"Pavarotti & Friends" koncerte - būrys žvaigždžių

Šiemetiniame labdaringame koncerte "Pavarotti & Friends", kuris vyks šiandien, birželio 6 d. Italijos Modenos mieste, dalyvaus George'as Michaelas, "Aqua", "Eurythmics","Savage Garden", Tracy Chapman ir "Skunk Anansie".
Scenoje su renginio šeimininku Luciano'u Pavarotti'u kartu dainuos Ispanijos žvaigždės Enrique Iglesias ir Monica Naranjo, taip pat italė Irene Grandi, o jiems pritars orkestras bei jaunuolių choras.

Koncerto pelnas bus skirtas labdaringoms Kambodžos ir Tibeto organizacijoms. Renginyje taip pat dalyvaus Jo Šventenybė Dalai Lama, kuris pristatys pasauliui taikos žinią. "Aqua" prisipažino, kad neįsivaizuoja, kaip koncerte teks skaityti žodžius italų kalba ir dainuoti operą.

Luciano Pavarotti
Luciano Pavarotti

"Pavarotti'į sutikom San Moreno festivalyje ir paprašėm, kad jis su mumis nusifotografuotų, - pasakojo grupės dainininkė Lene Nystrom. - Po savaitės gavome kvietimą dalyvauti jo koncerte. Neseniai mums atsiuntė operos dainos žodžius, bet neįsivaizuoju, kaip juos išmoksim. Mes visai nemokame itališkai, o dėl užimto tvarkaraščio neturime galimybės dainos klausyti tūkstančius kartų".

Beje, kitąmet vyksiantis "Pavarotti & Friends" koncertas bus dešimtas ir paskutinis, nes Pavarotti's nebenori dainuoti pop koncertuose. "Jis pasakė, kad kitas koncertas bus paskutinis, nes jis turi daug individualių koncertųbeir rečitalių ir neturi laiko rengti pop šou", - sakė dainininko asistentas Teri's Robsonas.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (17)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

„Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (6)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.

Gerbėjai įtūžę: J. Bieberis koncertinį turą nutraukė dėl „religinio nušvitimo“? (4)

Justinas Bieberis nuvylė savo gerbėjus: jis nutraukė savo itin sėkmingą koncertų turą „Purpose tour“. Šaltiniai, susiję su Hillsongo bažnyčia, portalui TMZ.com teigė, jog taip dainininkas pasielgė dėl atsidavimo Dievui.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.