"Oasis" išsiruošė į pasaulinį turą

"Oasis" išskrido į Japoniją, kur pradės savo pasaulinį turą su naujuoju albumu "Standing On The Shoulder Of Giants".
Noelis ir Liamas Gallagheriai, būgnininkas Alanas White'as, gitaristas Gemas Archeris ir bosinis gitaristas Andy Bellas sekmadienį išskrido iš Londono ruoštis savo pirmajam, antradienį įvyksiančiam turo koncertui Tokijo Yokohama arenoje.

1998-ųjų grupės albumas "Be Here Now" sukėlė tikrą teigiamą isteriją žiniasklaidoje ir per tris dienas buvo parduota net 600 000 jo kopijų. Prekybininkai nesitiki, kad ir naujausias albumas sulauks tokio pasisekimo, tačiau atsižvelgus į tai, kad singlas "Go Let It Out" jau per pirmąją savaitę buvo parduotas daugiau kaip 200 000 kopijų, galima padaryti, kad "Oasis" gerbėjai tikrai nesnaudžia.

"Standing On The Shoulder Of Giants" (šis albumo pavadinimas atsirado Noeliui neteisingai perskaičius Izaoko Niutono žodžius, išlietus monetoje) žymi taip pat ir esminius pasikeitimus brolių Gallagherių gyvenime.

Kurdami šį albumą jie abu tapo tėvais. Noelio žmona Meg Mathews sausio 27-ąją susilaukė dukrelės Anais, kai tuo tarpu Liamo žmona, aktorė Patsy Kensit jau augina penkių mėnesių sūnelį Lennoną Francisą.

Albume galima išgirsti ir Liamo sukurtą dainą "Little James", skirtą kitam Patsy vaikui, šešerių metų berniukui, kurio ji susilaukė nuo daininko Jimo Kerro.

Neseniai Noelis pareškė, kad jam visai nerūpi jų kūrinių pozicijos dešimtukuose. Dar singlui "Go Let It Out" pasiekus dešimtukų pirmąją vietą, jis pareiškė: "Tai visai nieko nereiškia dienos pabaigoje. Svarbu tai, kad mums patinka mūsų dainos ir žmonės jas taip pat priima."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Du intymius koncertus savaitgalį rengianti A. Orlova: negalėčiau koncertuoti ten, kur reikia

Penktadienį ir šeštadienį Vilniaus ir Klaipėdos publikai dainininkė Alina Orlova padovanos du koncertus, kuriuose bus tik ji, fortepijonas ir klausytojas.

Jessy Lanzos pasirodymo Vilniuje laukia ir pripažinti melomanai

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza jau ketvirtadienį užsilips ant scenos kultūros bare „Kablys“ ir surengs koncertą-diskoteką Lietuvoje. Pirmojo jos pasirodymo Vilniuje laukia išlaikytos elektronikos ir r&b muzikos gerbėjai, kurių tarpe ir žinomi muzikos industrijos vardai.

„Afghan Star“ finale reperis kirpėjas nugalėjo nusistovėjusias tradicijas laužančią merginą

Muzikinio talentų šou „Afghan Star“ finale, kuris vyko kovo 21 dieną, triumfavo savamokslis reperis Sayedas Jamalis Mubarezas – kirpėjas iš šiaurinio Afganistano Mazari Šarifo miesto.

J. Šeduikytė pristato naujausią kūrinį „Bro”: skiria savo vyresniajam broliui (3)

Vasario mėnesį Kinijoje koncertinį turą surengusi atlikėja Jurga Šeduikytė savo gerbėjams pristato naujausią savo kūrinį „Bro”. Balandžio mėnesį albumą išleisianti dainininkė dainą sukūrė savo vyresniajam broliui.

Afganistanas renka savo talentą: šeimos pasmerktos dainininkės ir reperio dvikova

Aštuoniolikmetė dainininkė ir 23 metų savamokslis reperis – per Afganistano televiziją transliuojamo muzikinio talentų konkurso finalininkai. Šalyje, kur vis dar liejasi kraujas, tokios laidos itin reikalingos.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.