L. Webberis kurs kartu su indų kompozitoriais

 (2)
Kompozitorius Andrew Loydas Webberis paskelbė apie planus bendradarbiauti su garsiausiais Indijos kino industrijos atstovais kuriant naująjį muzikinį projektą.
Miuziklą "Bombay Dreams" (Bombėjaus svajonės) kompozitorius tikisi kurti kartu su režisieriumi Shekharu Kapuru, kurio filmas "Elizabeth" (Elžbieta) pernai buvo nominuotas Oskarui, bei indų kompozitoriumi Aru Rehmanu.

"Tai pirmas kartas kai aš kviečiu kitą kompozitorių parašyti muziką savo projektui," prisipažino Lloydas Webberis. "Aš su nekantrumu laukiu bendro darbo su Rehmanu pradžios."

"Jau nemažai laiko aš stebėjau indų filmus, todėl manau, kad ši kultūra gali tikrai daug ką pasiūlyti tarptautinei auditorijai," pridūrė jis.

Lordas Lloydas Webberis, sukūręs tokius įžymius miuziklus kaip "Cats" (Katės) bei "The Phantom of the Opera" (Operos šmėkla), teigė, kad naujajam projektui jį įkvėpė peržiūra indiško filmo, kuriame buvo dainuojama ir šokama ant važiuojančio traukinio stogo. Muziką tam filmui sukūrė būtent Rehmanas, todėl tai ir lėmė Webberio apsisprendimą jį pasikviesti bendram projektui.

Miuzikle "Bombay Dreams" bus pasakojama apie jauną indą, svajojantį padaryti karjerą kino industrijoje ir atvykstantį ieškoti savo laimės į Bombėjų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

Pavasarinė „BIX“ dovana gerbėjams – su J. Arlauskaite-Jazzu įrašyta daina „Musė“

Ilgai lauktą pavasarį rokeriai „BIX“ pasitinka geromis naujienomis. Grupės trisdešimtmečiui besiruošiantys muzikantai pristato naujam gyvenimui atgimusią dainą „Musė“. Prieš 26-erius metus įrašyta grupės daina suskambo netikėtomis spalvomis. Kitaip ir būti negalėjo, juk prie legendinių muzikantų prisijungė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Naujausia E. Jennings daina „Black is the Colour“ pasiekė net ir Naująją Zelandiją (3)

Ne kiekvienas Lietuvos atlikėjas gali pasigirti, kad jų kūryba pasiekia tolimiausius pasaulio kraštus. Erica Jennings, pristačiusi naujausią savo kūrinį „Black is the Colour“, sulaukė itin palankaus įvertinimo užsienio radijo stotyse. Lyrinė daina greitai apskriejo ne tik Lietuvą, bet pasiekė net ir Meksikos, Argentinos, Airijos, Singapūro bei Naujosios Zelandijos radijo stotis, kuriose susilaukė palankaus vertinimo.

SEL atskleidžia kozirį: koncerte Klaipėdoje stovės 8 aukštų namo dydžio scena-robotas (57)

Grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas šių metų liepos 8-ąją Klaipėdoje rengia unikalų šou. Paaiškėjo, kad koncerte susirinkusieji pamatys tokią sceną, kokios neturėjo nei Lietuvos, nei pasaulinio lygio žvaigždės.

Alice Way apie su Leonu Somovu įrašytą albumą: norėjau papasakoti didelę dalį savo istorijos (3)

Antradienį pasirodo debiutinis Alice Way albumas „Roots“, sukurtas kartu su garsiuoju elektroninės muzikos prodiuseriu Leonu Somovu. Albumą jau galima įsigyti didžiosiose elektroninėse muzikos parduotuvėse (iTunes, Tidal, Amazon Music) bei paklausyti Spotify.

Legendinė grupės „Foje” daina atgimė naujame Airijos režisieriaus filme (4)

Grupės „Foje” kūrinys „Kitoks pasaulis” tapo pagrindine Airijoje kuriamo trumpametražio filmo „Spąstai” (angl. The Trap) garso takelio daina.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.