"Radiohead" surengė internetinį šou

Ketvirtadienį vykusio jau trečiojo "Radiohead" iš anksto neskelbto pasirodymo, transliuojamo išskirtinai tik interneto vartotojams, metu grupė "nukėlė skrybėles" ir praeičiai,ir ateičiai.
Iš viršaus nukreiptos kameros akiratyje grupės nariai Thomas Yorke'as bei gitaristas Johny Greenwoodas pasirodė gana vangiai ir tingiai, o ir garsas buvo kažkoks negyvas.

"Aš norėčiau būti geras," dainavo vokalistas Yorke'as tingiai skambant 8 dešimtmečio "Rolling Stone" dvasia alsuojančiai muzikai. Šio internetinio šou metu "Radiohead" nariai atliko įvairius kūrinius pradedant "juodu" techno ir baigiant klasikine Neilo Youngo daina "Down by the River".

Tikimasi, kad netrukus grupės gerbėjai sulauks ir naujojo "Radiohead" albumo. Gruodžio mėnesį vykusio panašaus internetinio šou metu buvo pristatyta nauja grupės daina "Knives Out", greičiausiai pateksianti į naująjį albumą. Kaip rašoma "Radiohead" internetiniame puslapyje, jau yra numatyta apie 20 dainų naujam albumui. Tarp jų yra ir "Egyptian Song", "Kinetic" bei "Cuttooth".

Šios savaitės pradžioje grupė paskelbė apie keletą numatomų vasaros koncertinių turų po Europą. Savo dievaičių koncertus galės stebėti "Radiohead" gerbėjai Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Didžiojoje Britanijoje bei Izraelyje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (29)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

Neseniai ištekėjusi „Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (9)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.