"Mix Pix": "Muzikantai užsiima prostitucija"

 (1)
Paklaustas, kas yra "Mix Pix", Artas - vienintelis žmogus, pasirinkęs šį pavadinimą, atsakė: "Mix Pix nėra grupė ar projektas, tai greičiau flirtas su klausytoju, anekdotas, draugiškas patapšnojimas per petį…".
Muzikantas teigia, kad kuria šokių muziką, kuri apima house, big beat ir drum’n’bass stilistiką, o tai atsispindi pavadinime "Mix Pix", kas kompiuteriniu žargonu reiškia “maišyti paveikslėlius”. “Esu alternatyvus “music-maker’is”. Kuriu ekspromtu, viskas, ką padarau nėra išmąstyta ar susapnuota”, - pabrėžė "Mix Pix".

Muzikantas, norintis sau ir kitiems įrodyti, jog kurti pop muziką nėra sudėtinga, teigia, kad Lietuvoje neva populiarūs atlikėjai yra tiesiog šabloniniai "popieriniai" dievai. Tačiau jų vardų nenorėjo nurodyti "politinio saugumo sumetimais".

"Muzikantai iš esmės pataikauja masėms ir, vaizdžiai tariant, užsiima prostitucija. Aš noriu šiek tiek palavinti klausytojų skonį", - pareiškė "Mix Pix".

"Muzikos savaitė"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (10)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (29)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (69)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (62)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.