"Pikaso" nufilmavo dainos "Saulė" vaizdo klipą

 (2)
Pirmadienį grupė "Pikaso" Klaipėdos "Indigo" klubo striptizo bare "Angels" filmavosi dainos "Saulė" vaizdo klipe. Dainininkų trijulė tvirtino, kad darbas vyko labai sklandžiai, o televizijos žiūrovai rezultatą pamatys po poros savaičių, kai klipas bus rodomas laidoje "Viskas!"
Šios laidos kūrybinė grupė ir filmavo pirmąjį "Pikaso" vaizdo darbą, kurio režisieriumi tapo "Balticum" kabelinės televizijos direktorius ir laidos "Viskas!" prodiuseris Vladas Straupas. "Klipo filmavimas labai įdomus ir intensyvus darbas, - įspūdžiais dalinosi "Pikaso" narys Dainius.

- Pavargę jautėmės tik tuomet, kai ilsėjomės, o kai dirbome nuovargio visai nejutome. Sunkiausias dalykas - dubliai, kai reikia daug kartų atlikti tą patį judesį. Klipe bus ir striptizo elementų, kurių mūsų niekas nemokė, nes manome, kad seksualumo gal ir galima išmokti, bet tuomet jis bus dirbtinis. Seksualumas išplaukia iš pačių mūsų, jis ne suvaidintas, o natūralus".

Vaizdo klipe "Saulė" filmavosi ir profesionali striptizo šokėja, taip pat būrys Klaipėdos dramos teatro aktorių. Beje, jau žinomas ir debiutinio "Pikaso" albumo, kuris prekyboje pasirodys balandžio viduryje pavadinimas. "Albumą nusprendėme pavadinti savo pirmosios dainos vardu - "Saulė", - pasakojo Dovydas. - Tai bus linksmas albumas ir ši daina labiausiai atitinka mūsų debiutinio darbo nuotaiką". Kaip teigė Robertas, "Pikaso" nariai nesitengs būti stipriausiais ir kiečiausiais. "Būsim paprasti ir nuoširdūs, ant scenos tokie, kaip ir gyvenime", - sakė dainininkas.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (33)

Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje

Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (2)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (9)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.