Minedas dalyvaus „Eurovizijoje“

 (471)
Pagaliau išaušo ta diena, kai pusę Europos iš proto varančiame tarptautiniame dainų konkurse nusprendė dalyvauti ir vis dažniau scenoje pasirodantis šių metų atradimas Minedas. Savo prodiuserių, vadybininko ir visos palaikymo komandos paskatintas atlikėjas klausytojus žada priblokšti vokiškai lietuviška daina ir mano, kad „blogas – karys, kuris negalvoja būti pranašu“.
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
„Mes einame ne tam, kad laimėtume, o tam, kad pasirodytume. Blogas – karys, kuris negalvoja būti pranašu. Kiekvienas einantis tuo tiki, visi iki vieno to nori, - taip savo galimybes laimėti nacionalinę „Eurovizijos“ atranką vertino dainininkas. – Tačiau kol kas nenorėčiau daugiau nieko sakyti ir iššokti aukščiau bambos“.

„Ich bin dein“ („Aš būsiu tavo“) – tokiu pavadinimu vokiškai lietuviška daina Minedas ketina užkariauti klausytojų širdis, kurie balsuodami nulemia nacionalinės atrankos baigtį. Mokykloje vokiečių kalbos mokęsis dainininkas dėl to nei kiek nepergyvena: „Nevargsiu ir nešvepluosiu aš angliškai. Mums nusibodo tas pastovus „angliškai-lietuviškai“, todėl nusprendėme įnešti naujovę į „Euroviziją“ ir sulaužyti nusistovėjusias ir pasenusias jos taisykles.“

Daugiaprasmiškai vertinamas atlikėjas patikino, kad daina, kurios priedainis bus vokiškas, o posmai – lietuviški, nėra joks vokiečių palaikymas, tai tėra nauja, kitokia mintis, tinkanti šiam dainų konkursui. Dainininkas jau apsisprendė, kad pasirodymo metu scenoje dainą atliks ne vienas: „bus ir backingas, ir kažkokios šokėjos, bus daromas šou – aš tikrai nebūsiu vienas, nes vis dėl to, tai yra „Eurovizija“, o ne kažkoks „Pramogų banko“ koncertas“.

Žodžius dainai, kaip ir visam netrukus pasirodysiančiam Minedo albumui, sukūrė grupės „Rugiagėlių berniukai“ lyderis Regimantas Jarūnas. „Dainuosiu tą dainą, kuri labiausiai tiks ir „lips“ man. Tai tikrai nebus kažkokia mišrainė ar ten kažkas, tik dėl to, kad patiktų kažkam. Kadangi balsuoja žalias jaunimas, tai tik pagal jų nuotaikas viskas bus“, - dėstė pašnekovas.

„Tikiuosi, kad „Eurovizijoje“ nebus Valdo Karklelio, nes jam taip ar taip šansų laimėti nėra, jeigu aš būsiu, - drąsiai savo nuomonę apie dainininko V. Karklelio dalyvavimą nacionalinėje atrankoje išsakė atlikėjas. – Jo daina nesudomintų Lietuvos. Bendruose koncertuose pastebėjau, kad jo muzika be ritmo ir šiaip žmogutis per daug padebesiais skrajoja“.

„Nesistengiu nei to Kučinsko „pereiti“, nei tų draugų „bavarų“. Man tik gaila vieno, kad „Eurovizijoje“ nedalyvaus „Yva, įdomu būtų“, - savo norą išreiškė Minedas. – Aš palaikysiu „Rugiagėlių berniukus“, nes jie yra mano dainų autoriai, ir Aistę Pilvelytę, nes ji jau yra kažkas“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Nuotykiai „Muzikos salėje“ tęsiasi: pamatykite akimirkas (8)

Penktadienį „Muzikos salėje“ įsisiūbavo gyvenimas – minios lankytojų plūdo klausytis pokalbių su skirtingų muzikos žanrų atlikėjais. Folkloro, džiazo, klasikinės ir populiariosios muzikos atlikėjai pristatė naujausius savo darbus, diskutavo, šmaikštavo ir dalino autografus.

„Postmodern Jukebox“ įvykdė neįmanoma: retro stiliumi atliko „Metallica“ baladę (2)

Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ jau kitą penktadienį vienintelį koncertą surengsianti grupė „Postmodern Jukebox“ gerbėjams paruošė netikėtą staigmeną. Pasaulinę šlovę pelnęs retro muzikos kolektyvas įrašė „Metallica“ kūrinį. Visiškai naujai nuskambėjusi metalo karalių baladė „Nothing Else Matters“ nepaliko abejingų – „YouTube“ kanale patalpintas dainos vaizdo įrašas vos per kelias valandas peržiūrėtas daugiau nei 200 tūkst. kartų.

„Bastille“ pageidavimų sąrašas: norėtų palaipioti sienomis

Kovo 3 d. „Siemens“ arenoje koncertuosiantys britai „Bastille“ pageidauja artimiau susipažinti su Vilniumi ir užsiimti fizine veikla. Kiek anksčiau atvyksianti grupė pateikė ne tik įprastus garso technikos ar aptarnavimo užkulisiuose reikalavimus, bet ir paprašė rekomenduoti sporto klubus bei įdomiausias sostinės vietas.

„Summer In The City“ skelbia visas festivalio žvaigždes

„Summer In The City“ atskleidžia visus šių metų birželio 16 d. Vilniaus Kalnų parke vyksiančio muzikos festivalio atlikėjus ir grupes. Neseniai pranešę apie tai, kad didžiausia šių metų renginio žvaigždė bus pirmą kartą mūsų šalyje koncertuosiantis Norvegijos legendinis elektroninės muzikos duetas „Royksopp“, šiandien organizatoriai skelbia dar keturių atlikėjų ir grupių pasirodymus.

„Knygų mugėje“ duris atvėrė ir tradicinė „Muzikos salė“ (1)

Ketvirtadienį prasidėjusioje „Knygų mugėje“ duris atvėrė ir tradicinė „Muzikos salė“. Visos mugės metu „Muzikos salėje“ savo interviu, muzika bei patirtimis dalysis ir daugybė Lietuvos atlikėjų.
OKT teatras

ŽUDIKAS MANYJE
2017 vasario 25 d. 18.30 val.

JELIZAVETA BAM
2017 vasario 25 d. 18.30 val.
„Labiausiai džiaugčiausi, jei spektaklį pamatytų mūsų tėvų karta. Būtų mano valia, jų kartos žmonėms dalinčiau nemokamus kvietimus“, – paklaustas apie Oskaro Koršunovo režisuoto spektaklio „Apvalytieji“ publiką, atsakė Gremo vaidmenį kuriantis Kęstutis Cicėnas. Užsienio kritikų pripažinimo festivalyje Ispanijoje sulaukusių aktorių laukia dvi akistatos su lietuviška publika – jau vasario 15 d. Vilniuje bei balandžio 12 d. Kaune. Artėjant spektakliams kalbamės su aktoriumi K. Cicėnu.
Aktorius Kęstutis Cicėnas: „Apvalytuosius“ būtina pamatyti vyresniąjai kartai
2017 vasario 10 d.