"Pet Shop Boys": senos dainos ir ekranas

 (18)
"Pet Shop Boys" koncertą Vilniuje susirinko 5 tūkstančiais mažiau žmonių nei Taline, tačiau grupė sakė esanti labai patenkinta koncertu Lietuvoje. Bet žadėto "nepamirštamo reginio" taip ir nepavyko sulaukti.
Nors Vilniuje pliaupęs lietus neatbaidė populiarios britų grupės "Pet Shop Boys" gerbėjų, tai, kas vyko Žalgirio stadione "nepamirštamu reginiu", kaip savo gerbėjams žadėjo "Pet Shop Boys", nepavadinsi.

Visa "nepamirštamo reginio" esmė apsiribojo scenoje įrengtame 14 metrų ilgio ir 7,5 metrų aukščio ekranu, kuriame buvo demonstruojama "Pet Shop Boys" vaizdo grafikos specialisto Andrew Bramley (Endriu Bramlei) kūryba bei ištraukos iš vaizdo klipų. Tačiau ypatingas šviesos efektais renginys nepasižymėjo.

21 valandą turėjęs prasidėti "Pet Shop Boys" koncertas, prieš kurį publiką "apšildė" vilniečių grupė "Lemon Joy", vėlavo 45 minutėmis.

Pasak Vaidas Stackevičius, koncertinės agentūros FBI koncertų vadybininkas tesinosi, esą išvakarėse Taline vykęs koncertas parodė,jog geriausias laikas pradėti koncertą yra 21.45, kai pakankamai sutemsta ir gerai matyti videoprojekcijos.

Neil Tennant (Neilas Tenantas) ir Chris Lowe (Chrisas Lou) koncertą pradėjo "I Don't Know What You Want But I Can't Give It Anymore". Kartu su trimis pritariančiais dainininkais "Pet Shop Boys" atliko populiariausias savo dainas, o koncertą baigė žymiąja "Go West".

"Pet Shop Boys"

Viso koncerto metu skambėjo tik senos "Pet Shop Boys" dainos, išskyrus vieną, visiškai neskelbtą grupės dainą - "A Positive Role Model".

Pats Neilas Tennantas interviu LNK šį koncertų turą pavadino "Greatest Hits" turu, klubiniu renginiu didelėse arenose.

Neilas Tennantas teige kol kas neturintis konkrečiu planų naujam grupės singlui (tačiau JAV rinkai grupė ketina išleisti singlą iš albumo 'Nighlife' "Radiophonic"). Grupė turi daug studijose neužbaigtu dainų. Pasak Neilo, naujasis singlas galbut galėtu vadintis 'In the Club' arba 'In the Queue'.

Pasak V. Stackevičiaus , atvyke i "Radisson SAS Astorija" viešbutį, grupes nariai nepanoro būti užfiksuoti fotografų ir pasinaudojo atsarginiu įėjimu. Tiesa, kiek vėliau Neilas Tennantas sutiko minutę pozuoti fotografams.

"Pet Shop Boys"

Chris Lowe po keliones iš Estijos iš karto nuėjo miegoti į savo kambarį, o Neilas Tennantas išėjo pasivaikščioti po Vilniaus senamiestį. Gedimino prospektu dalindamas autografus ji atpažinusiems gerbėjams, jis nužingsniavo net iki Seimo rūmų ir bare "Prie Parlamento" suvalgė obuoliu pyrago, o viename knygyne pirkosi Lietuvos istoriją anglu kalba.

"Pet Shop Boys" Vilniuje pasiliks iki ketvirtadienio, o tada limuzinu išvyks koncertuoti į Rygą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.