SEL: mažiau, bet gyvai

 (2)
Praėjusį penktadienį Vilniaus klube "Indigo" įvykusioje Egidijaus Dragūno spaudos konferencijoje buvo išdėstyta nauja SEL koncepcija: nuo šiol grupė pasiryžusi koncertuoti "gyvai", pasitelkdama į pagalbą kviestinius DJ'us, muzikantus, todėl tokių pasirodymų greičiausiai nebus daug, nes jiems surengti reikalingos ypatingos sąlygos.
© M.Ežerskio nuotr.
Egidijus Dragūnas neslėpė, kad norėtų surengti didelį koncertinį pasirodymą, kuriame be SEL pasirodytų ir jo mėgstami kiti naujosios kartos šokių muzikos atstovai - Nitro, EMPTI bei HAPPYENDLESS. Spaudos atstovų paprašytas įvertinti būsimą naujojo grupės albumo "Kubas" populiarumą SEL lyderis drąsiai prognozavo, kad jis bus labai gerai perkamas. Pasigirdus replikoms, kad šis albumas gali būti priimtinas tik didmiesčių auditorijai, Egidijus Dragūnas pasiūlė skeptikams nenuvertinti provincijos jaunimo, kuris, garsaus pop muzikos atlikėjo manymu, puikiai supranta šiuolaikinę muziką ir įvertins naują SEL darbą, kuris muzikos parduotuvėse pasirodys kitą pirmadienį, kovo 13 dieną.
"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (10)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (29)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (69)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (62)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.