Q.Tarantino nuo filmų kūrimo atitraukė Casho muzika

Jei jums įdomu, kodėl Qentinas Tarantino po 1997-ųjų "Jackie Brown" nesukūrė daugiau jokio filmo, atsakymas gali būti tas, kad jis buvo per daug užsiėmęs klausydamasis Johny Casho įrašų.
"The Pulp Fiction" (Bulvarinio skaitalo) režisierius visas savo pastangas nukreipė į trijų kompaktinų diskų komplekto "Love, God, Murder" (Meilė, Dievas, žmogžudystė), skirto Cashui, kūrimą.

"Meilės" diske bus galima išgirsti Casho žmonos June Carer Cash pasakojimą apie savo vyrą, "dieviškajame" diske savo mintimis dalinsis Bono iš "U2", o paskutiniajame savo pastabas pateiks ir pats Tarantino.

"Jackie Brown"

Taranino susipažino su Cashu "Four Seasons" viešbutyje Beverly Hillse prieš kelis metus, o Casho daina "Tennessee Stud" tapo filmo "Jackie Brown" garso takeliu.

Beje, June Carter Cash savo "Grammy" nusipelniusiame albume dainą "Press On" sukūrė būten Qentinui. "Šalyje, skaldomoje ekonomikos, tačiau vis dar galvojančioje, kad ją skiria rasiniai nesutarimai, Johny Casho dainos eina tiesiai į žemesniosios Amerikos klasės širdis," teigė Tarantinas.

Kompaktiniuose diskuose, kuriuos bus galima įsigyti ir atsikirai, bus įrašyti ir keli labai reti muzikanti kūriniai bei paties Casho pastabėlės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Modelis ir aktorė C. Delevingne uždainavo: įvertinkite jos sugebėjimus ir pamatykite vaizdo klipą

Cara Delevigne – viena populiariausių modelių pasaulyje, kurią šiuo metu galima pamatyti ir kino teatruose. Gražuolė suvaidino naujausiame Luco Bessono filme „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“. Tačiau tai - toli gražu ne visi jos talentai. Nuo šiol žinosime, jog ji dar sugeba ir dainuoti!

„G&G Sindikatas“ apie „Red Bull Soundclash“: tai buvo daugiausiai jėgų ir darbo pareikalavęs projektas (1)

Populiarumo rekordus pasaulyje laužančios „Red Bull Soundclash“ kovos vėl bus surengtos Lietuvoje. Reginys vyks rugsėjo 8 d. „Siemens“ arenoje Vilniuje. Scenoje susigrums vieni geriausi mūsų scenos atstovai – Jazzu ir Donny Montell.

Keičiasi Zucchero koncerto Vilniuje data svarbi informacija turintiems bilietus!

Dėl didžiulio papildomų koncertų skaičiaus Italijos muzikos superžvaigždės atstovai yra priversti nežymiai pakeisti atlikėjo pasirodymo Lietuvoje datą. Zucchero koncertas „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje įvyks rugsėjo 15 d.

Sausakimšai salei Palangoje koncertavusi I. Valinskienė: net pamirštu, kad man penkiasdešimt (6)

Su triumfu apkeliavusi didžiąsias Lietuvos arenas, aksominio balso dainininkė Inga Valinskienė simboliškai savo jubiliejinį turą „Žvaigždė“ baigia vasaros atostogų širdyje Palangoje. Pirmasis koncertas vyko ketvirtadienio vakarą ir sulaukė didelio poilsiautojų dėmesio.

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.