"Pavarotti & Friends" koncerte - būrys žvaigždžių

Šiemetiniame labdaringame koncerte "Pavarotti & Friends", kuris vyks šiandien, birželio 6 d. Italijos Modenos mieste, dalyvaus George'as Michaelas, "Aqua", "Eurythmics","Savage Garden", Tracy Chapman ir "Skunk Anansie".
Scenoje su renginio šeimininku Luciano'u Pavarotti'u kartu dainuos Ispanijos žvaigždės Enrique Iglesias ir Monica Naranjo, taip pat italė Irene Grandi, o jiems pritars orkestras bei jaunuolių choras.

Koncerto pelnas bus skirtas labdaringoms Kambodžos ir Tibeto organizacijoms. Renginyje taip pat dalyvaus Jo Šventenybė Dalai Lama, kuris pristatys pasauliui taikos žinią. "Aqua" prisipažino, kad neįsivaizuoja, kaip koncerte teks skaityti žodžius italų kalba ir dainuoti operą.

Luciano Pavarotti
Luciano Pavarotti

"Pavarotti'į sutikom San Moreno festivalyje ir paprašėm, kad jis su mumis nusifotografuotų, - pasakojo grupės dainininkė Lene Nystrom. - Po savaitės gavome kvietimą dalyvauti jo koncerte. Neseniai mums atsiuntė operos dainos žodžius, bet neįsivaizuoju, kaip juos išmoksim. Mes visai nemokame itališkai, o dėl užimto tvarkaraščio neturime galimybės dainos klausyti tūkstančius kartų".

Beje, kitąmet vyksiantis "Pavarotti & Friends" koncertas bus dešimtas ir paskutinis, nes Pavarotti's nebenori dainuoti pop koncertuose. "Jis pasakė, kad kitas koncertas bus paskutinis, nes jis turi daug individualių koncertųbeir rečitalių ir neturi laiko rengti pop šou", - sakė dainininko asistentas Teri's Robsonas.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Grupė „Arbata“ išskirtinio dizaino vinilinę plokštelę pristatys koncertiniame ture (4)

Penkiolika metų gyvuojantys roko scenos atstovai „Arbata“ melomanams paruošė jau šeštąjį savo muzikos albumą „15+-1“. Tačiau šįkart kūrinių rinkinys sugulė ne, kaip įprasta, kompaktiniame diske, o autentika kvepiančioje vinilo plokštelėje. Ši išsiskiria savo spalva. Prie balto plastiko laikmenos gamybinio proceso prisidėti panoro ir Lietuvos autorinių teisių gynimo asociacija LATGA. Agentūra apmokėjo didelę dalį realizacijos išlaidų.

Pavasario ture per Lietuvą kartu su M. Levickiu dalvaus ir jo šuo (3)

„Turėjau vieną laisvą dieną. Grįžau į Lietuvą, beveik slaptai“, - su jam būdinga ugnele akyse prisipažįsta akordeonistas Martynas Levickis. Vos pabaigęs turą Kinijoje, šį mėnesį jis jau spėjo surengti koncertus Londone, Bulgarijoje, Rumunijoje, du pasirodymus Vokietijoje… Dieną praleidęs Vilniuje Martynas vėl sės į lėktuvą. Tačiau balandžio 7-29 dienomis jis visas priklausys Lietuvos publikai.

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia (4)

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.