Naujasis S.O’Connor albumas optimistiškesnis ir ramesnis

Praėjo daug metų nuo to laiko, kai Sinead O’Connor muzika pritraukdavo daugiau dėmesio nei jos asmeninis gyvenimas, tačiau dabar ši proporcija, atrodo, žymiai pasikeitė. Paskutinysis jos albumas “Universal Mother” pasirodė net prieš 6 metus.
Dainininkės vardas vargiai beišnyksta iš žiniasklaidos antraščių pastaruosius keletą metų. Viskas prasidėjo nuo viešo karo dėl vaiko globos ir baigėsi visuotine nuostaba, kai ji buvo neoficialiai įšventinta į kuniges.

Atsižvelgiant į tai, nenuostabu, kad naujausias Sinead albumas “Faith And Courage” spinduliuoja ramybe ir optimizmu. ‘Piktoji’ Sinead, atrodo, dabar tapo susimąsčiusi. Garsių dainų autorių ir prodiuserių Wyclefo Jeano, Briano Eno bei Dave Stewarto dėka ji išleido patį stipriausią ir prieinamiausią dešimtmečio albumą.

Naujajame single “No Man’s Woman” Sinead atrodo greičiau optimistiška nei susierzinusi. “Daddy I’m Fine” – tai žaismingi ir nesentimentalūs dar tik būsimosios roko žvaigždės prisiminimai, apgaubti šizofreninės melodijos, lengvai pereinančios prie regio ritmų.

Tačiau tai nebūtų O’Connor albumas, jeigu jame nebūtų širdies skausmo ir prieštaravimų. “Jealous” skambanti miela melodija kompensuoja niūrią lyriką, o “Lamb’s Book Of Life” yra tiesiog persmelkta sąžinės graužimo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.