Naujasis S.O’Connor albumas optimistiškesnis ir ramesnis

Praėjo daug metų nuo to laiko, kai Sinead O’Connor muzika pritraukdavo daugiau dėmesio nei jos asmeninis gyvenimas, tačiau dabar ši proporcija, atrodo, žymiai pasikeitė. Paskutinysis jos albumas “Universal Mother” pasirodė net prieš 6 metus.
Dainininkės vardas vargiai beišnyksta iš žiniasklaidos antraščių pastaruosius keletą metų. Viskas prasidėjo nuo viešo karo dėl vaiko globos ir baigėsi visuotine nuostaba, kai ji buvo neoficialiai įšventinta į kuniges.

Atsižvelgiant į tai, nenuostabu, kad naujausias Sinead albumas “Faith And Courage” spinduliuoja ramybe ir optimizmu. ‘Piktoji’ Sinead, atrodo, dabar tapo susimąsčiusi. Garsių dainų autorių ir prodiuserių Wyclefo Jeano, Briano Eno bei Dave Stewarto dėka ji išleido patį stipriausią ir prieinamiausią dešimtmečio albumą.

Naujajame single “No Man’s Woman” Sinead atrodo greičiau optimistiška nei susierzinusi. “Daddy I’m Fine” – tai žaismingi ir nesentimentalūs dar tik būsimosios roko žvaigždės prisiminimai, apgaubti šizofreninės melodijos, lengvai pereinančios prie regio ritmų.

Tačiau tai nebūtų O’Connor albumas, jeigu jame nebūtų širdies skausmo ir prieštaravimų. “Jealous” skambanti miela melodija kompensuoja niūrią lyriką, o “Lamb’s Book Of Life” yra tiesiog persmelkta sąžinės graužimo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Foals“ padėjo išlaisvinti lietuvišką sceną nuo „tėvų roko“: grupės atskleidžia kaip

Jau pirmadienį Vilniuje koncertuosiantys „Foals“ pakeitė ne tik britišką roką – jų įtaka ypač stipri ir lietuviškoje alternatyvioje muzikoje. Grupių „Without Letters“, „jauti“, „Timid Kooky“, „Deeper Upper“ ir „Condor Avenue“ nariai reflektuoja kaip „Foals“ įrašai ir koncertai padėjo jiems atsiverti į modernią gitarinę muziką.

Premjera. OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ pristato dainą anglų kalba ir spalvingą fotosesiją (7)

OMG pasivadinusios „Naujos pupytės“ Oksana Pikul – Jasaitienė, Skaistė Steikūnaitė ir Monika Šedžiuvienė pristato naują dainą, kuri ką tik atvežta iš Anglijos. Tai naujausias merginų kūrinys, skirtas pasaulinei rinkai, rašoma pranešime spaudai.

„Sel“ vokalistė pristatė 5 populiariausias vestuvines dainas (5)

Geriausiai žinoma kaip SEL vokalistė Silvija Pankūnaitė, dainuoja ir kituose sėkmės sulaukusiuose projektuose, skelbiama pranešime spaudai. Šį kartą atlikėja pristato populiariausias 2017-ųjų vestuvines dainas.

Paskelbta, kas pradės britų žvaigždės Jessie Ware koncertą Trakuose (3)

Jau šį sekmadienį (liepos 30 d.) Trakų pilyje ypatingą koncertą surengs garsi muzikos atlikėja Jessie Ware. Pirmą kartą Lietuvoje viešėsiančios britų muzikos žvaigždės pasirodymą pradės mūsų scenos atstovė Monika Linkytė. Šią informaciją šiandien oficialiai patvirtino J. Ware atstovai.

Gerbėjai įtūžę: J. Bieberis koncertinį turą nutraukė dėl „religinio nušvitimo“? (4)

Justinas Bieberis nuvylė savo gerbėjus: jis nutraukė savo itin sėkmingą koncertų turą „Purpose tour“. Šaltiniai, susiję su Hillsongo bažnyčia, portalui TMZ.com teigė, jog taip dainininkas pasielgė dėl atsidavimo Dievui.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.