Rokenrolo karalius - iš Amerikos atvykęs lietuvis

Savaitgalį Nidoje vykusiame festivalyje "Sveikas, senas mielas krokodile" Lietuvos rokenrolo karaliumi buvo paskelbtas iš JAV atvykęs dainininkas Žilvinas Bubelis.
Ž.Bubeliui buvo įteiktas JAV ambasados prizas - keletas dešimčių kompaktinių plokštelių su klasikinių rokenrolų įrašais. Dainininkas prisipažino "Lietuvos rytui", kad apdovanojimas jam buvęs netikėtas.

Ž.Bubelis 1991 metais išvyko iš Lietuvos ir dabar gyvena JAV, Bostone. Ten jis tik retkarčiais dainuoja restoranuose, klubuose.

Į Lietuvą Ž.Bubelis atvyko dalyvauti sesers vestuvėse, o Lietuvos televizijos režisierius Kazimieras Šiaulys pasiūlė jam dalyvauti rokenrolo koncerte.

Šaltą šeštadienio vakarą Prieplaukos aikštė buvo sutvarkyta po išvakarėse čia vykusio jaunimo siautėjimo per grupių "Žas", "Bix", "Dinamika", "Naktinės personos" ir R.Janavičiaus koncertą.

Jaroslavo Cechanovičiaus vadovaujamas Lietuvos radijo ir televizijos orkestras koncertą pradėjo ne klasikiniu rokenrolu, bet latvio G.Rozenbergo kompozicija "Rokenrolas".

Vėliau skambėjo tikrasis senasis rokenrolas, kurį atliko Stasys Kiškis, Rosita Čivilytė, Alvydas Lukoševičius-Obuolys, Egidijus Sipavičius, grupės "Gin-Gas", "Blues Makers" ir Kęstutis Antanėlis su draugais (K.Antanėlis, R.Čivilytė, R.Jasenka, E.Janavičius ir V.Slavickas).

Rokenrolo festivalis Lietuvoje - bene pirmasis renginys pasaulyje, skirtas rokenrolo 50-mečiui, kuris bus minimas kitąmet.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.