"Skamp" gavo prizą už publikos išjudinimą "Kaunas Jazz"

 (3)
"Buvo labai gerai, su mumis grojo labai geri muzikantai", - įspūdžiais iš Kauno džiazo festivalio dalinosi grupė "Skamp", kuri buvo apdovanota prizu kaip labiausiai publiką išjudinusi komanda.
Pasak Viktoro, vienas didžiausių "Skamp" pliusų, kad jie nebijo eksperimentuoti. "Erika gali atlikti visų stilių muziką ir tai daro kokybiškai, - sakė muzikantas. - Nesame "profai", tačiau, kai mums talkina profesionalai - rezultatas būna puikus, nes sumaišome tai, ką jie moka, ir tai, ką mokame mes".

Profesionalius muzikantus, Viktoro manymu, su jais groti traukia rimtas "Skamp" požiūris į muziką ir grojimo laisvė. Nėra stiliaus, kurio albumo "Green" kūrėjai nenorėtų išbandyti, tačiau jie teigia, kad turi ribas.

"Yra gera muzika ir bloga muzika, visai nesvarbu kokiu - repo, džiazo ar klasikos stiliumi ji atlikta, - kalbėjo Viktoras. - Pasaulyje yra tokia tendencija, kad grupės groja sumaišytų stilių muziką ir mes esame šios pakraipos atstovai Lietuvoje. Tačiau šito nenorime niekam primesti: kiekvienas turi savo nišą, mes savąją suradom. Esame viskam atviri ir viską stengiamės daryti kokybiškai".

Beje, netrukus sulauksime stulbinančių naujienų iš "Skamp" stovyklos, kurių jie dar nenorėjo išduoti. Galimas daiktas, kad šios žinios visus pasieks šią savaitę arba kitos pradžioje. Grupės gerbėjų dėmesiui - "Skamp" tebekeliauja po Lietuvos mokyklas: gegužės 3 d. jie koncertuos Kauno Urbšio gimnazijoje, gegužės 4 d. - Utenos Šapokos gimnazijoje, o gegužės 5 d. - Jonavos Senamiesčio gimnazijoje.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (22)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (5)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (29)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (70)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (65)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.