Perleistos "Baltojo Nieko dainelės"

 (1)
Kovo 27 d. prekyboje pasirodys Vytauto Kernagio albumas "Baltojo Nieko dainelės". Tai pats pirmasis lietuviškas albumas vaikams, išleistas 1978 m. plokštele, kurią prisimena ir su kurios dainelėmis augo dauguma šiuo metu trečiąją dešimtį įpusėjusių Lietuvos gyventojų
Dabar albumas "Baltojo Nieko dainelės" perleidžiamas kasete ir kompaktiniu disku.

"Man jis skamba taip pat šauniai kaip ir prieš dvidešimt metų, - sakė jo autorius Vytautas Kernagis. - Gal trūksta būgnų, galima būtų pridėti boso, tačiau jis žavus savo autentika, keičiamas jis daug ką prarastų".

Dabar Vytautas Kernagis neplanuoja leisti albumų nei vaikams, nei suaugusiems. "Labai jau daug jų šiais laikais išleidžiama ir dėl to man neįdomu, - sakė maestro. - Bet nežinau, kas gali būti ateity, kai pasipils anūkai".

Prieš dvidešimt metų "Baltojo Nieko daineles" V.Kernagis dedikavo sūnui Vytukui, kuriam dabar jau 24 metai. Šis albumas, už kurio išleidimą dainininkas dėkingas Vilniaus plokštelių studijai ir jos sielai Zinutei Nutautaitei, prieš du dešimtmečius buvo itin populiarus. "Aš ir dabar pas žmones matau plokštelę - nuzulintu, nutrintu viršeliu, - pasakojo V.Kernagis. - Smagu, kad su šia muzika susipažins dar viena karta, o vėliau gal dar ir kitos".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (29)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

Neseniai ištekėjusi „Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (9)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.