Musicmaker.com bendradarbiaus su “Death Row”

Skaitmeninės muzikos internetinis tinklalapis Musicmaker.com trečiadienį pranešė pasirašęs išskirtinę trejų metų licencinę sutartį su “Death Row Records”, kuriai priklauso tokie repo atlikėjai kaip Dr.Dre bei Snoop Doggy Dog.
Musicmaker.com jau bendradarbiauja su tokiomis kompanijomis kaip “EMI Recorded Music” bei “Zomba Music Group”, tinklalapio muzikos archyvui pateikiančiomis daugiau kaip 200 000 dainų, kurias už tam tikrą mokestį galima parsisiųsti į savo asmeninį kompiuterį. Be to, šioje internetinėje galima įsigyti ir asmeninius kompaktinius diskus, į kuriuos įrašoma vartotojo pasirinktos dainos.

Kompanija “Musicmaker.com Inc.”, turinti teisę dirbti su tokionis žvaigždėmis kaip Britney Speras, Miles Davis ar Shania Twain, daugiausia dėmesio skiria “kataloginėms” ir senesnėms dainoms, kurios galbūt jau nėra tokios populiarios, tačiau vis dar patinka publikai.

“EMI ir “Zomba” pateikiamus kūrinius mes daugiausiai naudojame kuriant asmeninius vartotojų kompaktinius diskus, tuo tarpu “The Death Row” įrašai greičiausiai bus naudojami ir kompaktiniams diskams, ir parsisiuntimui į kompiuterius,” teigė Larris Liebermanas, Musicmaker.com marketingo skyriaus vadovas.

Be to, Musicmaker.com turės išimtinę teisę iš anksto supažindinti vartotojus su būsimais “Death Row” įrašais bei senesnėmis Dr.Dre, Snoop Dodggy Dog, Tupac Shakur ir kitų reperių dainomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.