Q.Tarantino nuo filmų kūrimo atitraukė Casho muzika

Jei jums įdomu, kodėl Qentinas Tarantino po 1997-ųjų "Jackie Brown" nesukūrė daugiau jokio filmo, atsakymas gali būti tas, kad jis buvo per daug užsiėmęs klausydamasis Johny Casho įrašų.
"The Pulp Fiction" (Bulvarinio skaitalo) režisierius visas savo pastangas nukreipė į trijų kompaktinų diskų komplekto "Love, God, Murder" (Meilė, Dievas, žmogžudystė), skirto Cashui, kūrimą.

"Meilės" diske bus galima išgirsti Casho žmonos June Carer Cash pasakojimą apie savo vyrą, "dieviškajame" diske savo mintimis dalinsis Bono iš "U2", o paskutiniajame savo pastabas pateiks ir pats Tarantino.

"Jackie Brown"

Taranino susipažino su Cashu "Four Seasons" viešbutyje Beverly Hillse prieš kelis metus, o Casho daina "Tennessee Stud" tapo filmo "Jackie Brown" garso takeliu.

Beje, June Carter Cash savo "Grammy" nusipelniusiame albume dainą "Press On" sukūrė būten Qentinui. "Šalyje, skaldomoje ekonomikos, tačiau vis dar galvojančioje, kad ją skiria rasiniai nesutarimai, Johny Casho dainos eina tiesiai į žemesniosios Amerikos klasės širdis," teigė Tarantinas.

Kompaktiniuose diskuose, kuriuos bus galima įsigyti ir atsikirai, bus įrašyti ir keli labai reti muzikanti kūriniai bei paties Casho pastabėlės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (10)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (29)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (69)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (62)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.