Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje tris dienas

Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje tris dienas koncertuos viena už kitą ryškesnės muzikos žvaigždės.
Penktadienį, vasario 25 d., 18 val. Didžiojoje filharmonijos salėje du melomanų numylėtiniai – dainininkas Virgilijus Noreika ir pianistas Petras Geniušas – atliks R. Schumanno vokalinį ciklą "Poeto meilė" ir S. Rachmaninovo romansus.

Vasario 26 d.18 val. Didžiojoje salėje koncertuos Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras (meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas) ir solistas Povilas Stravinskas, pastaruoju metu Lietuvoje koncertuojantis itin retai.

Mat visoje Europoje palankiai vertinamas pianistas šiuo metu gyvena Sietle, JAV, ten jis dažniausiai groja kaip solistas su kameriniais ansambliais.

Retsykiais Filharmonija į savo respektabilią salę įsileidžia džiazą. Kaip tik sekmadienį, vasario 27 d., 19 val. Nacionalinės filharmonijos ir Norvegijos užsienio reikalų ministerijos rūpesčiu čia koncertuos džiazo sekstetas iš Norvegijos "Brazz Brothers", po nesuskaičiuojamų kelionių ir koncertų Skandinavijoje koncertavęs ir daugelyje Europos šalių, JAV, Afrikoje.

"Verslo Žinios"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Į Lietuvą atvyksta australų atlikėjas RY X

Muzikos agentūra „8 Days A Week” skelbia dar vieną vasaros koncertą. Patvirtinta, kad liepos 4 d. į Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje atvyks australų muzikos atlikėjas RY X. Vienas įdomiausių šiuolaikinės muzikos kūrėjų čia pristatys debiutinį savo albumą „Dawn“.

„Queens of Roses“ pristato naują kūrinį: nebenorime kurti lėtų, liūdnų dainų (8)

Panašu, pavasaris atnešė šviežio oro gūsį ir į „Queens of Roses“ kūrybinę stovyklą. Merginos pristato naujausią dainą „Tik tada“ ir tikina, kad beklausant šio kūrinio ir saulė ryškiau pradeda šviesti, ir šypsenos kaip mat veidą papuošia. Puikia nuotaika merginos jau užsikrėtė, o ir savo klausytojus ragina džiaugtis kiekviena diena.

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (25)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (4)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.