"Skamp" gavo prizą už publikos išjudinimą "Kaunas Jazz"

 (3)
"Buvo labai gerai, su mumis grojo labai geri muzikantai", - įspūdžiais iš Kauno džiazo festivalio dalinosi grupė "Skamp", kuri buvo apdovanota prizu kaip labiausiai publiką išjudinusi komanda.
Pasak Viktoro, vienas didžiausių "Skamp" pliusų, kad jie nebijo eksperimentuoti. "Erika gali atlikti visų stilių muziką ir tai daro kokybiškai, - sakė muzikantas. - Nesame "profai", tačiau, kai mums talkina profesionalai - rezultatas būna puikus, nes sumaišome tai, ką jie moka, ir tai, ką mokame mes".

Profesionalius muzikantus, Viktoro manymu, su jais groti traukia rimtas "Skamp" požiūris į muziką ir grojimo laisvė. Nėra stiliaus, kurio albumo "Green" kūrėjai nenorėtų išbandyti, tačiau jie teigia, kad turi ribas.

"Yra gera muzika ir bloga muzika, visai nesvarbu kokiu - repo, džiazo ar klasikos stiliumi ji atlikta, - kalbėjo Viktoras. - Pasaulyje yra tokia tendencija, kad grupės groja sumaišytų stilių muziką ir mes esame šios pakraipos atstovai Lietuvoje. Tačiau šito nenorime niekam primesti: kiekvienas turi savo nišą, mes savąją suradom. Esame viskam atviri ir viską stengiamės daryti kokybiškai".

Beje, netrukus sulauksime stulbinančių naujienų iš "Skamp" stovyklos, kurių jie dar nenorėjo išduoti. Galimas daiktas, kad šios žinios visus pasieks šią savaitę arba kitos pradžioje. Grupės gerbėjų dėmesiui - "Skamp" tebekeliauja po Lietuvos mokyklas: gegužės 3 d. jie koncertuos Kauno Urbšio gimnazijoje, gegužės 4 d. - Utenos Šapokos gimnazijoje, o gegužės 5 d. - Jonavos Senamiesčio gimnazijoje.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (25)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

Neseniai ištekėjusi „Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (9)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.