Sekmadienį bus išdalintos "Bravo" statulėlės

Sekmadienį Operos ir baleto teatre Vilniuje Lietuvos muzikantams bus įteikti muzikiniai apdovanojimai "Bravo '99".
Kas taps Stasio Žirgulio sukurtų bronzinių statulėlių laimėtojais, sprendė 40 narių komisija, sudaryta iš muzikinėmis temomis rašančių žurnalistų, muzikantų, kompozitorių ir kitų veikėjų.

Pasak renginio organizatoriaus Arūno Valinsko, kuo daugiau komisijoje narių, tuo nuomonė objektyvesnė.

Muzikinių apdovanojimų metu bus paskelbti laureatai, pretenduojantys į 11 nominacijų. Tai Metų atlikėjas, debiutas, grupė, albumas, daina, prodiuseris, pop apdovanojimas, roko, šokių muzikos apdovanojimai.

Be šių nominacijų yra ir dvi naujos premijos - Metų įvykis ir Skolos nominacija.

Kol kas yra žinomas tik vienas laureatas - Skolos premija bus įteikta dainininkui Vytautui Kernagiui.

Metų įvykio nominacijoje rungėsi roko ir klasikos koncertas "Metamorfozės 2000", grupės "Skamp" koncertas Operos ir baleto teatre bei lietuviškos radijo stoties "Lietus" atsiradimas.

Į Metų atlikėjo premiją pretenduoja Aistė Smilgevičiūtė, Andrius Mamontovas ir Česlovas Gabalis.

Metų debiutu gali būti pripažintas dainininkas Deivis ir grupės "Empti" bei "Smile".

Į Metų albumo nominaciją pretenduoja grupės "Skamp" albumas "Angata", "Empti" albumas "Estrada" ir Andriaus Mamontovo darbas "Mono arba stereo".

Muzikinių apdovanojimų ceremoniją ves dvi vedėjų poros - radijo bei televizijos laidų vedėjai Asta Stašaitytė ir Marijus Mikutavičius bei Rosseta Vingevičiūtė ir muzikologas Viktoras Gerulaitis.

Po apdovanojimų tęsti šventės atlikėjai rinksis į klubą "Muzikinis angaras".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (7)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

„Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (5)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.

Gerbėjai įtūžę: J. Bieberis koncertinį turą nutraukė dėl „religinio nušvitimo“? (4)

Justinas Bieberis nuvylė savo gerbėjus: jis nutraukė savo itin sėkmingą koncertų turą „Purpose tour“. Šaltiniai, susiję su Hillsongo bažnyčia, portalui TMZ.com teigė, jog taip dainininkas pasielgė dėl atsidavimo Dievui.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.