"Omega" nebijo nesėkmių ir geria "atominius" kokteilius

 (21)
Su grupe "Omega" pabendrauti labai magėjo. Mat buvau girdėjusi, kad abu jos vyrukai Andrius Lekšas (19) ir Modestas Sipavičius (21) toli gražu neblizga debiutantų kuklumu, o šoka į akis, bemaž kaip ŽAS savo karjeros pradžioje.
© R.Švilpos nuotr.
Į kavinę, kurioje abu klaipėdiečiai nuo ryto išmintimi su žiniasklaida dalijasi, užsuku tik po pietų. Įtariu, kad esu jau "niolikta" persona su diktofonu ir tai visai nedžiugina. Ko gero nuo interviu tiems vyrukams jau stogai važiuoja.

Prisėdu prie staliuko. Pažvelgiu į priešais sėdinčius ir skubiai sumetu, kad tas šviesiaplaukis-Andrius, tamsiaplaukis-Modestas ir dar kažkoks trečias nematytas. Paaiškėja, kad-vairuotojas. Pirmas albumas, o jau vairuotoją turi. Kas bus toliau?

Pradedu lyg įkyri darbdavė. "Kur mokotės vaikinai?", -- klausiu. "Aš studijavau Klaipėdos universitete, Menų fakultete klasikinį dainavimą", -- pirmas pasigiria Andrius. "Studijavai?" -- negaliu patikėti-toks jaunas atrodo, o jau aukštąjį baigė. "Už "gerą" mokslą pašalino", -- susižavėjimą atšaldo Andrius ir meta išminties perliuką: "Geriems mokytis nereikia, blogiems-nepadeda". O jam kaip: nereikia ar nepadeda? "Visi variantai", -- sako neisižiebusi klasikinės scenos žvaigždė.

"Aš ekologiją studijuoju Klaipėdos universitete. Esu "žaliasis" kaip Adamkus", -- iki šiol tylėjęs prabyla ir antras iš "Omegos"-Modestas. Iškart aukštai taiko... Maždaug penkias minutes diskutuojame apie naftos terminalus, kurortų apsaugą ir voveraites. "Negi esi toks rimtas gamtosaugininkas?"-koją kiša prakeiktas nepatiklumas ir ne šiaip sau, nes čia prasideda. "Renku drugelių kolekciją. Vakar buvo septyniolika, bet šiandien liko penki. Vakar su Andrium prisigėrėm ir kiti išskrido. Šešiolika buvo kopūstinių, o vienas -- geltonas. Retas toks. Pamiršau, kaip vadinasi", -- išpila Modestas. "Machaonas", sakau prisiekusiam gamtosaugininkui ir suprantu, kad šansų tapti Prezidentu turiu daugiau.

Ką jie vakar gėrė, kad atmintis taip sušlubavo? "Mes prieš narkotikus ir už "Baltijos" alų. Ai, dar "štoką" geriam", -- paaiškina. "Štokas" suprask "Stock". Labai merginų pamėgtas gėrimas. "Jis praeitam gyvenime buvo mergina", -- pirštu į Modestą beda Andrius. Šis neprieštarauja. "Žinai, kai aš jo klausiu "Ar tu mane myli?", jis atsako "Tai, ne.... (cenzūros pauzė)", -- dėsto Andrius. Jau noriu paklausti, ar jie ne gėjai, bet nespėju. "Šiaip labai mylime merginas ir jos mus myli", -- užbėga už akių "Omegos" duetas. Ir abu pradeda skaičiuoti, kiek merginų turi. "Iki vakar lyg ir buvo keturios", -- kažką gudraus vėl bando susukti Modestas.

Ne viskas-reikia būtinai išsiaiškinti, kas vakar nutiko, kad ir drugeliai išskrido, ir merginų sumažėjo. "Vakar pradėjom tiesiogiai su "absoliutu" bendrauti. Darėm kokteilius-alus, "štokas" ir degtinė. Ir dar "Starka", ir tekila", -- štai ir paaiškėjo.

"Gerai, pašnekame rimtai",-- siūlau. "Gerai", -- sukinkuoja galvomis abudu. Iš rimto pokalbio paaiškėja, kad: abu dievina krepšinį, kompiuterinius žaidimus, šunis ir nerūko "Philip Morris" cigarečių.

Andrius laisvalaikį leidžia miegodamas, o depresiją gydo keliaudamas po Vokietiją ir Ispaniją; Modestas dar gyvena su tėvais, o Andrius džiaugiasi "bardaku" nuomojamame bute; abu dažnai keikiasi ir visiškai nebijo lietuviško šou verslo padangėje patirti fiasko. Debiutinį albumą "Čia ir dabar" įrašė per mėnesį, nors studijoje kartais "fazės" važiavo. Ir skandalingi jie nėra. "Mes snukių "Lemon Joy" nedaužom", -- skirtumą tarp savęs ir ŽAS paaiškina.

Ir nieko nepridursi. Nebent "omega". Supraskite, pabaiga pagal graikų abėcėlę. "Kiekviena pabaiga yra kažko pradžia", -- aiškiai surimtėjęs, filosofiškai pokalbį baigia Modestas. Pasirodo ne tik apie drugelius ir "štoką" su jais galima šnekėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Galapagų“ žvaigždžių pageidavimai organizatorius gerokai pralinksmino (3)

Šį savaitgalį Zarasuose įvyks muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai“, kurio didžiosios žvaigždės – šimtus milijonų gerbėjų visame pasaulyje turinti CHARLI XCX ir britų elektroninės muzikos įvaizdį suformavę UNKLE Live. Šių atlikėjų pageidavimų sąrašai organizatorių neišvarė ieškoti žibučių sniege, o kaip tik pradžiugino, nes panašu, kad svečiai pasiruošę gerai pasilinksminti.

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (25)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

Neseniai ištekėjusi „Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (9)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.