"Smashing Pumpkins" iškėlė bylą vadybininkei

Nesutarimai tarp alternatyvių rokerių "Smashing Pumpkins" ir jų vadybininkės virto atviru mūšiu.
Kaip pranešė "Billboard" žurnalas, grupė pateikė oficialius kaltinimus vadybininkei, metalo dievaičio Ozzy Osbourne žmonai dėl kontrakto nesilaikymo ir neteisėto 150 000 dolerių pasisavinimo. Teisminiame ieškinyje ji kaltinama "apskaičiuotomis, kerštingomis pastangomis pakenkti grupei ir emociškai, ir profesionaliai". "Smashing Pumpkins" nariai tikisi, kad jų vadybininkė paliks jų grupę dar prieš koncertinį turą po Europą.

Pati Osbourne teigia palikusi kontroversiškąją grupę dėl itin nemalonaus vidaus klimato joje. "Mane jau pykino nuo Billy Corgan," paaiškino ji, dar kartą patvirtindama apie pagarsėjusį grupės lyderio šiurkštumą.

Net ir palikusi "Smashing Pumpkins", vadybininkė tikrai neliktų be darbo. Pranešimuose apie muzikos industriją jau pranešama apie Osbourne bendradarbiavimą su "Priority Records" kompanija ir naująjį muzikos projektą "Divine". Be to, šią vasarą jos dėmesys bus sutelktas į "Ozzfest" sunkiojo metalo turą.

"Hole"

Bylos iškėlimas grupės vadybininkams tai pakankamai įprasta procedūra, kurios dažnai griebiasi temperamentingieji muzikantai. Pavyzdžiui, "Hole" iškėlė byla savo vadybininkams dėl ypač blogai suplanuotos grupės reklamos pernai metais vykusiame "Rock Is Dead" ture kartu su Marilyn Manson. Būtent dėl to grupė buvo priversta atsisakyti turo.

Tačiau dabar ir pačiai "Hole" gresia jų vadybininkų pateikti kaltinimai dėl 1992-ųjų kontrakto nesilaikymo, pagal kurį grupė buvo įsipareigojusi įrašyti 5 albumus, bet to neįvykdė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Eurovizijos“ atrankose išgarsėjusi Paula savo vadybininką nustebino skirdama jam kūrinį

Sėkmingai nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi ir Lietuvos komisiją kas kartą savo pasirodymais sužavėdavusi Paula gimtadienio proga itin originaliai pasveikino savo vadybininką Henriką Draugelį. 16-metė mergina su gausiu draugų būriu surengė staigmeną – uždarą vakarėlį – ir savo vadybininkui skyrė dainų popuri, kur skambėjo ne tik merginos hitas „Let U Go“, bet ir kitos jausmingos baladės.

Į Vilnių atvykstanti gitaristė L. Stern - apie šviesiaplaukę Afrikoje ir garsų vyrą

Balandžio 5 dieną sostinės gyvos muzikos klube „Tamsta“ koncertuos viso pasaulio kultūroms atvira gitaristė Leni Stern. Vilniečiams ji pristatys savo afrikietiškąjį trio. Belaukiant koncerto aistringa 64-erių muzikantė papasakojo, ko išmoko prestižiniame Berklio koledže, kodėl afrikiečiai ją palaikė albinose ir kaip pasidalijo šlovę su savo garsiuoju vyru, džiazo gyva legenda Mike‘u Sternu.

Maskvoje skamba gyva muzika metro keleiviams

Šimtai talentingų muzikantų iš Rusijos turi unikalią progą pristatyti savo kūrybą masėms. Nuo pirmadienio, kovo 27 dienos, Maskvos metro įgyvendinamas ypatingas projektas – stočių sienas drebina muzikos garsai.

Vasaros įkarštyje Palangoje - legendinės roko grupės „Smokie“ koncertas (4)

Legendinė britų grupė „Smokie“ vasarą sugrįžta į Lietuvą. Muzikos gerbėjų širdis jau daugiau nei prieš 40 metų pavergęs „Smokie” grupės vyrukų penketas liepos 28–ąją surengs pasirodymą Palangos koncertų salėje, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Į Lietuvą atvykstantis A. Clare'as – buvęs A. Winehouse mylimasis, atstūmęs Beyonce

Jau po mėnesio, balandžio 25-ąją, Vilniaus kongresų rūmuose koncertą surengs britų muzikos žvaigždė Alexas Clare'as. Dainininkas, visame pasaulyje išgarsėjęs hitu „Too Close“, su muzikantų grupe lietuviams pirmą sykį pristatys savo kūrybą, įamžintą jau trijuose gerai įvertintuose albumuose.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.