L.Richie įrašė bendrą dainą su "Backstreet Boys"

 (3)
Jį išgarsino lyriškos pop dainos "All Nigh Long" bei "Eeasy", tačiau ar tai reiškia, kad Lionelį Richie būtų galima pavadinti šiuolaikiniu pop atlikėju? Jis pats galvoja, kad taip, nes naujajame dainininko albume "Renaissance" bus galima išgirsti ir bendrą jo dainą su "Backsreet Boys" vaikinais.
Bendra daina su paauglių numylėtiniais "Cinderella" buvo įrašyta po to, kai Richie susitiko su vaikinais Vokietijoje savo koncertinio turo metu.

"Tai buvo tiesiog puiku. Jie pasirodė persirengimo kambaryje ir pradėjo dainuoti "Easy"," pasakojo Richie. "Jie buvo tiesiog fantastiški. Kartu mes šauni grupė. Netgi mano penkiametis sūnus pagaliau pradėjo galvoti, kad jo tėtis daro šį tą 'kieto'."

"Kai aš pradedu įrašinėti albumą, įrašų kompanija mano galutinio darbo paprastai laukia sulaikiusi kvėpavimą," teigė dainininkas. "Kai jie paprašė manęs sukurti fanki stiliaus dainą, aš jiems parašiau "Three times A Lady". Fanki eros metu aš sukūriau ir "All Night Long". Tačiau dabar, kai visų mintys yra 'šokių' nuotaikoje, aš taip pat nusprendžiau 'eiti šokti'. Mano naujajame albume yra keletas dainų, tinkančių vedyboms, tačiau iš esmės tai yra albumas linksmiems vakarėliams."

50-metis Richie gali pasigirti jau keletą dešimtmečių trunkančia sėkme, kurios turbūt nesulauks šiuolaikinės vienadienės žvaigždės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (26)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (6)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (36)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (46)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.