"Skamp" ir "Empti" grįžo iš "Forte Riga'2000"

Savaitgalį grupės "Skamp" ir "Empti" grojo Rygoje vykusiame Centrinės ir Rytų Europos muzikos forume "Forte Riga'2000". "Labai "prikolnas" renginys: didelės brošiūros, maža paroda, - juokėsi "Empti" narys Paulius. - Ant akreditacijos buvo užrašyta, kad jei mes ją pamesime - mokėsime 100 dolerių. Laimei, nepametėme".
"Skamp" grojo, Pauliaus juokais vadinamoje "pankų" scenoje, "Empti" - ant didesniosios scenos, tačiau prieš tai koncertavusi vokiečių grupė "Kraftwerk" neleido Lietuvos muzikantams susireguliuoti garso.

"Norėjom tiems vokiečiams duoti į galvą, tačiau nedavėm, nes esam per daug išdidūs, - sakė "Empti" narys. - Grojom 4 rytą, į tai atsižvelgiant publika buvo tiesiog nuostabi". Pauliaus nuomone "Skamp" renginyje pasirodė tiesiog puikiai. Pasak pastarosios grupės nario Viktoro, jų pasirodymas Rygoje buvo vykęs.

"Prieš mus grojo dvi psichodelinės grupės, tai žmonės išsiskirstė, bet mums begrojant jų vėl buvo pilna, - pasakojo Viktoras. - Mus sugrįžome į sceną tris kartus, ketvirtą kartą mus irgi vėl kvietė, tačiau jau nebėjome. Po mūsų pasirodymo 10 minučių žmonės skandavo "Lietuva". Labai buvo malonu širdžiai tai girdėti. Prieš tai organizatoriai visiems sakė negroti ilgiau nei 40 minučių, mus publika išlaikė 1,5 valandos".

Šiandien "Skamp" muzikantai išvyksta į Vokietijoje vyksiantį "Rock Am Ring" festivalį, kuris vyks tris dienas ir naktis, o jame dalyvaus 90 grupių iš viso pasaulio, tarp jų tokios įžymybės kaip Stingas, Santana, "Oasis", "Travis" ir kitos. Viktoras į šį festivalį važiuoja jau septinti metai iš eilės. "Tai vienintelės mano atostogos per metus", - sakė jis.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (7)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

„Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (5)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.

Gerbėjai įtūžę: J. Bieberis koncertinį turą nutraukė dėl „religinio nušvitimo“? (4)

Justinas Bieberis nuvylė savo gerbėjus: jis nutraukė savo itin sėkmingą koncertų turą „Purpose tour“. Šaltiniai, susiję su Hillsongo bažnyčia, portalui TMZ.com teigė, jog taip dainininkas pasielgė dėl atsidavimo Dievui.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.