Minedas dalyvaus „Eurovizijoje“

 (471)
Pagaliau išaušo ta diena, kai pusę Europos iš proto varančiame tarptautiniame dainų konkurse nusprendė dalyvauti ir vis dažniau scenoje pasirodantis šių metų atradimas Minedas. Savo prodiuserių, vadybininko ir visos palaikymo komandos paskatintas atlikėjas klausytojus žada priblokšti vokiškai lietuviška daina ir mano, kad „blogas – karys, kuris negalvoja būti pranašu“.
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
„Mes einame ne tam, kad laimėtume, o tam, kad pasirodytume. Blogas – karys, kuris negalvoja būti pranašu. Kiekvienas einantis tuo tiki, visi iki vieno to nori, - taip savo galimybes laimėti nacionalinę „Eurovizijos“ atranką vertino dainininkas. – Tačiau kol kas nenorėčiau daugiau nieko sakyti ir iššokti aukščiau bambos“.

„Ich bin dein“ („Aš būsiu tavo“) – tokiu pavadinimu vokiškai lietuviška daina Minedas ketina užkariauti klausytojų širdis, kurie balsuodami nulemia nacionalinės atrankos baigtį. Mokykloje vokiečių kalbos mokęsis dainininkas dėl to nei kiek nepergyvena: „Nevargsiu ir nešvepluosiu aš angliškai. Mums nusibodo tas pastovus „angliškai-lietuviškai“, todėl nusprendėme įnešti naujovę į „Euroviziją“ ir sulaužyti nusistovėjusias ir pasenusias jos taisykles.“

Daugiaprasmiškai vertinamas atlikėjas patikino, kad daina, kurios priedainis bus vokiškas, o posmai – lietuviški, nėra joks vokiečių palaikymas, tai tėra nauja, kitokia mintis, tinkanti šiam dainų konkursui. Dainininkas jau apsisprendė, kad pasirodymo metu scenoje dainą atliks ne vienas: „bus ir backingas, ir kažkokios šokėjos, bus daromas šou – aš tikrai nebūsiu vienas, nes vis dėl to, tai yra „Eurovizija“, o ne kažkoks „Pramogų banko“ koncertas“.

Žodžius dainai, kaip ir visam netrukus pasirodysiančiam Minedo albumui, sukūrė grupės „Rugiagėlių berniukai“ lyderis Regimantas Jarūnas. „Dainuosiu tą dainą, kuri labiausiai tiks ir „lips“ man. Tai tikrai nebus kažkokia mišrainė ar ten kažkas, tik dėl to, kad patiktų kažkam. Kadangi balsuoja žalias jaunimas, tai tik pagal jų nuotaikas viskas bus“, - dėstė pašnekovas.

„Tikiuosi, kad „Eurovizijoje“ nebus Valdo Karklelio, nes jam taip ar taip šansų laimėti nėra, jeigu aš būsiu, - drąsiai savo nuomonę apie dainininko V. Karklelio dalyvavimą nacionalinėje atrankoje išsakė atlikėjas. – Jo daina nesudomintų Lietuvos. Bendruose koncertuose pastebėjau, kad jo muzika be ritmo ir šiaip žmogutis per daug padebesiais skrajoja“.

„Nesistengiu nei to Kučinsko „pereiti“, nei tų draugų „bavarų“. Man tik gaila vieno, kad „Eurovizijoje“ nedalyvaus „Yva, įdomu būtų“, - savo norą išreiškė Minedas. – Aš palaikysiu „Rugiagėlių berniukus“, nes jie yra mano dainų autoriai, ir Aistę Pilvelytę, nes ji jau yra kažkas“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

„Betsafe Radistai Village'17“ skelbia papildomą 13-os atlikėjų desantą (3)

Liepos 21–22 dienomis Obuolių saloje vyksiančio „Betsafe Radistai Village'17“ festivalio žvaigždžių sąraše – papildomas atlikėjų desantas. Šiandien paaiškėjo, kad kartu su didžiausiais festivalio vardais Brooks, DubVision, Gil Glaze, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James ir Watermät taip pat gros dar 13 žinomų elektroninės muzikos scenos atlikėjų ir DJ’ų.

Naujame M. Pundziūtės-Monique muzikiniame klipe – pagrindinis vaidmuo atiteko M. Stonkui (5)

Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique ruošia publikai vasarišką staigmeną. Nauja daina „Palauk dar” gerbėjams bus pristatyta birželio pirmosiomis dienomis. Malonia tradicija jau tampa, jog kartu su singlu klausytojai sulauks ir dainininkės muzikinio vaizdo klipo, kuriame pagrindinis vaidmuo atiteko populiariam aktoriui Mantui Stonkui.

Naują etapą pradėjusi J. Starinskaitė pristatė savo solinį darbą

Solinį etapą pradėjusi Justė Starinskaitė toliau džiugina savo klausytojus naujomis melodijomis. „Didžioji dalis mano kūrybos yra apie laimingą meilę, tačiau ši daina – visiškai priešinga“, – taip savo naująjį kūrinį „Mūsų Meilę (Mylėjau Viena)“ pristato atlikėja, daugeliui puikiai pažįstama kaip grupės „Saulės Kliošas“ vokalistė.

Legendiniai M. Sternas ir D. Wecklas koncertuos Vilniuje (1)

Lapkričio 10 dieną džiazo gerbėjai jau dabar turi apsibraukti savo kalendoriuose: tądien Vilniaus Kongresų rūmuose įvyks vienas didžiausių džiazo koncertų Lietuvoje, kurio afišose – legendiniai vardai – „Mike Stern & Dave Weckl Band“.

Po kruvino išpuolio Mančesterio arenoje, „Take that“ atidėjo suplanuotus koncertus
 (1)

Vėlų gegužės 22-osios vakarą Mančesterio arenoje buvo įvykdytas kruvinas išpuolis. Arianos Grande koncerto metu nugriaudėjęs sprogimas nusinešė 22 gyvybes.
OKT teatras

VESTUVĖS
2017 gegužės 26 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 gegužės 27 d. 19.00 val.
Kaip žemiausios kastos tarnautojas, rodos, net nepastebimas žmogus staiga gali tapti visa griaunančia, pavojinga visuomenei jėga? Atsakymo į šį klausimą ieško režisierius Oskaras Koršunovas, jau šį vakarą (gegužės 16 d.) kartu su aktoriumi Eimantu Pakalka pristatantis monospektaklį pagal ukrainiečių klasiko Nikolajaus Gogolio apysaką „Pamišėlio užrašai“. XIX-ame amžiuje parašyta apysaka XXI-ojo amžiaus pradžioje vėl skamba kaip niekad aktualiai.
O. Koršunovo premjera „Pamišėlis“ – apie nenorą taikstytis su normalumo fašizmu
2017 gegužės 16 d.