“Smashing Pumpkins” pareiškė kad “jie dar gyvi”

Pirmieji “Smashing Pumpkins” naujojo albumo titulinės dainos žodžiai skamba: “Tu žinai, kad aš nemiręs.” Būtent jais alternatyviojo roko atlikėjai paskelbė, kad jie vis dar nenulipa nuo muzikos scenos.
Vienintelė šio teiginio problema yra ta, kad jis yra greičiau tik grupės lyderio Billy Corgano pokštas, kuriuo jis norėjo šiek tiek paerzinti lengvatikius žurnalistus.

“Aš nesu toks lėkštas. Paprasčiausiai mes žinojome, kad žmonės šiuos žodžius supras būtent taip ir mums tai pasirodė pakankamai linksma idėja, “ teigė Corganas interviu “Reuters” agentūrai. Būtent dėl to žmonės dievina ir kartu nekenčia “Smashing Pumpkins”.

“MACHINA/the machines of God” tai jau penktasis grupės albumas nuo jos įsikūrimo 1988-aisiais.

Ankstesnieji “Smashing Pumpkins” albumai - “Siamese Dream” bei “Mallon Collie and the Infinite Sadness” susilaukė nemažo populiarumo. Iš viso buvo parduota net 16.5 mln jų kopijų. Netgi 1998-ųjų “Adore” buvo nupirkta 3 mln kopijų.

Naujasis grupės albumas buvo išleistas vasario 29-ą dieną ir iš karto pateko į 3-iąją JAV populiariusių albumų sąrašo vietą. Visas dainas albumui sukūrė pats Corganas. Beje, dabar būtent jis gana sėkmingai tvarko grupės reikalus po pakankamai nemalonaus išsiskyrimo su roko muzikanto Ozzy Osbourne žmona, vadybininke Sharon Osbourne. Pastaroji, po pasitraukimo iš grupės, Corganą išvadino “kvailu mažu berniuku”, tačiau pastarasis atsikirto, kad Sharon “iš tikrųjų niekada nieko iki galo pati neįvykdė”.

Balandžio 8-ą dieną Kansas Sityje grupė žada pradėti savo turą po JAV.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (4)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.

Gimtadienio proga Ž. Žvagulis savo anūkei padovanojo lopšinę (3)

Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš dvejus metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo neišsipildžiusią svajonę.

Premjera. A. Mamontovo dainos „Kitoks pasaulis 2017” naują vaizdo klipą kūrė Airijos kino režisierius (3)

Šiemet penkiasdešimtmetį švęsiantis ir išskirtinį koncertą „AM50“ surengsiantis Andrius Mamontovas pristato dainos „Kitoks pasaulis 2017“ vaizdo klipą. Balandžio mėnesį pristatytai naujai kultinės „Foje“ dainos versijai video sukūrė Airijos kino režisierius Shane Europa.

„Despacito“ pripažinta dažniausiai pasaulyje transliuojamu muzikos įrašu (26)

Lengvai įsimenamas šios vasaros šokių muzikos hitas „Despacito“ ką tik tapo dažniausiai transliuojamu visų laikų muzikos įrašu. Kaip pranešė įrašų kompanija „Universal Music“, populiariausiose platformose ši daina jau paleist maždaug 4,6 mlrd. kartų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.