"Oasis" išsiruošė į pasaulinį turą

"Oasis" išskrido į Japoniją, kur pradės savo pasaulinį turą su naujuoju albumu "Standing On The Shoulder Of Giants".
Noelis ir Liamas Gallagheriai, būgnininkas Alanas White'as, gitaristas Gemas Archeris ir bosinis gitaristas Andy Bellas sekmadienį išskrido iš Londono ruoštis savo pirmajam, antradienį įvyksiančiam turo koncertui Tokijo Yokohama arenoje.

1998-ųjų grupės albumas "Be Here Now" sukėlė tikrą teigiamą isteriją žiniasklaidoje ir per tris dienas buvo parduota net 600 000 jo kopijų. Prekybininkai nesitiki, kad ir naujausias albumas sulauks tokio pasisekimo, tačiau atsižvelgus į tai, kad singlas "Go Let It Out" jau per pirmąją savaitę buvo parduotas daugiau kaip 200 000 kopijų, galima padaryti, kad "Oasis" gerbėjai tikrai nesnaudžia.

"Standing On The Shoulder Of Giants" (šis albumo pavadinimas atsirado Noeliui neteisingai perskaičius Izaoko Niutono žodžius, išlietus monetoje) žymi taip pat ir esminius pasikeitimus brolių Gallagherių gyvenime.

Kurdami šį albumą jie abu tapo tėvais. Noelio žmona Meg Mathews sausio 27-ąją susilaukė dukrelės Anais, kai tuo tarpu Liamo žmona, aktorė Patsy Kensit jau augina penkių mėnesių sūnelį Lennoną Francisą.

Albume galima išgirsti ir Liamo sukurtą dainą "Little James", skirtą kitam Patsy vaikui, šešerių metų berniukui, kurio ji susilaukė nuo daininko Jimo Kerro.

Neseniai Noelis pareškė, kad jam visai nerūpi jų kūrinių pozicijos dešimtukuose. Dar singlui "Go Let It Out" pasiekus dešimtukų pirmąją vietą, jis pareiškė: "Tai visai nieko nereiškia dienos pabaigoje. Svarbu tai, kad mums patinka mūsų dainos ir žmonės jas taip pat priima."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (1)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (9)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.

Gimtadienio proga Ž. Žvagulis savo anūkei padovanojo lopšinę (4)

Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš dvejus metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo neišsipildžiusią svajonę.

Premjera. A. Mamontovo dainos „Kitoks pasaulis 2017” naują vaizdo klipą kūrė Airijos kino režisierius (7)

Šiemet penkiasdešimtmetį švęsiantis ir išskirtinį koncertą „AM50“ surengsiantis Andrius Mamontovas pristato dainos „Kitoks pasaulis 2017“ vaizdo klipą. Balandžio mėnesį pristatytai naujai kultinės „Foje“ dainos versijai video sukūrė Airijos kino režisierius Shane Europa.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.