"Skamp" ir "Empti" grįžo iš "Forte Riga'2000"

Savaitgalį grupės "Skamp" ir "Empti" grojo Rygoje vykusiame Centrinės ir Rytų Europos muzikos forume "Forte Riga'2000". "Labai "prikolnas" renginys: didelės brošiūros, maža paroda, - juokėsi "Empti" narys Paulius. - Ant akreditacijos buvo užrašyta, kad jei mes ją pamesime - mokėsime 100 dolerių. Laimei, nepametėme".
"Skamp" grojo, Pauliaus juokais vadinamoje "pankų" scenoje, "Empti" - ant didesniosios scenos, tačiau prieš tai koncertavusi vokiečių grupė "Kraftwerk" neleido Lietuvos muzikantams susireguliuoti garso.

"Norėjom tiems vokiečiams duoti į galvą, tačiau nedavėm, nes esam per daug išdidūs, - sakė "Empti" narys. - Grojom 4 rytą, į tai atsižvelgiant publika buvo tiesiog nuostabi". Pauliaus nuomone "Skamp" renginyje pasirodė tiesiog puikiai. Pasak pastarosios grupės nario Viktoro, jų pasirodymas Rygoje buvo vykęs.

"Prieš mus grojo dvi psichodelinės grupės, tai žmonės išsiskirstė, bet mums begrojant jų vėl buvo pilna, - pasakojo Viktoras. - Mus sugrįžome į sceną tris kartus, ketvirtą kartą mus irgi vėl kvietė, tačiau jau nebėjome. Po mūsų pasirodymo 10 minučių žmonės skandavo "Lietuva". Labai buvo malonu širdžiai tai girdėti. Prieš tai organizatoriai visiems sakė negroti ilgiau nei 40 minučių, mus publika išlaikė 1,5 valandos".

Šiandien "Skamp" muzikantai išvyksta į Vokietijoje vyksiantį "Rock Am Ring" festivalį, kuris vyks tris dienas ir naktis, o jame dalyvaus 90 grupių iš viso pasaulio, tarp jų tokios įžymybės kaip Stingas, Santana, "Oasis", "Travis" ir kitos. Viktoras į šį festivalį važiuoja jau septinti metai iš eilės. "Tai vienintelės mano atostogos per metus", - sakė jis.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (5)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (35)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.