Prasidėjo popiežiaus Jono Pauliaus II muzikinis turas

Filharmonijos orkestras ir choras popiežiaus paprašyti šeštadienį JAV Baltimorės mieste pradėjo neįprastą koncertinį turą.
Klasikinės muzikos atlikėjai popiežiaus Jono Pauliaus II vardu suplanavo kelių mėnesių pasaulinį turą po ypatingas dvasiniam pasauliui vietas, o jo kulminacija bus koncertas Vatikane, sutapsiantis su 80-uoju popiežiaus jubiliejumi.

Koncertų metu bus atliekamas kompozitoriaus Haidno "Kūrimas", viena iš puikiausių Vakarų klasikinės muzikos oratorijų, pagrįsta ištraukomis iš "Būties knygos" - unikalaus teksto, švento ir krikščionims, ir žydams bei musulmonams.

Orkestro dirigentas Gilbertas Levine'as kartu su popiežium bendradarbiauja jau 11 metų, t.y. nuo susitikimo Lenkijoje 1984-aisiais, kuomet jis buvo Krokuvos filharmonijos dirigentu, suteikdamas Jono Pauliaus II dvasinėms žinutėms muzikinę formą.

Pats popiežius tikrai nėra svetimas muzikai. Iki šiol yra išleista jau keletas kompaktinių diskų su jo balsu, o pačiame naujausiame albume "Abba Pater" popiežių galima išgirsti netgi repuojantį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (5)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (35)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.