Naujasis Madonnos albumas - apie nepridengtas emocijas

Dalį naujojo, vasarą pasirodysiančio Madonnos albumo "Music" dainų prodiusuoja Williamas Orbitas, kitą dalį - mažai žinomas prancūzas Mirwais Ahmadzai
39 metų afganų kilmės prodiuseris, buvęs Prancūzijos meno mokyklos pankų grupės TAXI GIRL narys, su Madonna susipažino pernai, prieš tai dainininkės kompanijai "Maverick" nusiuntęs savo demonstracinę juostą.

"Jis kuria elektroninę muziką ir būtent taip skambės mano albumas, - aiškino Madonna. - Ankstesnis mano albumas buvo labai pilnas, daugiasluoksnis ir eteriškas. Mano naujojo albumo moto - "mažiau yra daugiau". Šįkart nuėmiau daugiasluoksniškumą.

"Music" bus apie nepridengtas emocijas". Mirwais įsitikinęs, kad naujojo Madonnos skambesio priežastis yra dainininkės nėštumas bei stabilūs jos santykiai su draugu režisieriumi Guy'I Ritchie'u. "Nėštumas tikrai paveikė jos muzika, - mano prodiuseris. - Pasikeitė jos jausmai. Ji jaučiasi stabilesnė ir ramiau žiūri į muziką".

Pasak muzikanto, naujojo Madonnos albumo skambesys yra energingas ir labiau akustinis nei anksčiau. "Tačiau tai ne tradicinė akustika, galbūt ją galima būtų pavadinti ateities akustika", - sakė Mirwais.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.

Gimtadienio proga Ž. Žvagulis savo anūkei padovanojo lopšinę (3)

Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš dvejus metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo neišsipildžiusią svajonę.

Premjera. A. Mamontovo dainos „Kitoks pasaulis 2017” naują vaizdo klipą kūrė Airijos kino režisierius

Šiemet penkiasdešimtmetį švęsiantis ir išskirtinį koncertą „AM50“ surengsiantis Andrius Mamontovas pristato dainos „Kitoks pasaulis 2017“ vaizdo klipą. Balandžio mėnesį pristatytai naujai kultinės „Foje“ dainos versijai video sukūrė Airijos kino režisierius Shane Europa.

„Despacito“ pripažinta dažniausiai pasaulyje transliuojamu muzikos įrašu (26)

Lengvai įsimenamas šios vasaros šokių muzikos hitas „Despacito“ ką tik tapo dažniausiai transliuojamu visų laikų muzikos įrašu. Kaip pranešė įrašų kompanija „Universal Music“, populiariausiose platformose ši daina jau paleist maždaug 4,6 mlrd. kartų.

Radistų festivalis skelbia žvaigždžių pasirodymų datas

Likus vos vienai dienai iki didžiausio šalyje elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village‘17“, kuriame gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daug kitų, dalyviai supažindinami su pagrindinių žvaigždžių pasirodymų datomis.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.