Rokenrolo karalius - iš Amerikos atvykęs lietuvis

Savaitgalį Nidoje vykusiame festivalyje "Sveikas, senas mielas krokodile" Lietuvos rokenrolo karaliumi buvo paskelbtas iš JAV atvykęs dainininkas Žilvinas Bubelis.
Ž.Bubeliui buvo įteiktas JAV ambasados prizas - keletas dešimčių kompaktinių plokštelių su klasikinių rokenrolų įrašais. Dainininkas prisipažino "Lietuvos rytui", kad apdovanojimas jam buvęs netikėtas.

Ž.Bubelis 1991 metais išvyko iš Lietuvos ir dabar gyvena JAV, Bostone. Ten jis tik retkarčiais dainuoja restoranuose, klubuose.

Į Lietuvą Ž.Bubelis atvyko dalyvauti sesers vestuvėse, o Lietuvos televizijos režisierius Kazimieras Šiaulys pasiūlė jam dalyvauti rokenrolo koncerte.

Šaltą šeštadienio vakarą Prieplaukos aikštė buvo sutvarkyta po išvakarėse čia vykusio jaunimo siautėjimo per grupių "Žas", "Bix", "Dinamika", "Naktinės personos" ir R.Janavičiaus koncertą.

Jaroslavo Cechanovičiaus vadovaujamas Lietuvos radijo ir televizijos orkestras koncertą pradėjo ne klasikiniu rokenrolu, bet latvio G.Rozenbergo kompozicija "Rokenrolas".

Vėliau skambėjo tikrasis senasis rokenrolas, kurį atliko Stasys Kiškis, Rosita Čivilytė, Alvydas Lukoševičius-Obuolys, Egidijus Sipavičius, grupės "Gin-Gas", "Blues Makers" ir Kęstutis Antanėlis su draugais (K.Antanėlis, R.Čivilytė, R.Jasenka, E.Janavičius ir V.Slavickas).

Rokenrolo festivalis Lietuvoje - bene pirmasis renginys pasaulyje, skirtas rokenrolo 50-mečiui, kuris bus minimas kitąmet.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (4)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.

Gimtadienio proga Ž. Žvagulis savo anūkei padovanojo lopšinę (3)

Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš dvejus metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo neišsipildžiusią svajonę.

Premjera. A. Mamontovo dainos „Kitoks pasaulis 2017” naują vaizdo klipą kūrė Airijos kino režisierius (3)

Šiemet penkiasdešimtmetį švęsiantis ir išskirtinį koncertą „AM50“ surengsiantis Andrius Mamontovas pristato dainos „Kitoks pasaulis 2017“ vaizdo klipą. Balandžio mėnesį pristatytai naujai kultinės „Foje“ dainos versijai video sukūrė Airijos kino režisierius Shane Europa.

„Despacito“ pripažinta dažniausiai pasaulyje transliuojamu muzikos įrašu (26)

Lengvai įsimenamas šios vasaros šokių muzikos hitas „Despacito“ ką tik tapo dažniausiai transliuojamu visų laikų muzikos įrašu. Kaip pranešė įrašų kompanija „Universal Music“, populiariausiose platformose ši daina jau paleist maždaug 4,6 mlrd. kartų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.