"Omega" linksmina Klaipėdos studentus

 (4)
Praėjusią savaitę žadėję paremti Klaipėdos studentus, išėjusius priverstinių atostogų, "Omega" tęsi savo žodį.
Lietuvos scenoje debiutuojantį duetą "Omega" pritrenkė šiltas Vilniaus publikos sutikimas šeštadienį vykusiame labdaringame "Mes irgi galime mylėti" koncerte.

Andrius ir Modestas, radijo stočių klausytojams pateikę naują savo dainą "Aš ir tu", tvirtino išties nesitikėję tokio audringos reakcijos. Be to, pirmadienį jie koncertavo Klaipėdos universiteto Menų fakulteto surengtoje Teatro dienoje, o ketvirtadienį dalyvaus studentiškoje akcijoje Klaipėdos "Indigo" klube.

"Vilniaus publika remia mus, mes - Klaipėdos studentiją", - sakė "Omega". Grupės vadybininkai prašo visus norinčius ar jau įkūrusius "Omega" fanklubus suderinti savo veiksmus. "Vien Klaipėdoje įsikūrė trys "Omega" fanklubai, - pasakojo grupės vadybininkas Juozas. - Norėdami išvengti nesusipratimų prašome visus norinčius suderinti savo planus su mumis".

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (22)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (5)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (29)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (70)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (65)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.