„Positivus'13“ stilius: ryškiaspalviai plaukai, plunksnų karūnos ir vyrai su timpėmisstebėkite tiesioginę transliaciją!

 (42)
Šį savaitgalį Latvijoje, Salacgrivoje vykstantis septintasis muzikos festivalis „Positivus“ – ypač vėsus ir vėjuotas, tačiau tai nereiškia, jog dėmesys aprangai pralaimi prieš patogumą.
"Positivus" lankytojų stilius (J.Urbonavičiūtės nuotr.)

Ant merginų galvų žydi gėlių karūnos, festivalio uniforma tapę šortukai niekur nedingo, vyrai diktuoja madas mūvėdami timpes, o braunantis link scenos neretai minioje galima išvysti vėjo plaikstomas plunksnų karūnas. Drąsiausios merginos žengia dar toliau ir demonstruoja žalsvais ar rožiniais atspalviais dažytus plaukus.

Festivalis – vieta, kur galima atsilaisvinti diržus, tad „Positivus“ lankytojų stilius patvirtina taisyklę, jog eklektika festivalio drabužių lagamine yra geriausias sprendimas.

Transliaciją galite stebėti čia:

Sekmadienis, liepos 21 d.:

11.00 Šeštadienio pasirodymų įrašai
13.00 Inokentijs Mārpls
14.10 Laime pilnīga
15.00 Festivalio akimirkos
16.30 French Films
17.20 Festivalio akimirkos
17.40 Team Ghosts
18.20 Festivalio akimirkos
19.10 Darwin Deez
20.00 Festivalio akimirkos
21.00 Efterklang
22.00 Festivalio akimirkos
23.00 !!!
00.00 Two Door Cinema Club
01.30 The XX

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

J. Arlauskaitė-Jazzu Vilniuje pasirodys su švedų džiazo legendomis – grupe KOO (2)

Vieno unikaliausių balsų savininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu – neabejotinai populiariausia Lietuvos atlikėja. Tačiau ar daugelis žino, kad Jazzu dainuoja ne tik su ilgamečiu scenos partneriu Leonu Somovu, bet ir švedų elektroninio džiazo grupe „Koop Oscar Orchestra“? Šį projektą klausytojai galės išgirsti jau gegužės 11 dieną, sostinės klube „Tamsta“.

Vaizdo klipą pristatančios abiturientės Beatrich gyvenimo istorija primena Holivudo filmą

Pasaulis išgirsta vis daugiau talentingų lietuvių. Dainininkė Beatrich – abiturientė iš Vakarų Lietuvos – nė nesapnavo, kad jos muzika galėtų sudominti „Warner Music“, o „Spotify“ platformoje vos per pusantro mėnesio perklausos pasieks šešiaženklius skaičius. Šiandien Beatrich, jau turėdama armiją gerbėjų ir pavydėtinas perspektyvas, pristato savo naujausios dainos „Hollywood“ vaizdo klipą.

„Eurovizijos“ atrankose išgarsėjusi Paula savo vadybininką nustebino skirdama jam kūrinį (1)

Sėkmingai nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi ir Lietuvos komisiją kas kartą savo pasirodymais sužavėdavusi Paula gimtadienio proga itin originaliai pasveikino savo vadybininką Henriką Draugelį. 16-metė mergina su gausiu draugų būriu surengė staigmeną – uždarą vakarėlį – ir savo vadybininkui skyrė dainų popuri, kur skambėjo ne tik merginos hitas „Let U Go“, bet ir kitos jausmingos baladės.

Į Vilnių atvykstanti gitaristė L. Stern - apie šviesiaplaukę Afrikoje ir garsų vyrą

Balandžio 5 dieną sostinės gyvos muzikos klube „Tamsta“ koncertuos viso pasaulio kultūroms atvira gitaristė Leni Stern. Vilniečiams ji pristatys savo afrikietiškąjį trio. Belaukiant koncerto aistringa 64-erių muzikantė papasakojo, ko išmoko prestižiniame Berklio koledže, kodėl afrikiečiai ją palaikė albinose ir kaip pasidalijo šlovę su savo garsiuoju vyru, džiazo gyva legenda Mike‘u Sternu.

Maskvoje skamba gyva muzika metro keleiviams

Šimtai talentingų muzikantų iš Rusijos turi unikalią progą pristatyti savo kūrybą masėms. Nuo pirmadienio, kovo 27 dienos, Maskvos metro įgyvendinamas ypatingas projektas – stočių sienas drebina muzikos garsai.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.