Stingas boikotuoja Austriją

 (4)
Stingas, protestuodamas prieš dešiniųjų jėgų atėjimą į Austrijos vyriausybę, atšaukė keletą birželio mėnesį turėjusių įvykti koncertų.
Stingas, turėjęs koncertuoti Vienoje birželio 7-ą ir Burge birželio 13-ą, pasekė "Lou Reed" lyderio pėdomis, kuris taip taip atšaukė keletą Austrijoje turėjusių įvykti koncertų. Dar anksčiau šį mėnesį "Bush" daininkas Davinas Rossdales koncerto Graze metu sukalbėjo maldą, taip išreikšdamas solidarumą su naujosios vyriausybės opozicija.

Joergo Haiderio dešiniojo sparno "Laisvės partija" neseniai įvykusiuose rinkimuose laimėjo 30% ir tapo naujos vyriausybinės koalicijos dalimi.

Britanijos dienraštis "Times" paskelbė, kad kai kurie muzikantai stengiasi pradėti pasaulinį "Rokas prieš Haiderį" boikotą, tačiau jo organizatorių vardai nebuvo paminėti.

Austrijoje šiuo metu koncertuoti buvo suplanavę Eltonas Johnas, Tomas Jones, Puff daddy, Tina Turner bei Brianas Ferry. Pastarasis daininkas neatšaukė savo koncertų. "Būtų nesąžininga gerbėjų atžvilgiu atšaukti koncertus prieš pat jiems įvykstant", spaudai pareiškė Ferry atstovė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.