Santanos albumas vis dar populiariausias

Santanos albumas “Supernatural” ir toliau išlieka ryškus lyderis nacionalių muzikos lentelių viršūnėse, nes per pirmąją kovo mėnesio savaitę buvo parduota daugiau kaip 440 000 jo kopijų.
Nors praūžus “Grammy” apdovanojimams kompaktinių diskų perkamumas gana žymiai sumažėjo, tačiau į Perkamiausių albumų dešimtuką visgi įsiveržė net 5 nauji albumai. Dešimtuko viršuje po Santanos “šedevro” seka Bone, “Thugs-N-Harmony” albumas “BTNHResurrection” (per savaite jo parduota daugiau kaip 280 000 kopijų), “Smashing Pumpkins” darbas “MACHINA: the machines of God” (165 000 kopijų).

Penktoje vietoje riaperio Beanie Sigelio “Truth” (155 000 kopijų). Šeštoje vietoje įsitaisė legendinio džiazroko dueto “Steely Dan” albumas ‘Two Against Nature”, nuo kurio nedaug atsiliko ir AC/DC naujausias darbas “Stiff Upper Lip” (130 000 kopijų).

"Smashing Pumpkins"

Tarp žymesnių naujokų perkamiausių albumų sąraše galima paminėti ir 19-oje vietoj atsiradusius “Bloodhound Gang” su savo albumu “Hooray for Boobies” (80 000 kopijų) bei į 24-ąją užkopusius “Oasis” su “Standing on the Shoulder of Giants” (55 000 kopijų).

Savo albumo perkamumą labiausiai padidinti sugebėjo Sisqo (“Unleash the Dragon”, 22 000 kopijų daugiau palyginus su praeita savaite), Macy Gray (“On How Life Is”, 6 000 kopijų).

Didžiausia muzikos albumų rinkos dalis šią savaitę atiteko kompanijai “Universal Music Group” – 26%, BMG – 18.5%, Sony – 18.4%, Warner – 14.1% bei EMI – 8.1%.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Naujausia E. Jennings daina „Black is the Colour“ pasiekė net ir Naująją Zelandiją (3)

Ne kiekvienas Lietuvos atlikėjas gali pasigirti, kad jų kūryba pasiekia tolimiausius pasaulio kraštus. Erica Jennings, pristačiusi naujausią savo kūrinį „Black is the Colour“, sulaukė itin palankaus įvertinimo užsienio radijo stotyse. Lyrinė daina greitai apskriejo ne tik Lietuvą, bet pasiekė net ir Meksikos, Argentinos, Airijos, Singapūro bei Naujosios Zelandijos radijo stotis, kuriose susilaukė palankaus vertinimo.

SEL atskleidžia kozirį: koncerte Klaipėdoje stovės 8 aukštų namo dydžio scena-robotas (53)

Grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas šių metų liepos 8-ąją Klaipėdoje rengia unikalų šou. Paaiškėjo, kad koncerte susirinkusieji pamatys tokią sceną, kokios neturėjo nei Lietuvos, nei pasaulinio lygio žvaigždės.

Alice Way apie su Leonu Somovu įrašytą albumą: norėjau papasakoti didelę dalį savo istorijos (2)

Antradienį pasirodo debiutinis Alice Way albumas „Roots“, sukurtas kartu su garsiuoju elektroninės muzikos prodiuseriu Leonu Somovu. Albumą jau galima įsigyti didžiosiose elektroninėse muzikos parduotuvėse (iTunes, Tidal, Amazon Music) bei paklausyti Spotify.

Legendinė grupės „Foje” daina atgimė naujame Airijos režisieriaus filme (4)

Grupės „Foje” kūrinys „Kitoks pasaulis” tapo pagrindine Airijoje kuriamo trumpametražio filmo „Spąstai” (angl. The Trap) garso takelio daina.

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.