"Omega" nebijo nesėkmių ir geria "atominius" kokteilius

 (21)
Su grupe "Omega" pabendrauti labai magėjo. Mat buvau girdėjusi, kad abu jos vyrukai Andrius Lekšas (19) ir Modestas Sipavičius (21) toli gražu neblizga debiutantų kuklumu, o šoka į akis, bemaž kaip ŽAS savo karjeros pradžioje.
© R.Švilpos nuotr.
Į kavinę, kurioje abu klaipėdiečiai nuo ryto išmintimi su žiniasklaida dalijasi, užsuku tik po pietų. Įtariu, kad esu jau "niolikta" persona su diktofonu ir tai visai nedžiugina. Ko gero nuo interviu tiems vyrukams jau stogai važiuoja.

Prisėdu prie staliuko. Pažvelgiu į priešais sėdinčius ir skubiai sumetu, kad tas šviesiaplaukis-Andrius, tamsiaplaukis-Modestas ir dar kažkoks trečias nematytas. Paaiškėja, kad-vairuotojas. Pirmas albumas, o jau vairuotoją turi. Kas bus toliau?

Pradedu lyg įkyri darbdavė. "Kur mokotės vaikinai?", -- klausiu. "Aš studijavau Klaipėdos universitete, Menų fakultete klasikinį dainavimą", -- pirmas pasigiria Andrius. "Studijavai?" -- negaliu patikėti-toks jaunas atrodo, o jau aukštąjį baigė. "Už "gerą" mokslą pašalino", -- susižavėjimą atšaldo Andrius ir meta išminties perliuką: "Geriems mokytis nereikia, blogiems-nepadeda". O jam kaip: nereikia ar nepadeda? "Visi variantai", -- sako neisižiebusi klasikinės scenos žvaigždė.

"Aš ekologiją studijuoju Klaipėdos universitete. Esu "žaliasis" kaip Adamkus", -- iki šiol tylėjęs prabyla ir antras iš "Omegos"-Modestas. Iškart aukštai taiko... Maždaug penkias minutes diskutuojame apie naftos terminalus, kurortų apsaugą ir voveraites. "Negi esi toks rimtas gamtosaugininkas?"-koją kiša prakeiktas nepatiklumas ir ne šiaip sau, nes čia prasideda. "Renku drugelių kolekciją. Vakar buvo septyniolika, bet šiandien liko penki. Vakar su Andrium prisigėrėm ir kiti išskrido. Šešiolika buvo kopūstinių, o vienas -- geltonas. Retas toks. Pamiršau, kaip vadinasi", -- išpila Modestas. "Machaonas", sakau prisiekusiam gamtosaugininkui ir suprantu, kad šansų tapti Prezidentu turiu daugiau.

Ką jie vakar gėrė, kad atmintis taip sušlubavo? "Mes prieš narkotikus ir už "Baltijos" alų. Ai, dar "štoką" geriam", -- paaiškina. "Štokas" suprask "Stock". Labai merginų pamėgtas gėrimas. "Jis praeitam gyvenime buvo mergina", -- pirštu į Modestą beda Andrius. Šis neprieštarauja. "Žinai, kai aš jo klausiu "Ar tu mane myli?", jis atsako "Tai, ne.... (cenzūros pauzė)", -- dėsto Andrius. Jau noriu paklausti, ar jie ne gėjai, bet nespėju. "Šiaip labai mylime merginas ir jos mus myli", -- užbėga už akių "Omegos" duetas. Ir abu pradeda skaičiuoti, kiek merginų turi. "Iki vakar lyg ir buvo keturios", -- kažką gudraus vėl bando susukti Modestas.

Ne viskas-reikia būtinai išsiaiškinti, kas vakar nutiko, kad ir drugeliai išskrido, ir merginų sumažėjo. "Vakar pradėjom tiesiogiai su "absoliutu" bendrauti. Darėm kokteilius-alus, "štokas" ir degtinė. Ir dar "Starka", ir tekila", -- štai ir paaiškėjo.

"Gerai, pašnekame rimtai",-- siūlau. "Gerai", -- sukinkuoja galvomis abudu. Iš rimto pokalbio paaiškėja, kad: abu dievina krepšinį, kompiuterinius žaidimus, šunis ir nerūko "Philip Morris" cigarečių.

Andrius laisvalaikį leidžia miegodamas, o depresiją gydo keliaudamas po Vokietiją ir Ispaniją; Modestas dar gyvena su tėvais, o Andrius džiaugiasi "bardaku" nuomojamame bute; abu dažnai keikiasi ir visiškai nebijo lietuviško šou verslo padangėje patirti fiasko. Debiutinį albumą "Čia ir dabar" įrašė per mėnesį, nors studijoje kartais "fazės" važiavo. Ir skandalingi jie nėra. "Mes snukių "Lemon Joy" nedaužom", -- skirtumą tarp savęs ir ŽAS paaiškina.

Ir nieko nepridursi. Nebent "omega". Supraskite, pabaiga pagal graikų abėcėlę. "Kiekviena pabaiga yra kažko pradžia", -- aiškiai surimtėjęs, filosofiškai pokalbį baigia Modestas. Pasirodo ne tik apie drugelius ir "štoką" su jais galima šnekėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (26)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (6)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (36)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (46)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.