"Pikaso" – atvirai apie meilę

 (30)
Kaip beneigtų "Pikaso" vaikinai, labiausiai jų pasirodymu lietuviškoje scenoje apsidžiaugė merginos. Tokie trys simpatiški vaikinai, kad net gražu žiūrėti. Ir drovūs – apie seksą viešai kalbėti lyg ir nepadoru. Už tai apie meilę – kiek tik norit.
Dainius Skinderis (20) – norėtų mulatės

Pirmą kartą įsimylėjo aštuonerių. Meilės subjektas – metais vyresnė kiemo draugė. Ant šaligatvio prieš jos langus Dainius sėdėdavo net lietui pliaupiant. Nieko nuostabaus, kad šis susižavėjimas neliko nepastebėtas ne tik "mylimosios", bet ir visų kiemo vaikų.

"Iki šiol su ta mergina esame geri draugai ir prisiminę senus laikus juokiamės", – laimingai pasibaigusias kančias prisiminė jis.

Dainius tikina, kad nežino, kas yra tikra meilė. Mat po vienos liūdnai pasibaigusios istorijos suprato, kad jokios meilės nebuvo.

"Galvojau, kad myliu be proto ir gyventi be jos negalėsiu, o išsiskyrėm ir jokių nuoskaudų neliko. Tai kokia čia meilė?", – dėsto.

Jo gyvenime buvo situacija, kai mergina atėjo ir tiesiai rėžė, kad negali be jo gyventi. Ir, anot Dainiaus, labai gerai padarė, nes tada viską išsiaiškino. Nė viena dar negrasino, kad dėl jo žudysis ar padegs butą. Visi moteriško persekiojimo būdai apsiribodavo telefono skambučiais ir kikenimais į ragelį.

Labiausiai Andriui patinka ne blondinės, ne brunetės, netgi ne baltosios. "Iš tikrųjų labai norėčiau draugės mulatės. Su viena teko bendrauti Vokietijoje – ji buvo keturiais metais vyresnė ir labai šauni".

Dovydas Šamraj (17) – idealas aukšta Pamela

Pirma meilė į jį jokio dėmesio nekreipė. Nors dėl to šeštokas Dovydas visą mėnesį į mokyklą ateidavo pirmas ir kantriai laukdavo kol pasirodys ji – nieko neišėjo. Anot Dovydo, mergina ir dabar apaktų, jei sužinotų, kaip jis aukojosi.

Pamokytas karčių pirmos meilės prisiminimų, jis nutarė klaidų nebekartoti. Tik mergina ima patikti – pradeda lįsti jai į akis ir šnekėti neužsičiaupdamas. Tada tikrai pastebi.

Kai penkiolikos metų įsimylėjo, jausmą apibūdino konkrečiai – "valandos be jos išbūti negalėdavau". Tik išsiskyręs jis bėgdavo namo ir puldavo skambinti jai telefonu. Kokius tris kartus per vakarą, kol mergina neužmigdavo. Nors prisipažino, kad šnekėti nebebūdavo apie ką. "Amžinai kartu" receptas pasirodė turįs šalutinį poveikį – po penkių mėnesių mergina jį paliko. Dovydas susinervino baisiai. Visą mėnesį nepratarė jai nė žodžio, bet paskui nutarė griebtis minties "ji manęs neverta".

Ideali moteris Dovydui pirmiausia turi būti graži. O ką ne gražioms daryti? "Rūpintis savimi ir siekti būti gražioms", – paaiškino. Arčiausiai idealo – Pamela Anderson. Tik galėtų būti už jį šiek tiek aukštesnė. Maždaug 1,80 cm.

Robertas Kirklys (19) – nekaltas romantikas

"Pikaso" 2

"Saugau save tai vienintelei ir sakau tai visiškai rimtai", – pareiškė. Susipažinęs su patinkančia mergina jis tikina paaiškinąs, kad intymių santykių nėra turėjęs. O reakcija būna įvairi. Kai kurios šaiposi ir vadina "moliu". Tada Robertas iškart supranta, kad su tokiomis neturės nieko bendra.

"Pikaso" fronte jis laiko intelektualo pozicijas. "Ideali mergina nebūtinai turi būti labai graži. Greičiau simpatiška. Bet savo vidumi ji turėtų būti nuostabi", – ir iš kur tokių šiais laikais atsiranda?

Labiausiai Robertas nemėgta pernelyg pašėlusių, įžūlių ir visur nosis kaišiojančių. Jis romantikas, jam patinka švelnios panelės, su kuriomis galima būtų pasivaikščioti pajūryje mėnesienoje, išgerti šampano, pasėdėti nuošalioje kavinėje. Ir gėles jis merginoms dovanoja dažnai. Paskutinį kartą – puokštę raudonų rožių. Vienu žodžiu – idealas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Billboard“ tope karaliauja JAY-Z ir „Linkin Park“, o skaitmeninių įrašų sąraše nėra lygių vasaros hitui „Despacito“ (2)

Reperis Jay Z, neseniai pristatęs itin asmenišką naują studijinį darbą lakonišku pavadinimu „4:44“, antrą savaitę iš eilės neužleidžia lyderio pozicijos „Billboard 200“ perkamiausių albumų sąraše.

Ne tik „Open’er“: kur dar važiuoti klausytis muzikos Lenkijoje?

Tarp 120 tūkst. Gdynės „Open’er“ festivalio lankytojų lietuvių kalba skambėjo nuolat. Tačiau pietų kaimynė siūlo daug daugiau nei šis, Lietuvoje jau atrastas ir puikiai įvertintas festivalis. Mažiau žinoma, kad Lenkijoje vyksta didžiausias Europoje nemokamas „open-air’as“, o taip pat – antirasistinis muzikos festivalis buvusios Aušvico koncentracijos stovyklos mieste. Pateikiame DELFI gidą po Lenkijos muzikos festivalių sceną.

E. Sebrova po skyrybų su E. Dragūnu grįžta su trenksmu (49)

Galutinai santykius su Egidijumi Dragūnu nutraukusi ilgametė grupės „Sel” vokalistė Eleonora Sebrova, dar žinoma Orea slapyvardžiu, rengiasi stipriam jos solinės karjeros šuoliui.

Pasaulinė repo žvaigždė Nelly pirmą kartą koncertuos Lietuvoje (16)

Vienas populiariausių pasaulio repo, hiphopo muzikos atstovų Nelly pirmą kartą surengs šou Lietuvoje. Koncertas vyks spalio 25–ąją Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

„Galapaguose“ paaiškės, kas gaus teisę pasirodyti M.A.M.A. apdovanojimuose (1)

Kitų metų sausio 26-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Visuomet naujų talentų ieškantys šou organizatoriai jau šį savaitgalį festivalyje „Galapagai“ sužinos pirmuosius atlikėjus, kurie pelnys galimybę pasirodyti didžiausiame metų muzikos renginyje – M.A.M.A ceremonijoje.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.