Linksmai nusiteikusius vasarotojus Vilniuje šokdino „Röyksopp“

 (10)
Penktadienio vakarą Kalnų parke nugriaudėjo vienos dienos festivalio „Summer In The City“ akordai. Šis renginys jau ketvirtąkart suburia mažiau ir daugiau žinomus atlikėjus iš viso pasaulio bei muzikos mylėtojus. Šiemet bene daugiausiai susidomėjimo sulaukė elektroninės muzikos duetas iš Norvegijos „Röyksopp“.
„Röyksopp pasirodymas festivalyje „Summer In The City”
© Organizatorių archyvas

Festivalį triukšmingai atidarė muzikos grupė „Solo ansamblis". Pradėję rinktis miestiečiai negailėjo plojimų ir audringų reakcijų. Net ir vėstant orui publika šoko vienam po kito grojant populiariems atlikėjams.

Scenoje pasirodė estų elektroninės muzikos žvaigždė Noep ir Lietuvoje neseniai išpopuliarėjęs „Daddy Was A Milkman“. Prieš savo pasirodymą britų atlikėjas JP Cooper atliko apšilimą. Atlikėjas šokinėjo per šokdynę ir atliko keletą atsispaudimų. „Aš pirmą kartą Lietuvoje ir tuo labai džiaugiuosi", - prieš atlikdamas dainą „Birthday" sakė jis.

Tarp klausytojų buvo galima sutikti ir politiką Gabrielių Landsbergį su žmona Austėja bei atlikėją ir muzikinės grupės „Skamp" narį Viktorą Diawarą.

Tačiau vakaro vinimi tapo „Röyksopp“ pasirodymas. Kalbama, kad prieš jį grupė lankėsi Antaviliuose, kur perplaukė visą ežerą. Šių Norvegijos muzikantų pasirodymo metu prie scenos neliko laisvų vietų. Gausiai susirinkusi publika neskubėjo skirstytis net ir prasidėjus vakarą turėjusiam baigti lazerių šou.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Lietuviai susivienijo ir antram gyvenimui prikėlė legendinę britų dainą „Mr. Gorgeous“ (1)

Televizijos projektuose išgarsėjusios dainininkės ir laidų vedėjas Gabrielės Laškaitės pažintis su „funky disco house“ muzikos atstovais „Flaxen Beats“ buvo lemtinga – naujam gyvenimui prikeltas prieš du dešimtmečius Europos radijo topų viršūnėse karaliavęs kūrinys „Mr. Gorgeous“.

Naują singlą pristatęs Donny Montell: jis turi visus hito bruožus, tačiau tai nėra svarbiausia (14)

Praėjusią savaitę atlikėjas Donny Montell pristatė naujausią savo ir skandinavų darbą, kūrinį „Move Your Body“, kurio premjera įvyko visame pasaulyje gerai žinomose muzikos platformose „Spotify“ ir „Apple Music“. Šią savaitę vienas geriausių šalies atlikėjų kūrinį pristato ir „YouTube“ platformoje.

Grandiozinis Glastonberio festivalis baigėsi: laukus dengia stulbinantis šiukšlių kiekis (21)

Ankstyvą birželio 26 d. rytą pradėti valymo darbai po Glastonberio festivalio, subūrusio 200 tūkstančių muzikos gerbėjų. Finaliniu pasirodymu birželio 25 d. vakarą tapo Edo Sheerano koncertas. Birželio 26 d. paskelbtose nuotraukose – laukai, padengti šiukšlių sluoksniu, besiskirstantys ūžautojai ir savanoriai su šiukšlių maišais rankose, rašo „The Daily Mail“.

Gražiausios Manto dainos suskambės kitaip (5)

Mantas Jankavičius vasaros vakarus kviečia praleisti jaukiai, romantiškai ir su puikia muzika. Drauge su gitaristu Domu Bajorūnu jis parengė geriausių savo dainų akustinę programą, kurią pristatys Palangoje, Nidoje, Vilniuje ir Kaune. Pirmieji koncertai pajūryje – jau šį savaitgalį.

Po metų pertraukos sugrįžta festivalis „Sūpynės“ (1)

Elektroninės muzikos gerbėjai jau kraunasi daiktus ir nekantriai laukia po metų pertraukos sugrįžtančio festivalio „Sūpynės“, vyksiančio šį savaitgalį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.