SKAMP džiaugiasi publika

 (3)
Antradienį, Valentino dienos proga, Vilniaus Ąžuolyno mokykloje koncertavę SKAMP muzikantai teigia sulaukę būtent tokios publikos reakcijos, kokios visuomet laukė.
"Publika buvo išprotėjusi, du šimtai žmonių triukšmavo ir linksminosi taip tarsi salėje būtų tūkstančiai", - džiaugėsi Viktoras, kuris daugiausia laiko praleidžia vis dėlto ne koncertų salėse, o įrašų studijoje.

"Tai net ne darbas. Tai malonumas", - tikino Viktoras, šiuo metu studijoje įrašinėjantis SKAMP "remiksų" albumą. Jame bus senų ir naujų grupės dainų versijos, atspindinčios kitokį jų požiūrį į savo kūrinius. Viktoro nuomone, jis šiemet dar nevertas gauti "Bravo" apdovanojimo už geriausią prodiuserio darbą.

"Iki šiol aš tik mokiausi, tobulinau savo žinias, bandžiau perprasti kompiuterio subtilybes, - pasakojo idėjinis SKAMP lyderis. - Net savo gimtadienį praleidau studijoje, nes man čia labai patinka. Šiuo metu prodiusuoju SKAMP kūrinius, o ateity esu pažadėjęs ne vienam atlikėjui padėti įrašinėjant jų dainas".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Naujausia E. Jennings daina „Black is the Colour“ pasiekė net ir Naująją Zelandiją (3)

Ne kiekvienas Lietuvos atlikėjas gali pasigirti, kad jų kūryba pasiekia tolimiausius pasaulio kraštus. Erica Jennings, pristačiusi naujausią savo kūrinį „Black is the Colour“, sulaukė itin palankaus įvertinimo užsienio radijo stotyse. Lyrinė daina greitai apskriejo ne tik Lietuvą, bet pasiekė net ir Meksikos, Argentinos, Airijos, Singapūro bei Naujosios Zelandijos radijo stotis, kuriose susilaukė palankaus vertinimo.

SEL atskleidžia kozirį: koncerte Klaipėdoje stovės 8 aukštų namo dydžio scena-robotas (53)

Grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas šių metų liepos 8-ąją Klaipėdoje rengia unikalų šou. Paaiškėjo, kad koncerte susirinkusieji pamatys tokią sceną, kokios neturėjo nei Lietuvos, nei pasaulinio lygio žvaigždės.

Alice Way apie su Leonu Somovu įrašytą albumą: norėjau papasakoti didelę dalį savo istorijos (2)

Antradienį pasirodo debiutinis Alice Way albumas „Roots“, sukurtas kartu su garsiuoju elektroninės muzikos prodiuseriu Leonu Somovu. Albumą jau galima įsigyti didžiosiose elektroninėse muzikos parduotuvėse (iTunes, Tidal, Amazon Music) bei paklausyti Spotify.

Legendinė grupės „Foje” daina atgimė naujame Airijos režisieriaus filme (4)

Grupės „Foje” kūrinys „Kitoks pasaulis” tapo pagrindine Airijoje kuriamo trumpametražio filmo „Spąstai” (angl. The Trap) garso takelio daina.

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.