"Smashing Pumpkins" iškėlė bylą vadybininkei

Nesutarimai tarp alternatyvių rokerių "Smashing Pumpkins" ir jų vadybininkės virto atviru mūšiu.
Kaip pranešė "Billboard" žurnalas, grupė pateikė oficialius kaltinimus vadybininkei, metalo dievaičio Ozzy Osbourne žmonai dėl kontrakto nesilaikymo ir neteisėto 150 000 dolerių pasisavinimo. Teisminiame ieškinyje ji kaltinama "apskaičiuotomis, kerštingomis pastangomis pakenkti grupei ir emociškai, ir profesionaliai". "Smashing Pumpkins" nariai tikisi, kad jų vadybininkė paliks jų grupę dar prieš koncertinį turą po Europą.

Pati Osbourne teigia palikusi kontroversiškąją grupę dėl itin nemalonaus vidaus klimato joje. "Mane jau pykino nuo Billy Corgan," paaiškino ji, dar kartą patvirtindama apie pagarsėjusį grupės lyderio šiurkštumą.

Net ir palikusi "Smashing Pumpkins", vadybininkė tikrai neliktų be darbo. Pranešimuose apie muzikos industriją jau pranešama apie Osbourne bendradarbiavimą su "Priority Records" kompanija ir naująjį muzikos projektą "Divine". Be to, šią vasarą jos dėmesys bus sutelktas į "Ozzfest" sunkiojo metalo turą.

"Hole"

Bylos iškėlimas grupės vadybininkams tai pakankamai įprasta procedūra, kurios dažnai griebiasi temperamentingieji muzikantai. Pavyzdžiui, "Hole" iškėlė byla savo vadybininkams dėl ypač blogai suplanuotos grupės reklamos pernai metais vykusiame "Rock Is Dead" ture kartu su Marilyn Manson. Būtent dėl to grupė buvo priversta atsisakyti turo.

Tačiau dabar ir pačiai "Hole" gresia jų vadybininkų pateikti kaltinimai dėl 1992-ųjų kontrakto nesilaikymo, pagal kurį grupė buvo įsipareigojusi įrašyti 5 albumus, bet to neįvykdė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Billboard“ tope karaliauja JAY-Z ir „Linkin Park“, o skaitmeninių įrašų sąraše nėra lygių vasaros hitui „Despacito“ (3)

Reperis Jay Z, neseniai pristatęs itin asmenišką naują studijinį darbą lakonišku pavadinimu „4:44“, antrą savaitę iš eilės neužleidžia lyderio pozicijos „Billboard 200“ perkamiausių albumų sąraše.

Ne tik „Open’er“: kur dar važiuoti klausytis muzikos Lenkijoje? (1)

Tarp 120 tūkst. Gdynės „Open’er“ festivalio lankytojų lietuvių kalba skambėjo nuolat. Tačiau pietų kaimynė siūlo daug daugiau nei šis, Lietuvoje jau atrastas ir puikiai įvertintas festivalis. Mažiau žinoma, kad Lenkijoje vyksta didžiausias Europoje nemokamas „open-air’as“, o taip pat – antirasistinis muzikos festivalis buvusios Aušvico koncentracijos stovyklos mieste. Pateikiame DELFI gidą po Lenkijos muzikos festivalių sceną.

E. Sebrova po skyrybų su E. Dragūnu grįžta su trenksmu (54)

Galutinai santykius su Egidijumi Dragūnu nutraukusi ilgametė grupės „Sel” vokalistė Eleonora Sebrova, dar žinoma Orea slapyvardžiu, rengiasi stipriam jos solinės karjeros šuoliui.

Pasaulinė repo žvaigždė Nelly pirmą kartą koncertuos Lietuvoje (16)

Vienas populiariausių pasaulio repo, hiphopo muzikos atstovų Nelly pirmą kartą surengs šou Lietuvoje. Koncertas vyks spalio 25–ąją Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

„Galapaguose“ paaiškės, kas gaus teisę pasirodyti M.A.M.A. apdovanojimuose (1)

Kitų metų sausio 26-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Visuomet naujų talentų ieškantys šou organizatoriai jau šį savaitgalį festivalyje „Galapagai“ sužinos pirmuosius atlikėjus, kurie pelnys galimybę pasirodyti didžiausiame metų muzikos renginyje – M.A.M.A ceremonijoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.