"Mumij Trolj" kuriama muzika pasikeitė

Populiariosios Rusijos muzikos grupės "Mumij trolj" lyderis Ilja Legutenko taip ilgai erzino savo gerbėjus kalbomis apie naujojo muzikinio šedevro išleidimą, kad albumui pasirodžius visas entuziazmas jau buvo išblėsęs.
O ir pats "šedevras" pasirodė esąs daug kuklesnis, nei buvo tikėtasi. Naujasis mąslus, filosofinis ir tuo pačiu populiaraus žanro albumas labai skiriasi nuo ankstesnės grupės kurtos muzikos, kuria buvo siekiama sukurti kuo daugiau superhitų, tačiau kita vertus, ir šis albumas turbūt neišsisuks nuo populiarumo.

Įrašytas ir redaguotas Anglijoje, albumas lyg sąmoningai gavosi ne toks dailus ir netgi truputėlį retro. Albumo viršelyje mirga studijų vardai, kurie kiekvieno grupės gerbėjo širdį gali priversti greičiau plakti. Tai "Beatles Abbey Road", "Peter Gabriels Real World". Daina "Nėra karnavalo" (No Karnaval) tampa nuobodi jau po pirmosios klausymo minutės, "Nuotaka" (Nevesta) yra stebėtinai kukli...Turbūt mums reikia pripažinti, kad dabar "Mumij Trolj" yra tokia ir kad daugiau nebebus "jūrinio" albumo.

Iljos Legutenko kreipimasis į klausytojus: "Mieli klausytojai! Mes neskatiname jūsų mokėti už mūsų dainų klausymąsi MP3 formate, bet jūs suprantate, jog viskas turi savo kainą. Mes turėjome daug sumokėti, kad jums suteiktumėme galimybę išgirsti mūsų naujas dainas. Todėl jeigu jūs galite, prašau paaukokite į sekančią sąskaitą tiek, kiek dainų jūs išklausėte (apie 20 JAV centų už dainą). Tai padės mums kurti jums naujas dainas. Mes jumis tikime!!!"

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.