Madonną aplenkė paauglės

Madonna sugniužo, išgirdusi būsimą pop trijulės “Cleopatra” albumą, nes jos pačios naujas darbas šiam neprilygs.
“The Material Girl” atlikėja draugams sakė, kad mergaičių trio albumas “Steppin’ Out” yra daug geresnis nei jos pačios darbas “Music”, nors nei viena grupės narė dar nėra sulaukusi aštuoniolikos.

Yonah, Cleopatra Ir Zainam pasirašiusios kontraktą su Madonna’os įrašų kompanija “Maverick”. Jos patenkintos, kad žymiajai dainininkei patiko naujasis “Cleopatra” įvaizdis ir tobulėjantis ritmenbliuzo skambesys.

“Mes prieš trejetą savaičių buvome sutikusios Madonna’ą ir ji pasakė, kad mūsų albumas puikus ir ji norėtų, kad jos albumas būtų toks geras kaip mūsų,” - sakė Yonah.

Mergaitės labai gerai sutaria su Madonna ir dažnokai pasisiūlo pagloboti jos dukrelę Lourdes, tačiau rūpestingoji mama jų prašymo dar nėkart nepatenkino.

“Mes tebeprašome tetos Mad leisti pagloboti Lourdes ir ji atsako, kad aišku, bet kol kas to dar neįvyko, - pasakojo Zainam. – Taigi, teta Mad, leisk mums tai padaryti! Galbūt mes galėsime padėti prižiūrėti jūsų naujagimį”.

"Bombonešis"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.