"Pikaso" – atvirai apie meilę

 (30)
Kaip beneigtų "Pikaso" vaikinai, labiausiai jų pasirodymu lietuviškoje scenoje apsidžiaugė merginos. Tokie trys simpatiški vaikinai, kad net gražu žiūrėti. Ir drovūs – apie seksą viešai kalbėti lyg ir nepadoru. Už tai apie meilę – kiek tik norit.
Dainius Skinderis (20) – norėtų mulatės

Pirmą kartą įsimylėjo aštuonerių. Meilės subjektas – metais vyresnė kiemo draugė. Ant šaligatvio prieš jos langus Dainius sėdėdavo net lietui pliaupiant. Nieko nuostabaus, kad šis susižavėjimas neliko nepastebėtas ne tik "mylimosios", bet ir visų kiemo vaikų.

"Iki šiol su ta mergina esame geri draugai ir prisiminę senus laikus juokiamės", – laimingai pasibaigusias kančias prisiminė jis.

Dainius tikina, kad nežino, kas yra tikra meilė. Mat po vienos liūdnai pasibaigusios istorijos suprato, kad jokios meilės nebuvo.

"Galvojau, kad myliu be proto ir gyventi be jos negalėsiu, o išsiskyrėm ir jokių nuoskaudų neliko. Tai kokia čia meilė?", – dėsto.

Jo gyvenime buvo situacija, kai mergina atėjo ir tiesiai rėžė, kad negali be jo gyventi. Ir, anot Dainiaus, labai gerai padarė, nes tada viską išsiaiškino. Nė viena dar negrasino, kad dėl jo žudysis ar padegs butą. Visi moteriško persekiojimo būdai apsiribodavo telefono skambučiais ir kikenimais į ragelį.

Labiausiai Andriui patinka ne blondinės, ne brunetės, netgi ne baltosios. "Iš tikrųjų labai norėčiau draugės mulatės. Su viena teko bendrauti Vokietijoje – ji buvo keturiais metais vyresnė ir labai šauni".

Dovydas Šamraj (17) – idealas aukšta Pamela

Pirma meilė į jį jokio dėmesio nekreipė. Nors dėl to šeštokas Dovydas visą mėnesį į mokyklą ateidavo pirmas ir kantriai laukdavo kol pasirodys ji – nieko neišėjo. Anot Dovydo, mergina ir dabar apaktų, jei sužinotų, kaip jis aukojosi.

Pamokytas karčių pirmos meilės prisiminimų, jis nutarė klaidų nebekartoti. Tik mergina ima patikti – pradeda lįsti jai į akis ir šnekėti neužsičiaupdamas. Tada tikrai pastebi.

Kai penkiolikos metų įsimylėjo, jausmą apibūdino konkrečiai – "valandos be jos išbūti negalėdavau". Tik išsiskyręs jis bėgdavo namo ir puldavo skambinti jai telefonu. Kokius tris kartus per vakarą, kol mergina neužmigdavo. Nors prisipažino, kad šnekėti nebebūdavo apie ką. "Amžinai kartu" receptas pasirodė turįs šalutinį poveikį – po penkių mėnesių mergina jį paliko. Dovydas susinervino baisiai. Visą mėnesį nepratarė jai nė žodžio, bet paskui nutarė griebtis minties "ji manęs neverta".

Ideali moteris Dovydui pirmiausia turi būti graži. O ką ne gražioms daryti? "Rūpintis savimi ir siekti būti gražioms", – paaiškino. Arčiausiai idealo – Pamela Anderson. Tik galėtų būti už jį šiek tiek aukštesnė. Maždaug 1,80 cm.

Robertas Kirklys (19) – nekaltas romantikas

"Pikaso" 2

"Saugau save tai vienintelei ir sakau tai visiškai rimtai", – pareiškė. Susipažinęs su patinkančia mergina jis tikina paaiškinąs, kad intymių santykių nėra turėjęs. O reakcija būna įvairi. Kai kurios šaiposi ir vadina "moliu". Tada Robertas iškart supranta, kad su tokiomis neturės nieko bendra.

"Pikaso" fronte jis laiko intelektualo pozicijas. "Ideali mergina nebūtinai turi būti labai graži. Greičiau simpatiška. Bet savo vidumi ji turėtų būti nuostabi", – ir iš kur tokių šiais laikais atsiranda?

Labiausiai Robertas nemėgta pernelyg pašėlusių, įžūlių ir visur nosis kaišiojančių. Jis romantikas, jam patinka švelnios panelės, su kuriomis galima būtų pasivaikščioti pajūryje mėnesienoje, išgerti šampano, pasėdėti nuošalioje kavinėje. Ir gėles jis merginoms dovanoja dažnai. Paskutinį kartą – puokštę raudonų rožių. Vienu žodžiu – idealas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Eurovizijos“ atrankose išgarsėjusi Paula savo vadybininką nustebino skirdama jam kūrinį

Sėkmingai nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi ir Lietuvos komisiją kas kartą savo pasirodymais sužavėdavusi Paula gimtadienio proga itin originaliai pasveikino savo vadybininką Henriką Draugelį. 16-metė mergina su gausiu draugų būriu surengė staigmeną – uždarą vakarėlį – ir savo vadybininkui skyrė dainų popuri, kur skambėjo ne tik merginos hitas „Let U Go“, bet ir kitos jausmingos baladės.

Į Vilnių atvykstanti gitaristė L. Stern - apie šviesiaplaukę Afrikoje ir garsų vyrą

Balandžio 5 dieną sostinės gyvos muzikos klube „Tamsta“ koncertuos viso pasaulio kultūroms atvira gitaristė Leni Stern. Vilniečiams ji pristatys savo afrikietiškąjį trio. Belaukiant koncerto aistringa 64-erių muzikantė papasakojo, ko išmoko prestižiniame Berklio koledže, kodėl afrikiečiai ją palaikė albinose ir kaip pasidalijo šlovę su savo garsiuoju vyru, džiazo gyva legenda Mike‘u Sternu.

Maskvoje skamba gyva muzika metro keleiviams

Šimtai talentingų muzikantų iš Rusijos turi unikalią progą pristatyti savo kūrybą masėms. Nuo pirmadienio, kovo 27 dienos, Maskvos metro įgyvendinamas ypatingas projektas – stočių sienas drebina muzikos garsai.

Vasaros įkarštyje Palangoje - legendinės roko grupės „Smokie“ koncertas (4)

Legendinė britų grupė „Smokie“ vasarą sugrįžta į Lietuvą. Muzikos gerbėjų širdis jau daugiau nei prieš 40 metų pavergęs „Smokie” grupės vyrukų penketas liepos 28–ąją surengs pasirodymą Palangos koncertų salėje, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Į Lietuvą atvykstantis A. Clare'as – buvęs A. Winehouse mylimasis, atstūmęs Beyonce

Jau po mėnesio, balandžio 25-ąją, Vilniaus kongresų rūmuose koncertą surengs britų muzikos žvaigždė Alexas Clare'as. Dainininkas, visame pasaulyje išgarsėjęs hitu „Too Close“, su muzikantų grupe lietuviams pirmą sykį pristatys savo kūrybą, įamžintą jau trijuose gerai įvertintuose albumuose.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.