Tailando "elviai" sudrebino Bankoką

Antradienio vakarą didžiausias kada nors Tailande buvęs Elvis Presley antrininkų susibūrimas sužavėjo minią per koncertą, skirtą paminėti 23-ąsias E. Presley mirties metines.
Per penkias valandas trukusį šou Elvio antrininkai, tarp kurių buvo ir tas, kuris juo dedasi nuo 1950-ųjų metų, pilnoje salėje atliko dainas nuo pačių tipiškiausių, pavyzdžiui, "Jailhouse Rock", iki nežinomų, pavyzdžiui "What I Say".

Daugelis antrininkų dainavo savo melodijas judindami klubus, kratydami gitaras ir kalbėdami apie įtaką, kurią "Karalius" padarė Tailandui.

Nežiūrint kai kurių publikos atstovų skeptiško požiūrio į tailandietiškus Elvio antrininkus, publikos reakcija buvo teigiama. Vieni žiūrovai gėrėjosi pagyvenusiais "elviais", kiti žavėjosi "Baby Elvis", šešerių metų tailandiete mergaite, kuri buvo mokoma Elvio dainų, kai tik išmoko kalbėti. Elvis Presley mirė 1977 metų rugpjūčio 16 dieną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (22)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (5)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (29)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (70)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (65)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.