“Smashing Pumpkins” pareiškė kad “jie dar gyvi”

Pirmieji “Smashing Pumpkins” naujojo albumo titulinės dainos žodžiai skamba: “Tu žinai, kad aš nemiręs.” Būtent jais alternatyviojo roko atlikėjai paskelbė, kad jie vis dar nenulipa nuo muzikos scenos.
Vienintelė šio teiginio problema yra ta, kad jis yra greičiau tik grupės lyderio Billy Corgano pokštas, kuriuo jis norėjo šiek tiek paerzinti lengvatikius žurnalistus.

“Aš nesu toks lėkštas. Paprasčiausiai mes žinojome, kad žmonės šiuos žodžius supras būtent taip ir mums tai pasirodė pakankamai linksma idėja, “ teigė Corganas interviu “Reuters” agentūrai. Būtent dėl to žmonės dievina ir kartu nekenčia “Smashing Pumpkins”.

“MACHINA/the machines of God” tai jau penktasis grupės albumas nuo jos įsikūrimo 1988-aisiais.

Ankstesnieji “Smashing Pumpkins” albumai - “Siamese Dream” bei “Mallon Collie and the Infinite Sadness” susilaukė nemažo populiarumo. Iš viso buvo parduota net 16.5 mln jų kopijų. Netgi 1998-ųjų “Adore” buvo nupirkta 3 mln kopijų.

Naujasis grupės albumas buvo išleistas vasario 29-ą dieną ir iš karto pateko į 3-iąją JAV populiariusių albumų sąrašo vietą. Visas dainas albumui sukūrė pats Corganas. Beje, dabar būtent jis gana sėkmingai tvarko grupės reikalus po pakankamai nemalonaus išsiskyrimo su roko muzikanto Ozzy Osbourne žmona, vadybininke Sharon Osbourne. Pastaroji, po pasitraukimo iš grupės, Corganą išvadino “kvailu mažu berniuku”, tačiau pastarasis atsikirto, kad Sharon “iš tikrųjų niekada nieko iki galo pati neįvykdė”.

Balandžio 8-ą dieną Kansas Sityje grupė žada pradėti savo turą po JAV.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (4)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (35)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.