"Skamp" vokalistė išplaukė į tarptautinius vandenis

 (2)
Praėjusią savaitę "Skamp" vokalistė Erica grįžo iš Briuselio, kur įrašė dainą "It's A Lovely Day", pateksiančią į muzikos giganto "Universal" išleidžiamą rinkinį "Living Theatre".
Anksčiau panašūs rinkiniai, pavyzdžiui, "Café de la Mer", mėgavosi nemaža sėkme. Albumo "Living Theatre" atlikėjai yra iš viso pasaulio ir skirtingų muzikos stilių, pradedant hiphopu ir baigiant bliuzu bei džiazu.

"Dainą įrašinėjau Briuselio ICP studijoje, - pasakojo Erica. - Tame pačiame pastate buvo mūsų kambariai, kuriose atlikėjai gyveno, kol įrašinėjo dainas. Už mus buvo pasirūpinta ir maistu, ir pastoge". Dainininkę labai sužavėjo didžiulė įrašų studijos instrumentų kolekcija, nes jos savininkas yra aistringas muzikos gerbėjas.

"Mes naudojomės 1940 m. mikrofonu ir skambesys buvo nepaprastas, - įspūdžiais dalijosi Erica. - Jau pirmas mano atliktas dainos variantas jiems tiko ir dar kartą dainuoti man nebereikėjo". Anot "Skamp" narės, kūrinys "It's A Lovely Day" savo skambesiu primena grupės "Portishead" muziką. "Tai daina apie meilės paieškas, todėl yra svajinga", - sakė dainininkė.

Albumas "Living Theatre" pirmiausia bus išleistas liepos mėnesį Graikijoje, Kipre ir kituose populiariuose vasaros kurortuose, rugsėjį jis pasirodys ir kitose Europos valstybėse. Dėl išplaukimo į tarptautinius vandenis Erica dėkinga atsitiktinumui, savo tėvams ir, aišku, karjerai grupėje "Skamp".

Balandį dainininkės tėvai skrido per Atėnus į Kuveitą aplankyti dukters Deirdre ir, susiklosčius aplinkybėms, buvo priversti Graikijos sostinėje praleisti dvi dienas. Jie padovanojo čia gyvenančiai Ericos sesers draugei Anai "Skamp" albumą "Green", kuri jį, savo ruožtu, davė paklausyti savo partneriui ir žymiam prodiuseriui Josephui Badassare'e.

"Pasiklausęs albumo jis nusprendė, kad aš tikčiau įrašyti vieną dainų", - sakė Erica, tvirtinanti, kad šis įvykis nekelia jokios grėsmės "Skamp" ateičiai. Dabar "Skamp" įrašinėja savo dviejų albumų "Angata" ir "Green" dainų versijas, kurios dar šiemet bus išleistos kasete ir kompaktiniu disku.

Birželio 5 d., pirmadienį, 18 val. "Skamp" kviečia į internetinį pokalbių kambarį pašnekesiui adresu www.skamp.lt. Nuo šiol tokie pokalbiai su "Skamp" vyks kas antrą savaitę.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Grupė „Arbata“ išskirtinio dizaino vinilinę plokštelę pristatys koncertiniame ture (4)

Penkiolika metų gyvuojantys roko scenos atstovai „Arbata“ melomanams paruošė jau šeštąjį savo muzikos albumą „15+-1“. Tačiau šįkart kūrinių rinkinys sugulė ne, kaip įprasta, kompaktiniame diske, o autentika kvepiančioje vinilo plokštelėje. Ši išsiskiria savo spalva. Prie balto plastiko laikmenos gamybinio proceso prisidėti panoro ir Lietuvos autorinių teisių gynimo asociacija LATGA. Agentūra apmokėjo didelę dalį realizacijos išlaidų.

Pavasario ture per Lietuvą kartu su M. Levickiu dalvaus ir jo šuo (3)

„Turėjau vieną laisvą dieną. Grįžau į Lietuvą, beveik slaptai“, - su jam būdinga ugnele akyse prisipažįsta akordeonistas Martynas Levickis. Vos pabaigęs turą Kinijoje, šį mėnesį jis jau spėjo surengti koncertus Londone, Bulgarijoje, Rumunijoje, du pasirodymus Vokietijoje… Dieną praleidęs Vilniuje Martynas vėl sės į lėktuvą. Tačiau balandžio 7-29 dienomis jis visas priklausys Lietuvos publikai.

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia (4)

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.