"Skamp" fonograma - ne prie širdies

"Skamp" muzikantai mano, kad šiemet "Bravo" apdovanojimai buvo skiriami objektyviau nei pernai, o labiausiai džiaugiasi dėl savo gerų draugų grupės "Empti" sėkmės.
"Džiugu, kad gavome metų grupės apdovanojimą, - sakė Viktoras Diawara. - Džiaugiamės ir dėl metų pop muzikos apdovanojimo, tačiau jis galėjo atitekti ir grupei "Mango".

Nors man jų muzika ir nepatinka, tačiau "Mango" albumo parduota dvigubai daugiau nei mūsų ir jos tikrai buvo vertos statulėlės, merginos jos nusipelnė". Muzikantui nepatiko tai, kad geriausiomis roko grupėmis buvo paskelbtos net dvi komandos ("Empy-X" ir "Requiem"), nes tokiu būdu ši nominacija buvo nuvertinta.

"Gyvos" muzikos šalinininkams "Skamp"'ams taip pat nebuvo prie širdies, jog dalis atlikėjų renginyje dainavo pagal fonogramą. "Tai buvo siūloma ir mums, - pasakojo muzikantai. - Tačiau pernai metų pabaigoje tame pačiame Operos ir baleto teatre vyko "gyvas" mūsų koncerto, todėl koncertuoti pagal "fonuškę" mes atsisakėme."

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.