"Oasis" antrą kartą nutraukė koncertą

 (5)
"Oasis” jau antrą kartą per dvi savaites paliko sceną nebaigę koncerto. Šį kartą po to, kai būgnininkui White’ui į petį pataikė iš minios atsviestas akmuo, antradienį pranešė Britanijos grupės publicistai. Londone įsikūrę publicistai "Hall or Nothing" dėl pirmadienį Sudvest festivalyje nutrūkusio "Oasis" koncerto apkaltino "grupę idiotų”, kurie ignoravo Liamo Gallagherio perspėjimus apie į sceną mėtomus daiktus.
"Panašūs veiksmai yra tiesiog pasibjaurėtini,” rašoma publicistų išplatintame pareiškime.

"Atrodo, kad tokį elgesį paskatino žiniasklaidoje neseniai pasirodę pranešimai, kuriuose grupė buvo kritikuojama už tai, kad paliko sceną Šveicarijoje vykusiame koncerte."

"Oasis” įsitraukė į aršų ginčą su Šveicarijos muzikos festivalio organizatoriais dėl to, kad liepos 26 dieną nutraukė koncertą.

Grupės narių teigimu tada juos minia apmėtė buteliais, skardinėmis ir monetomis.

Festivalio organizatoriai paneigė, kad į muzikantus buvo mėtomi plastikiniai buteliai ir vandens pilni balionai. Jų nuomone, "arogantiškas ir provokuojantis" Gallagherio požiūris tiesiog įsiutino minią.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (26)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (6)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (36)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (46)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.