Prasideda Trakų festivalis

 (1)
Nors festivalio programoje numatyti tik trys koncertai, žvaigždžių juose neturėtų trūkti.

Per pirmąjį koncertą Trakų salos pilyje pasirodys Rusų imperatoriškasis baletas, kurio garbės prezidentė yra baleto žvaigždė Maja Pliseckaja.

Antrąjį festivalio renginį - Gala koncertą - jo režisierius, baleto šokėjas Petras Skirmantas pavadino Lietuvos baleto žvaigždžių sugrįžimu į Lietuvą, nes kartu su kitais jame pasirodys dabar užsienyje šokantys Lietuvos baleto artistai.

Jame šoks Rūta Jezerskytė, Živilė Baikštytė, Mindaugas Baužys, Edvardas Smalakys, P. Skirmantas, Eglė Špokaitė, taip pat Latvijos nacionalinės operos artistai, kiti garsūs baleto šokėjai.

Trakų festivalis baigsis baleto ir operos šou "Naktis su Karmen", kuriame susitiks Karmen atlikėjos operos ir baleto scenoje. Kiekvieną koncertą galės stebėti iki 2000 žiūrovų. Bilietai į festivalio koncertus kainuoja nuo 15 iki 75 litų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Gerbėjai įtūžę: J. Bieberis koncertinį turą nutraukė dėl „religinio nušvitimo“?

Justinas Bieberis nuvylė savo gerbėjus: jis nutraukė savo itin sėkmingą koncertų turą „Purpose tour“. Šaltiniai, susiję su Hillsongo bažnyčia, portalui TMZ.com teigė, jog taip dainininkas pasielgė dėl atsidavimo Dievui.

„Billboard“ tope karaliauja JAY-Z ir „Linkin Park“, o skaitmeninių įrašų sąraše nėra lygių vasaros hitui „Despacito“ (7)

Reperis Jay Z, neseniai pristatęs itin asmenišką naują studijinį darbą lakonišku pavadinimu „4:44“, antrą savaitę iš eilės neužleidžia lyderio pozicijos „Billboard 200“ perkamiausių albumų sąraše.

Ne tik „Open’er“: kur dar važiuoti klausytis muzikos Lenkijoje? (2)

Tarp 120 tūkst. Gdynės „Open’er“ festivalio lankytojų lietuvių kalba skambėjo nuolat. Tačiau pietų kaimynė siūlo daug daugiau nei šis, Lietuvoje jau atrastas ir puikiai įvertintas festivalis. Mažiau žinoma, kad Lenkijoje vyksta didžiausias Europoje nemokamas „open-air’as“, o taip pat – antirasistinis muzikos festivalis buvusios Aušvico koncentracijos stovyklos mieste. Pateikiame DELFI gidą po Lenkijos muzikos festivalių sceną.

Stano ir D. Zvonkus apdainavo Gretos ir Ramūno santykius: tuštybės mugėje geriausia būti pardavėju DELFI premjera (255)

„Na, mums tikrai labai įdomu, kas sieja šituos du žmones. Žinomi, gražūs, įtakingi – tai kartu jie ar ne? Gavome paskaityti knygą, atsakymo neradome“, – sako Stano ir Deivydas Zvonkus. Taip gimė nuja jų daina apie Gretą Kildišienę ir Ramūną Karbauskį.

E. Sebrova po skyrybų su E. Dragūnu grįžta su trenksmu (59)

Galutinai santykius su Egidijumi Dragūnu nutraukusi ilgametė grupės „Sel” vokalistė Eleonora Sebrova, dar žinoma Orea slapyvardžiu, rengiasi stipriam jos solinės karjeros šuoliui.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.