"Mumij Trolj" kuriama muzika pasikeitė

Populiariosios Rusijos muzikos grupės "Mumij trolj" lyderis Ilja Legutenko taip ilgai erzino savo gerbėjus kalbomis apie naujojo muzikinio šedevro išleidimą, kad albumui pasirodžius visas entuziazmas jau buvo išblėsęs.
O ir pats "šedevras" pasirodė esąs daug kuklesnis, nei buvo tikėtasi. Naujasis mąslus, filosofinis ir tuo pačiu populiaraus žanro albumas labai skiriasi nuo ankstesnės grupės kurtos muzikos, kuria buvo siekiama sukurti kuo daugiau superhitų, tačiau kita vertus, ir šis albumas turbūt neišsisuks nuo populiarumo.

Įrašytas ir redaguotas Anglijoje, albumas lyg sąmoningai gavosi ne toks dailus ir netgi truputėlį retro. Albumo viršelyje mirga studijų vardai, kurie kiekvieno grupės gerbėjo širdį gali priversti greičiau plakti. Tai "Beatles Abbey Road", "Peter Gabriels Real World". Daina "Nėra karnavalo" (No Karnaval) tampa nuobodi jau po pirmosios klausymo minutės, "Nuotaka" (Nevesta) yra stebėtinai kukli...Turbūt mums reikia pripažinti, kad dabar "Mumij Trolj" yra tokia ir kad daugiau nebebus "jūrinio" albumo.

Iljos Legutenko kreipimasis į klausytojus: "Mieli klausytojai! Mes neskatiname jūsų mokėti už mūsų dainų klausymąsi MP3 formate, bet jūs suprantate, jog viskas turi savo kainą. Mes turėjome daug sumokėti, kad jums suteiktumėme galimybę išgirsti mūsų naujas dainas. Todėl jeigu jūs galite, prašau paaukokite į sekančią sąskaitą tiek, kiek dainų jūs išklausėte (apie 20 JAV centų už dainą). Tai padės mums kurti jums naujas dainas. Mes jumis tikime!!!"

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Obuolių saloje startavo elektroninės muzikos šventė (4)

Penktadienį prasidėjo elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village‘17“. Obuolių salą šturmuoja rekordinės minios žiūrovų. Jiems gros elektroninės muzikos autoritetai Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James, Watermät ir daugiau nei 50 kitų žvaigždžių.

Anšlaginiame „Beissoul & Einius“ koncerte daugiausiai ovacijų sulaukė milžiniška kepurė

Ketvirtadienio vakarą elektroninės šokių muzikos dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas sulaukė milžiniško kauniečių susidomėjimo. Į „Adform kiemelį“, kur ir vyko grupės koncertas, sunkiai tilpo visi norintys. Visi bilietai į renginį buvo išparduoti dar iki jo pradžios.

Gimtadienio proga Ž. Žvagulis savo anūkei padovanojo lopšinę (3)

Liepos 21 diena atlikėjui Žilvinui Žvaguliui yra išties svarbi. Prieš dvejus metus atlikėjo sūnus Ąžuolas Žvagulis kartu su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene susilaukė dukters Barboros. Žilvinas Žvagulis ne kartą viešai minėjo, kad visą gyvenimą norėjo dukters, todėl Ąžuolas išpildė jo neišsipildžiusią svajonę.

Premjera. A. Mamontovo dainos „Kitoks pasaulis 2017” naują vaizdo klipą kūrė Airijos kino režisierius (3)

Šiemet penkiasdešimtmetį švęsiantis ir išskirtinį koncertą „AM50“ surengsiantis Andrius Mamontovas pristato dainos „Kitoks pasaulis 2017“ vaizdo klipą. Balandžio mėnesį pristatytai naujai kultinės „Foje“ dainos versijai video sukūrė Airijos kino režisierius Shane Europa.

„Despacito“ pripažinta dažniausiai pasaulyje transliuojamu muzikos įrašu (26)

Lengvai įsimenamas šios vasaros šokių muzikos hitas „Despacito“ ką tik tapo dažniausiai transliuojamu visų laikų muzikos įrašu. Kaip pranešė įrašų kompanija „Universal Music“, populiariausiose platformose ši daina jau paleist maždaug 4,6 mlrd. kartų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.