Pristatytas naujas I.Starošaitės albumas

Praėjusią savaitę net dviejuose miestuose buvo pristatytas naujas Irenos Starošaitės albumas “Būki su manim”. Pirmiausia pristatymas įvyko Vilniuje, “Muzikinio angaro” palapinėje šalia Baltojo tilto, o vėliau savo naujas dainas I.Starošaitė atliko Klaipėdos publikai, susirinkusiai į koncertą “Atgal į Klaipėdą”.
© V.Grigo nuotr.
Nepaisant sėkmingo koncerto Vilniuje, pasak I.Starošaitės, Klaipėda – viena iš mėgstamiausių jos koncertinių vietų, nes čia ją publika priima šilčiausiai.

Antrame Irenos Starošaitės-Žvagulienės albume “Būki su manim” - 11 kūrinių. Du iš jų jau sėkmingai “sukasi” radijo stočių eteryje. Tai Irenos ir jos draugų kompanijos (Arinos, G.Paškevičiaus ir Č.Gabalio) atliekama daina “Nubudom per vėlai” bei A.Kulikausko kūrinys “Gintarai”, kurį I.Starošaitė įrašė kartu su savo vyru Žilvinu Žvaguliu.

Naujo I.Starošaitės darbo pristatymą “gyvai” galės išvysti ne tik Vilniaus ir Klaipėdos publika, bet ir kitų miestų gyventojai, nes, keliaudama kartu su “Muzikinio angaro” palapine per Lietuvą, I.Starošaitė per vos tris šios vasaros mėnesius turės net 18 koncertų.

"JAM Records"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.