Tina Turner pradėjo koncertinį turą po Europą

 (3)
Birželio 30-ąją Ciuriche Tina Turner pradėjo savo koncertinį turą po Europą. Į įspūdingą dainininkės šou susirinko gerbėjai iš viso pasaulio, netgi kanadiečiai ir amerikiečiai, kuriems nepasisekė patekti į jos koncertus savo šalyse.
Tinos Turner pasaulinis turas “Twenty Four Seven” kritikų buvo įvardintas geriausiu turu dainininkės karjeroje.

Dabar, kai pop scenoje karaliauja paaugliai, Tina vis dar yra atlikėja, bilietai į kurios koncertus yra tiesiog išgraibstomi.

Prieš atvykdama į Estiją, scenos veteranė dar surengs kelis koncertus Suomijoje.

Viso turo metu ant scenos darbuojasi 12 žmonių: 7 muzikantai, 5 šokėjai ir pritariantieji vokalistai. Pastarieji ne tik puikiai dainuoja, bet kartu labai gerai šoka. Vienas iš pritariančiųjų vokalistų yra dirbęs kartu su Janet Jackson, Ricky Martinu, Princu ir kitais gerai žinomais atlikėjais.

2 valandas trunkančio šou metu galima išgirsti tiek senuosius dainininkės hitus, tokius kaip “River Deep, Mountain High”, “What’s Love Got To Do With It”, “Private Dancer”, tiek ir naujuosius singlus "When The Heartache Is Over" bei "Whatever You Need".

Tina Turner
Tina Turner

Kadangi Tinos koncertas Estijoje bus paskutinis šou jos paskutiniame koncertiniame ture po Europą, jis bus pats įspūdingiausias.

Turo pirotechnikai dar praeitą savaitę apsilankė Estijoje, kad susipažintų su vieta, kur bus surengtas koncertas, ir įvertintų fejerverkų montavimo galimybes.

Tinos koncertas Taline įvyks rugpjūčio 12-ą dieną.

Bilietus į T.Turner koncertus galima užsisakyti faksu +372 6664023, informacija teikiama telefonu +372 6664000.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (29)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

Neseniai ištekėjusi „Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (9)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.