dieną praleidęs Vilniuje Martynas vėl sės į lėktuvą. Tačiau balandžio 7-29 dienomis jis visas priklausys Lietuvos publikai.

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia (4)

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.