Pristatytas naujas I.Starošaitės albumas

Praėjusią savaitę net dviejuose miestuose buvo pristatytas naujas Irenos Starošaitės albumas “Būki su manim”. Pirmiausia pristatymas įvyko Vilniuje, “Muzikinio angaro” palapinėje šalia Baltojo tilto, o vėliau savo naujas dainas I.Starošaitė atliko Klaipėdos publikai, susirinkusiai į koncertą “Atgal į Klaipėdą”.
© V.Grigo nuotr.
Nepaisant sėkmingo koncerto Vilniuje, pasak I.Starošaitės, Klaipėda – viena iš mėgstamiausių jos koncertinių vietų, nes čia ją publika priima šilčiausiai.

Antrame Irenos Starošaitės-Žvagulienės albume “Būki su manim” - 11 kūrinių. Du iš jų jau sėkmingai “sukasi” radijo stočių eteryje. Tai Irenos ir jos draugų kompanijos (Arinos, G.Paškevičiaus ir Č.Gabalio) atliekama daina “Nubudom per vėlai” bei A.Kulikausko kūrinys “Gintarai”, kurį I.Starošaitė įrašė kartu su savo vyru Žilvinu Žvaguliu.

Naujo I.Starošaitės darbo pristatymą “gyvai” galės išvysti ne tik Vilniaus ir Klaipėdos publika, bet ir kitų miestų gyventojai, nes, keliaudama kartu su “Muzikinio angaro” palapine per Lietuvą, I.Starošaitė per vos tris šios vasaros mėnesius turės net 18 koncertų.

"JAM Records"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Obuolių saloje nugriaudėjo dvi dienas ir naktis vykęs festivalis „Betsafe Radistai Village’17“ (11)

Obuolių saloje nugriaudėjo devintasis „Betsafe Radistai Village'17" festivalis. Dvi dienas ir naktis vykęs elektroninės muzikos renginys žiūrovus stebino įspūdingais garsiausių pasaulio DJ'ų ir atlikėjų pasirodymais.

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (49)

Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje (4)

Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (3)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (12)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.