Tina Turner vasaros pabaigoje atvyksta į Estiją

 (4)
Savo pasaulinio turo “Twenty Four Seven” pabaigoje, rugpjūčio 12-ą dieną Tina Turner ketina surengti koncertą ir Taline. Tinos Turner koncerto Taline organizatorius Lauris Laubre prisipažino, kad jam prireikė visų metų sunkaus darbo, kad pagaliau būtų pasirašytas kontraktas su superžvaigžde.
“Twenty Four Seven” tai paskutinis dainininkės karjeroje koncertinis turas, todėl daugelio šalių ir miestų koncertų organizatoriai tiesiog iš kailio neriasi, kad tik Turner sutiktų pas juos koncertuoti.

Koncertas Estijoje bus vienintelis Tinos Turnet pasirodymas visoje Rytų Europoje.

“Priimti šį sprendimą jai padėjo per kelis pastaruosius metus Taline įvykę “Rolling Stones” ir Michaelo Jacksono koncertai,” teigė Laubre. “Tina nori savo ištikimiesiems gerbėjams surengti tokį koncertą, kurį jie atsimins visą gyvenimą.”

Superžvaigždės koncertą Taline galės išvysti apie 45 000 žmonių. Keliaudama su savo turu po Europą dainininkė paprastai koncertuoja stadionuose, į kuriuos susirenka vidutiniškai apie 40 000 muzikos gerbėjų, todėl ir visa garso technika yra numatyta būtent tokiam klausytojų skaičiui.

Bilietai į koncertą šiuo metu kainuoja 120 Lt (495 Estijos kronas), tačiau vėliau kaina pakils dar 20 Lt (585 kronos).

“Dainininkės gerbėjai iš Baltijos šalių ir Suomijos jau norėjo užsisakyti bilietus tik pasklidus kalboms apie tai, kad Turner atvažiuoja į Estiją,” sakė Laubre.

“Priežastis, dėl kurios ji pasirinko Estiją, yra mūsų patirtis organizuojant didelius sėkmingus koncertus, tačiau kartu tai reiškia, kad mes esame įpareigoti organizuoti prekybą bilietais bei koncerto reklamą taip pat Latvijoje ir Lietuvoje.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (17)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

„Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (6)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.

Gerbėjai įtūžę: J. Bieberis koncertinį turą nutraukė dėl „religinio nušvitimo“? (4)

Justinas Bieberis nuvylė savo gerbėjus: jis nutraukė savo itin sėkmingą koncertų turą „Purpose tour“. Šaltiniai, susiję su Hillsongo bažnyčia, portalui TMZ.com teigė, jog taip dainininkas pasielgė dėl atsidavimo Dievui.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.