Santanos albumas vis dar populiariausias

Santanos albumas “Supernatural” ir toliau išlieka ryškus lyderis nacionalių muzikos lentelių viršūnėse, nes per pirmąją kovo mėnesio savaitę buvo parduota daugiau kaip 440 000 jo kopijų.
Nors praūžus “Grammy” apdovanojimams kompaktinių diskų perkamumas gana žymiai sumažėjo, tačiau į Perkamiausių albumų dešimtuką visgi įsiveržė net 5 nauji albumai. Dešimtuko viršuje po Santanos “šedevro” seka Bone, “Thugs-N-Harmony” albumas “BTNHResurrection” (per savaite jo parduota daugiau kaip 280 000 kopijų), “Smashing Pumpkins” darbas “MACHINA: the machines of God” (165 000 kopijų).

Penktoje vietoje riaperio Beanie Sigelio “Truth” (155 000 kopijų). Šeštoje vietoje įsitaisė legendinio džiazroko dueto “Steely Dan” albumas ‘Two Against Nature”, nuo kurio nedaug atsiliko ir AC/DC naujausias darbas “Stiff Upper Lip” (130 000 kopijų).

"Smashing Pumpkins"

Tarp žymesnių naujokų perkamiausių albumų sąraše galima paminėti ir 19-oje vietoj atsiradusius “Bloodhound Gang” su savo albumu “Hooray for Boobies” (80 000 kopijų) bei į 24-ąją užkopusius “Oasis” su “Standing on the Shoulder of Giants” (55 000 kopijų).

Savo albumo perkamumą labiausiai padidinti sugebėjo Sisqo (“Unleash the Dragon”, 22 000 kopijų daugiau palyginus su praeita savaite), Macy Gray (“On How Life Is”, 6 000 kopijų).

Didžiausia muzikos albumų rinkos dalis šią savaitę atiteko kompanijai “Universal Music Group” – 26%, BMG – 18.5%, Sony – 18.4%, Warner – 14.1% bei EMI – 8.1%.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (29)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

Neseniai ištekėjusi „Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (9)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.