Streisand paskelbė apie paskutinius savo koncertus

 (1)
Aktorė ir dainininkė Barbra Streisand trečiadienį paskelbė, kad rugsėjo mėnesį surengs 4 paskutinius savo koncertus - 2 Los Andžele ir 2 Niujorke. Po to ji ketina baigti karjerą.
58 metų B. Streisand, kuri prisipažino visą gyvenimą jaudinusis prieš gyvo garso koncertus, savo karjerą nusprendė baigti pasirodymais tuose miestuose, kurie labiausiai susiję su jos darbu.

Kaip pranešė B. Streisand menedžeris Martinas Erlichmanas, Los Andžele koncertai vyks rugsėjo 20 ir 21 dienomis, o Niujorke - rugsėjo 27 ir 28 dienomis.

Nors ne visada palankiai vertinta kritikų ir kaltinta arogancija bei konfliktišku būdu, B. Streisand turi ištikimą auditoriją.

Dainininkė įrašė 42 "auksiniais" tapusius albumus ir yra atlikėja moteris, kurios įrašų kopijų parduota daugiausiai istorijoje.

B. Streisand pelnė ir aktorės šlovę. Jos debiutas kine - vodevilio komikės vaidmuo 1968-ųjų "Juokingoje merginoje (Funny Girl) - buvo įvertintas "Oskaru". Žvaigžde tapusi aktorė vaidino beveik 20-yje filmų, o vėliau dirbo kino ir televizijos prodiusere.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.

J. Šeduikytė pristato naujausią kūrinį „Bro”: skiria savo vyresniajam broliui (3)

Vasario mėnesį Kinijoje koncertinį turą surengusi atlikėja Jurga Šeduikytė savo gerbėjams pristato naujausią savo kūrinį „Bro”. Balandžio mėnesį albumą išleisianti dainininkė dainą sukūrė savo vyresniajam broliui.

Afganistanas renka savo talentą: šeimos pasmerktos dainininkės ir reperio dvikova

Aštuoniolikmetė dainininkė ir 23 metų savamokslis reperis – per Afganistano televiziją transliuojamo muzikinio talentų konkurso finalininkai. Šalyje, kur vis dar liejasi kraujas, tokios laidos itin reikalingos.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.