“Omnitel 1000 km lenktynes” vainikavusiame koncerte publika mėgavosi geru oru

 (16)
Omnitel 1000 km lenktynių” paskutinioji diena Palangoje sulaukė ypač didelio būrio sporto aistruolių. O tie, kam sportas rūpėjo mažiau, atvyko į lenktynes vainikavusį šventinį koncertą. Kol lenktyniniai automobiliai suko ratus, scenoje žiūrovus linksmino garsūs šalies dainininkai.
1000 km lenktynės
1000 km lenktynės
© N.Jankausko nuotr.

Koncerto repertuaras buvo išskirtinis. Tą vakarą netrūko garsių šlagerių bei dainų apie vasarą ir Palangą. Žinomi šalies dainininkai scenoje keitėsi su jaunais, visuomenei dar nepažįstamais talentais. Vakaro vinimi tapo grupės „Pop ladies“, susibūrusios specialiai šiam renginiui, pasirodymas. Oksana Pikul, Natalija Bunkė, Katažina Nemycko ir Liepa Mondeikaitė atliko specialiai šioms lenktynėms sukurtą himną.

Atvykę dainininkai džiaugėsi dėl entuziastingai juos palaikančios publikos, o dėl geros nuotaikos visus nuopelnus priskyrė orui – nors buvo žadama, kad šeštadienį Palangoje lis, vakaras buvo giedras ir gana šiltas.

Renginio metu primintos geriausios lenktynių akimirkos ir pavojai, kurie kyla lenktynininkams skriejant iki 285 kilometrų per valandą greičiu. Likus paskutinėms akimirkoms iki lenktynių pabaigos, komandų nariai prisipažino, kad labai jaudinasi laukdami finišo.

(Pildoma.)

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Muzika

Vienam vakarui atgimusios grupės „Bavarija“ koncerte – juokeliai apie žmonas (5)

„Kur jūsų rankos?“ – legendine tapusia fraze jau per pirmąją dainą į publiką kreipėsi vienam koncertui atgimusios grupės „Bavarija“ daugiausia kalbantis narys Juozas Liesis. Klaipėdos arenoje susirinkusi tūkstantinė minia iškėlė rankas ir sveikino scenoje sykiu vėl koncertuojančius J. Liesį, Deivydą Zvonkų ir Vilių Tarasovą.

Naktinio klubo viešnia buvo nudžiuginta itin romantiška staigmena (19)

Gali ją mėgti, bandyti ignoruoti ar nekęsti, bet kai ji ateina, net ir didžiausi skeptikai neatsilaiko. Taip, nuo meilės, kaip ir Valentino dienos, nepabėgsi.

Kauno klubas šėlo meilės ritmu (2)

Savaitgalį Kaune „Mojo Lounge“ vykęs vakarėlis buvo dedikuotas Valentino dienai. Meilės šventę paminėti susirinko būrys klubinėtojų.

„Eagles of Death Metal“: koncertas Paryžiuje – šventa pareiga

Kalifornijos roko grupė „Eagles of Death Metal“, kurios koncertą Paryžiuje praėjusių metų lapkričio 13-ąją nutraukė kruvinas teroro aktas, sugrįžimą į sceną Prancūzijos sostinėje vadina „šventa pareiga“, praneša agentūra AFP.

Valentino dienos vakarėlyje – seksualumu pulsuojančios deivės (11)

Šeštadienio vakarą Kauno klube „Taboo“ vyko kraują katinantis vakarėlis, kurio karštą atmosferą palaikė seksualiai pasipuošusios merginos.
DIEVAS YRA DJ Falk Richter
DIEVAS YRA DJ
2016 vasario 18 d. 19.00 val.
DIEVAS YRA DJ Falk Richter
DIEVAS YRA DJ
2016 vasario 19 d. 19.00 val.
Kviečiame į aktorės Nelės Savičenko kūrybos vakarą Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų kūrybos vakarų ciklas MEISTRAI DIDŽIOJOJE. Dalyvauja teatro ir kino aktorė NELĖ SAVIČENKO. Vakaro moderatorė kino kritikė RASA PAUKŠTYTĖ.
Kviečiame į aktorės Nelės Savičenko kūrybos vakarą
2016 vasario 10 d.