Tina Turner pradėjo koncertinį turą po Europą

 (3)
Birželio 30-ąją Ciuriche Tina Turner pradėjo savo koncertinį turą po Europą. Į įspūdingą dainininkės šou susirinko gerbėjai iš viso pasaulio, netgi kanadiečiai ir amerikiečiai, kuriems nepasisekė patekti į jos koncertus savo šalyse.
Tinos Turner pasaulinis turas “Twenty Four Seven” kritikų buvo įvardintas geriausiu turu dainininkės karjeroje.

Dabar, kai pop scenoje karaliauja paaugliai, Tina vis dar yra atlikėja, bilietai į kurios koncertus yra tiesiog išgraibstomi.

Prieš atvykdama į Estiją, scenos veteranė dar surengs kelis koncertus Suomijoje.

Viso turo metu ant scenos darbuojasi 12 žmonių: 7 muzikantai, 5 šokėjai ir pritariantieji vokalistai. Pastarieji ne tik puikiai dainuoja, bet kartu labai gerai šoka. Vienas iš pritariančiųjų vokalistų yra dirbęs kartu su Janet Jackson, Ricky Martinu, Princu ir kitais gerai žinomais atlikėjais.

2 valandas trunkančio šou metu galima išgirsti tiek senuosius dainininkės hitus, tokius kaip “River Deep, Mountain High”, “What’s Love Got To Do With It”, “Private Dancer”, tiek ir naujuosius singlus "When The Heartache Is Over" bei "Whatever You Need".

Tina Turner
Tina Turner

Kadangi Tinos koncertas Estijoje bus paskutinis šou jos paskutiniame koncertiniame ture po Europą, jis bus pats įspūdingiausias.

Turo pirotechnikai dar praeitą savaitę apsilankė Estijoje, kad susipažintų su vieta, kur bus surengtas koncertas, ir įvertintų fejerverkų montavimo galimybes.

Tinos koncertas Taline įvyks rugpjūčio 12-ą dieną.

Bilietus į T.Turner koncertus galima užsisakyti faksu +372 6664023, informacija teikiama telefonu +372 6664000.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Naujausia E. Jennings daina „Black is the Colour“ pasiekė net ir Naująją Zelandiją (3)

Ne kiekvienas Lietuvos atlikėjas gali pasigirti, kad jų kūryba pasiekia tolimiausius pasaulio kraštus. Erica Jennings, pristačiusi naujausią savo kūrinį „Black is the Colour“, sulaukė itin palankaus įvertinimo užsienio radijo stotyse. Lyrinė daina greitai apskriejo ne tik Lietuvą, bet pasiekė net ir Meksikos, Argentinos, Airijos, Singapūro bei Naujosios Zelandijos radijo stotis, kuriose susilaukė palankaus vertinimo.

SEL atskleidžia kozirį: koncerte Klaipėdoje stovės 8 aukštų namo dydžio scena-robotas (53)

Grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas šių metų liepos 8-ąją Klaipėdoje rengia unikalų šou. Paaiškėjo, kad koncerte susirinkusieji pamatys tokią sceną, kokios neturėjo nei Lietuvos, nei pasaulinio lygio žvaigždės.

Alice Way apie su Leonu Somovu įrašytą albumą: norėjau papasakoti didelę dalį savo istorijos (2)

Antradienį pasirodo debiutinis Alice Way albumas „Roots“, sukurtas kartu su garsiuoju elektroninės muzikos prodiuseriu Leonu Somovu. Albumą jau galima įsigyti didžiosiose elektroninėse muzikos parduotuvėse (iTunes, Tidal, Amazon Music) bei paklausyti Spotify.

Legendinė grupės „Foje” daina atgimė naujame Airijos režisieriaus filme (4)

Grupės „Foje” kūrinys „Kitoks pasaulis” tapo pagrindine Airijoje kuriamo trumpametražio filmo „Spąstai” (angl. The Trap) garso takelio daina.

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.