"Oasis" savo koncertą dedikavo K.Cobainui

Trečiadienį Sietle grupė "Oasis", atiduodama duoklę daininkui Kurtui Cobainui, nusižudžiusiam prieš šešerius metus, pradėjo savo koncertinį turą po Ameriką.
Gimtajame "Nirvanos" vokalisto mieste vykusiame koncerte "Oasis" atliko Neilo Youngo dainą "Hey, Hey, My My (Into The Black)", kurią savo priešmirtiniame laiškelyje pacitavo Kurtas Cobainas.
"Oasis"

Noelis Gallagheris buvo labai šiltai priimtas susirinkusios žiūrovų minios, kai pristatydamas šią dainą ištarė: "Mes norėtumėme ją dedikuoti Kurtui Cobainui, kuris mirė būtent šią dieną prieš šešis metus." Visa gausi muzikos gerbėjų minia kartu su grupe dainavo žymiąsias eilutes "It's better to burn out than to fade away" (Geriau išdegi negu išblukti), kurias "Nirvanos" vokalistas užrašė laiškelyje, vėliau rastame prie jo kūno.

Šis mėnesį truksiančio turo įžanginis koncertas buvo jau šeštasis grupės pasirodymas Sietle per visą jos egzistavimą, tačiau turbūt pats įspūdingiausias.

Šou metu "Oasis" atliko elektroninę šiaip akustinio kūrino "Wonderwall" versiją, o grojant instrumentinę dainą "Fuckin' in The Bushes" didžiuliame ekrane buvo rodomas 15 minučių trukmės filmas, nufilmuotas Niujorke.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Eurovizijos“ atrankose išgarsėjusi Paula savo vadybininką nustebino skirdama jam kūrinį

Sėkmingai nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pasirodžiusi ir Lietuvos komisiją kas kartą savo pasirodymais sužavėdavusi Paula gimtadienio proga itin originaliai pasveikino savo vadybininką Henriką Draugelį. 16-metė mergina su gausiu draugų būriu surengė staigmeną – uždarą vakarėlį – ir savo vadybininkui skyrė dainų popuri, kur skambėjo ne tik merginos hitas „Let U Go“, bet ir kitos jausmingos baladės.

Į Vilnių atvykstanti gitaristė L. Stern - apie šviesiaplaukę Afrikoje ir garsų vyrą

Balandžio 5 dieną sostinės gyvos muzikos klube „Tamsta“ koncertuos viso pasaulio kultūroms atvira gitaristė Leni Stern. Vilniečiams ji pristatys savo afrikietiškąjį trio. Belaukiant koncerto aistringa 64-erių muzikantė papasakojo, ko išmoko prestižiniame Berklio koledže, kodėl afrikiečiai ją palaikė albinose ir kaip pasidalijo šlovę su savo garsiuoju vyru, džiazo gyva legenda Mike‘u Sternu.

Maskvoje skamba gyva muzika metro keleiviams

Šimtai talentingų muzikantų iš Rusijos turi unikalią progą pristatyti savo kūrybą masėms. Nuo pirmadienio, kovo 27 dienos, Maskvos metro įgyvendinamas ypatingas projektas – stočių sienas drebina muzikos garsai.

Vasaros įkarštyje Palangoje - legendinės roko grupės „Smokie“ koncertas (4)

Legendinė britų grupė „Smokie“ vasarą sugrįžta į Lietuvą. Muzikos gerbėjų širdis jau daugiau nei prieš 40 metų pavergęs „Smokie” grupės vyrukų penketas liepos 28–ąją surengs pasirodymą Palangos koncertų salėje, rašoma organizatorių pranešime spaudai.

Į Lietuvą atvykstantis A. Clare'as – buvęs A. Winehouse mylimasis, atstūmęs Beyonce

Jau po mėnesio, balandžio 25-ąją, Vilniaus kongresų rūmuose koncertą surengs britų muzikos žvaigždė Alexas Clare'as. Dainininkas, visame pasaulyje išgarsėjęs hitu „Too Close“, su muzikantų grupe lietuviams pirmą sykį pristatys savo kūrybą, įamžintą jau trijuose gerai įvertintuose albumuose.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.