"Pikaso" nufilmavo dainos "Saulė" vaizdo klipą

 (2)
Pirmadienį grupė "Pikaso" Klaipėdos "Indigo" klubo striptizo bare "Angels" filmavosi dainos "Saulė" vaizdo klipe. Dainininkų trijulė tvirtino, kad darbas vyko labai sklandžiai, o televizijos žiūrovai rezultatą pamatys po poros savaičių, kai klipas bus rodomas laidoje "Viskas!"
Šios laidos kūrybinė grupė ir filmavo pirmąjį "Pikaso" vaizdo darbą, kurio režisieriumi tapo "Balticum" kabelinės televizijos direktorius ir laidos "Viskas!" prodiuseris Vladas Straupas. "Klipo filmavimas labai įdomus ir intensyvus darbas, - įspūdžiais dalinosi "Pikaso" narys Dainius.

- Pavargę jautėmės tik tuomet, kai ilsėjomės, o kai dirbome nuovargio visai nejutome. Sunkiausias dalykas - dubliai, kai reikia daug kartų atlikti tą patį judesį. Klipe bus ir striptizo elementų, kurių mūsų niekas nemokė, nes manome, kad seksualumo gal ir galima išmokti, bet tuomet jis bus dirbtinis. Seksualumas išplaukia iš pačių mūsų, jis ne suvaidintas, o natūralus".

Vaizdo klipe "Saulė" filmavosi ir profesionali striptizo šokėja, taip pat būrys Klaipėdos dramos teatro aktorių. Beje, jau žinomas ir debiutinio "Pikaso" albumo, kuris prekyboje pasirodys balandžio viduryje pavadinimas. "Albumą nusprendėme pavadinti savo pirmosios dainos vardu - "Saulė", - pasakojo Dovydas. - Tai bus linksmas albumas ir ši daina labiausiai atitinka mūsų debiutinio darbo nuotaiką". Kaip teigė Robertas, "Pikaso" nariai nesitengs būti stipriausiais ir kiečiausiais. "Būsim paprasti ir nuoširdūs, ant scenos tokie, kaip ir gyvenime", - sakė dainininkas.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Pavasarinė „BIX“ dovana gerbėjams – su J. Arlauskaite-Jazzu įrašyta daina „Musė“

Ilgai lauktą pavasarį rokeriai „BIX“ pasitinka geromis naujienomis. Grupės trisdešimtmečiui besiruošiantys muzikantai pristato naujam gyvenimui atgimusią dainą „Musė“. Prieš 26-erius metus įrašyta grupės daina suskambo netikėtomis spalvomis. Kitaip ir būti negalėjo, juk prie legendinių muzikantų prisijungė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Naujausia E. Jennings daina „Black is the Colour“ pasiekė net ir Naująją Zelandiją (3)

Ne kiekvienas Lietuvos atlikėjas gali pasigirti, kad jų kūryba pasiekia tolimiausius pasaulio kraštus. Erica Jennings, pristačiusi naujausią savo kūrinį „Black is the Colour“, sulaukė itin palankaus įvertinimo užsienio radijo stotyse. Lyrinė daina greitai apskriejo ne tik Lietuvą, bet pasiekė net ir Meksikos, Argentinos, Airijos, Singapūro bei Naujosios Zelandijos radijo stotis, kuriose susilaukė palankaus vertinimo.

SEL atskleidžia kozirį: koncerte Klaipėdoje stovės 8 aukštų namo dydžio scena-robotas (57)

Grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas šių metų liepos 8-ąją Klaipėdoje rengia unikalų šou. Paaiškėjo, kad koncerte susirinkusieji pamatys tokią sceną, kokios neturėjo nei Lietuvos, nei pasaulinio lygio žvaigždės.

Alice Way apie su Leonu Somovu įrašytą albumą: norėjau papasakoti didelę dalį savo istorijos (3)

Antradienį pasirodo debiutinis Alice Way albumas „Roots“, sukurtas kartu su garsiuoju elektroninės muzikos prodiuseriu Leonu Somovu. Albumą jau galima įsigyti didžiosiose elektroninėse muzikos parduotuvėse (iTunes, Tidal, Amazon Music) bei paklausyti Spotify.

Legendinė grupės „Foje” daina atgimė naujame Airijos režisieriaus filme (4)

Grupės „Foje” kūrinys „Kitoks pasaulis” tapo pagrindine Airijoje kuriamo trumpametražio filmo „Spąstai” (angl. The Trap) garso takelio daina.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.