M.Mikutavičius atgavo savo „Tris milijonus“

 (58)
Šiomis dienomis itin dažnai skambančios dainos „Trys milijonai“ teisės jau priklauso jos autoriui dainininkui Marijui Mikutavičiui. Penkerius metus M. Mikutavičiaus kūriniu disponavę kompanijos „Intervid“ atstovai neatskleidžia, kiek uždirbo iš sporto himnu tapusios dainos. Pats dainininkas sakė nepajutęs, kad, atgavus teises į dainą, jo kišenės pradėjo sparčiai pilnėti.
Marijus Mikutavičius
© A.Solomino nuotr.

„Nemanau, kad iš vienos dainos gali susikrauti kapitalą. Nors, aišku, šiek tiek kapsėjo“,- nusijuokė M. Mikutavičius.

„Autoriaus teisės niekur nebuvo dingusios, – dienraščiui „Vilniaus diena“ teigė M. Mikutavičius. – Buvo penkeriems metams atiduotos vadinamosios mechaninės teisės. Visi leidėjai, kurie leidžia tavo albumą, paprastai stengiasi kuriam laikui paimti tas mechanines leidybos teises, kad tu neapsispręstum ir neduotum kam nors kitam išleisti tų dainų ir t. t. Taip jie draudžiasi, apsisaugo nuo galimų netikėtumų. O autoriaus teisės bet kuriuo atveju lieka autoriams.“

Pastarąjį sykį „Trys milijonai“ Lietuvoje taip garsiai, kaip šiuo metu, skambėjo nebent prieš trejus metus, kai Lietuvos krepšininkai iškovojo Europos čempionato bronzą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (11)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (29)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (69)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (62)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.