Musicmaker.com bendradarbiaus su “Death Row”

Skaitmeninės muzikos internetinis tinklalapis Musicmaker.com trečiadienį pranešė pasirašęs išskirtinę trejų metų licencinę sutartį su “Death Row Records”, kuriai priklauso tokie repo atlikėjai kaip Dr.Dre bei Snoop Doggy Dog.
Musicmaker.com jau bendradarbiauja su tokiomis kompanijomis kaip “EMI Recorded Music” bei “Zomba Music Group”, tinklalapio muzikos archyvui pateikiančiomis daugiau kaip 200 000 dainų, kurias už tam tikrą mokestį galima parsisiųsti į savo asmeninį kompiuterį. Be to, šioje internetinėje galima įsigyti ir asmeninius kompaktinius diskus, į kuriuos įrašoma vartotojo pasirinktos dainos.

Kompanija “Musicmaker.com Inc.”, turinti teisę dirbti su tokionis žvaigždėmis kaip Britney Speras, Miles Davis ar Shania Twain, daugiausia dėmesio skiria “kataloginėms” ir senesnėms dainoms, kurios galbūt jau nėra tokios populiarios, tačiau vis dar patinka publikai.

“EMI ir “Zomba” pateikiamus kūrinius mes daugiausiai naudojame kuriant asmeninius vartotojų kompaktinius diskus, tuo tarpu “The Death Row” įrašai greičiausiai bus naudojami ir kompaktiniams diskams, ir parsisiuntimui į kompiuterius,” teigė Larris Liebermanas, Musicmaker.com marketingo skyriaus vadovas.

Be to, Musicmaker.com turės išimtinę teisę iš anksto supažindinti vartotojus su būsimais “Death Row” įrašais bei senesnėmis Dr.Dre, Snoop Dodggy Dog, Tupac Shakur ir kitų reperių dainomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Obuolių saloje nugriaudėjo dvi dienas ir naktis vykęs festivalis „Betsafe Radistai Village’17“ (11)

Obuolių saloje nugriaudėjo devintasis „Betsafe Radistai Village'17" festivalis. Dvi dienas ir naktis vykęs elektroninės muzikos renginys žiūrovus stebino įspūdingais garsiausių pasaulio DJ'ų ir atlikėjų pasirodymais.

Policijos reidas šalia Obuolių saloje vykstančio festivalio: įkliuvo ir girti, ir vartoję narkotikų (49)

Šeštadienį nuo 9 valandų ryto Molėtų rajone, prie netoliese vykstančio renginio „Betsafe Radistai Village 2017”, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai intensyviai tikrina išvažiuojančius ir įvažiuojančius automobilius. Specialia įranga patikrinus įtarimų sukėlusius vairuotojus ir keleivius paaiškėjo, kad aštuoni iš jų buvo neblaivūs, o kai kurie buvo vartoję ir narkotinių medžiagų.

Beatrich, J.Jarutis ir Donny Montell vyksta į elektroninės muzikos šventę Obuolių saloje (4)

Antroji elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village'17" diena prasidėjo puikiomis naujienomis. Prie gausybės renginyje pasirodysiančių žvaigždžių prisijungė dar trys atlikėjai: viena talentingiausių jaunųjų dainininkių Beatrich, roko grupės „Freaks On Floor" lyderis Justinas Jarutis ir Donatas Montvydas. Mūsų scenos atstovai prisijungs prie elektroninės muzikos autoritetų Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Somovo ir „Highly Sedated“ koncerte – žinomų žmonių desantas (3)

Vėlų penktadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi pasiklausyti muzikanto ir prodiuserio Leono Somovo bei švedų muzikos projekto „Highly Sedated“ koncerto. Tarp žiūrovų buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą veidą.

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (12)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.