"Smile" susiruošė į JAV

Tik šią savaitę paaiškėjo, jog grupė "Smile" jau daugiau kaip mėnuo yra įrašiusi naują kūrinį. Be to, nauja grupės daina patyliukais buvo išsiųsta į Ameriką, kur iškeliauti planuoja ir patys "Smile".
© S.Paukščio nuotr.
Paprašyta paaiškinti šią paslapties apgaubtą naujo "Smile" kūrinio istoriją, grupės vadybininkė Auksė tik šią savaitę ryžosi prasitarti, kas, kaip ir kodėl. Pasirodo, nauja "Smile" daina buvo sukurta ir įrašyta lygiai po metų, kuomet gimė debiutinė "Smile" daina "More than the world".

Šią dainą, kaip ir debiutinį kūrinį "More than the world", "Smile" įrašė savo pačių jėgomis, talkinant garso operatoriui Audriui. Nauja grupės daina vadinasi "Odyssey of the mind".

Kūrinys įrašytas anglų kalba ir buvo sukurtas specialiai tarptautinei moksleivių programai "Minties Odisėja", kurios baigiamasis etapas įvyks Amerijoke, Tenesio universitete. Be abejonės, ten dalyvaus ir grupės "Smile" nariai.

Išsamiau apie kelionę į Ameriką grupės vadybininkė sutiko informuoti tik kitą savaitę, kuomet savo rankose turės bilietus į JAV. Kol kas SMILE gerbėjai gali pasiguosti tik tuo, kad prieš išvykdami, "Smile" planuoja naują kūrinį "Odyssey of the mind" kitą savaitę pateikti radijo stočių dėmesiui.

"JAM Records"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Billboard“ tope karaliauja JAY-Z ir „Linkin Park“, o skaitmeninių įrašų sąraše nėra lygių vasaros hitui „Despacito“ (3)

Reperis Jay Z, neseniai pristatęs itin asmenišką naują studijinį darbą lakonišku pavadinimu „4:44“, antrą savaitę iš eilės neužleidžia lyderio pozicijos „Billboard 200“ perkamiausių albumų sąraše.

Ne tik „Open’er“: kur dar važiuoti klausytis muzikos Lenkijoje? (1)

Tarp 120 tūkst. Gdynės „Open’er“ festivalio lankytojų lietuvių kalba skambėjo nuolat. Tačiau pietų kaimynė siūlo daug daugiau nei šis, Lietuvoje jau atrastas ir puikiai įvertintas festivalis. Mažiau žinoma, kad Lenkijoje vyksta didžiausias Europoje nemokamas „open-air’as“, o taip pat – antirasistinis muzikos festivalis buvusios Aušvico koncentracijos stovyklos mieste. Pateikiame DELFI gidą po Lenkijos muzikos festivalių sceną.

E. Sebrova po skyrybų su E. Dragūnu grįžta su trenksmu (54)

Galutinai santykius su Egidijumi Dragūnu nutraukusi ilgametė grupės „Sel” vokalistė Eleonora Sebrova, dar žinoma Orea slapyvardžiu, rengiasi stipriam jos solinės karjeros šuoliui.

Pasaulinė repo žvaigždė Nelly pirmą kartą koncertuos Lietuvoje (16)

Vienas populiariausių pasaulio repo, hiphopo muzikos atstovų Nelly pirmą kartą surengs šou Lietuvoje. Koncertas vyks spalio 25–ąją Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

„Galapaguose“ paaiškės, kas gaus teisę pasirodyti M.A.M.A. apdovanojimuose (1)

Kitų metų sausio 26-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Visuomet naujų talentų ieškantys šou organizatoriai jau šį savaitgalį festivalyje „Galapagai“ sužinos pirmuosius atlikėjus, kurie pelnys galimybę pasirodyti didžiausiame metų muzikos renginyje – M.A.M.A ceremonijoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.