"Kriss Kross" grįžta

Duetas "Kriss Kross" tikisi išleisti savo ketvirtąjį albumą (pirmąjį po ketverių metų) dar šią vasarą.
Jermainas Dupri, atradęs talentingus Atlantos paauglius prekybos centre 1991-aisiais ir prodiusavęs pirmuosius tris grupės albumus, taip pat dirba ir su nauju albumu.

"Billboard" praneša, kad duetas jau šį mėnesį baigia įrašinėjimus "Judgement Records" studijoje Filadelfijoje, tačiau naujojo albumo pavadinimas dar nežinomas.

"Kriss Kross" išgarsino 1992-aisiais pasirodęs singlas "Jump". Ši daina net 8 savaites praleido pirmoje vietoje ir lėmė grupės debiutinio albumo "Totally Krossed Out", kurio buvo parduota daugiau kaip 4 milijonai, populiarumą.

Kai Chrisas "Daddy Mack" Smithas ir Chrisas "Mack Daddy" Kelly įrašė šį pirmąjį savo albumą, jiems buvo viso labo tik 13 metų. Be to, dueto prodiuseris Dupri norėdamas labiau išgarsinti grupę, sugalvojo triuką - vaikinai vilkėjo drabužius atvirkščiai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Muzika

R. Kazlas: nesu dainininkas, bet dainuoju (26)

Šeštadienio vakarą Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“ pradėjo baigiamąjį albumo „Toks“ pristatymo turą. Su gyvo garso TOKIAIS koncertais R. Kazlas ir septynių muzikantų grupė aplankys devynis miestus: tiek didžiuosius, tiek mažesnius.

Klaipėdoje nuaidėjo sausakimšas Lilo ir Innomine koncertas (6)

Aktyviai pavasario sezoną pradėjęs duetas Lilas ir Innomine džiugino Klaipėdiečius sausakimšame koncerte.

R. Masiulytė nekantrauja sugrįžti į Lietuvą: kartu atsiveža ir būrį kolegų (24)

Dubline gyvenimą kurianti atlikėja Raimonda Masiulytė šį kartą skuba pasidžiaugti – ji ir vėl sugrįžta į Lietuvą! Tiesa, tik trumpam, mat čia birželio pradžioje jos laukia pasirodymas Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.

Scenos karalienė Dž. Butkutė surengs pasirodymą sostinės gėjų klube (36)

Balandžio 1-ąją vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ ketina švęsti 10-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį.Pagrindinė šio vakaro viešnia – ryškiausia visų laikų lietuviškos popmuzikos scenos legenda Džordana Butkutė.

Grupė „Magnit“ su K. Ivanova priešaky pasiryžo permainoms (46)

Jau ne vienerius metus su grupe „Magnit“ koncertuojanti Kristina Ivanova pasiryžo permainoms. Merginų grupė nuo šiol vadinsis „ Kristal“.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.